MENÜ

Gebze Center

Gebze Center ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gebze Center haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gebze Center haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 96 Gebze Center haberi bulunmuştur.

Gebze Center Haberleri

Doğuşun dev AVMsi 102 milyon Euroya satıldı

Doğuş'un dev AVM'si 102 milyon Euro'ya satıldı

Doğuş Gayrimenkul Gebze Center AVM, otel ve ticari alanlar için satış sürecinin tamamladı. Gebze Center AVM, otel ve ticari alanlar ile 2,000 metrekare yüzölçümüne sahip arsa niteliğindeki taşınmazlar 102 milyon 500 bin Euro’ya Seyir Gayrimenkul Yatırım AŞ'ye satıldı. Geçen yıl kurulan şirketin sermayesi ise Credit Europe Bank'a ait. Merkezi Romanya'da bulunan Credit Europe Bank 1994 yılında işadamı Hüsnü Özyeğin tarafından kuruldu.

10.06.2018Ekonomi
Gebze Center AVM için satış görüşmeleri başladı

Gebze Center AVM için satış görüşmeleri başladı

Doğuş Gayrimenkul Gebze Center AVM, otel ve ticari alanlar için satış görüşmesine başladı.

5.06.2018Ekonomi
Cumartesi günü bankalar açık mı İşte bankaların hafta sonu çalışma programı

Cumartesi günü bankalar açık mı? İşte bankaların hafta sonu çalışma programı

Cumartesi günü bankalar açık mı sorusunun yanıtını merak eden yüz binlerce vatandaşlar konuyla alakalı araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Hafta sonu kişisel işlerini bankalar yoluyla halletmek isteyen vatandaşlar, bankaların çalışma saatini merak ediyorlar. İşte, bankaların hafta sonu çalışma programı.

1.12.2017Gündem
Cumartesi günü bankalar açık mı İşte hizmet veren şubeler

Cumartesi günü bankalar açık mı? İşte hizmet veren şubeler

Cumartesi günü hafta içine yetişmeyen işler ve ödemeler için bir çok vatandaşlar cumartesi günü bankalar açık mı sorusunun cevabını arıyordu. Türkiye'nin bir çok ilinde cumartesi günü de hizmet veren bankalar mevcut. Fakat bu bankaların çoğu alış veriş merkezlerinin içinde hemen hemen haftaiçi mesaisine yakın şekilde hizmet veriyor. İşte cumartesi açık olan bankalar ve şubeleri

4.11.2017 Gündem
İnşaat sektörü için çarpıcı açıklama: İtibarı yerlerde

İnşaat sektörü için çarpıcı açıklama: İtibarı yerlerde

Gayrimenkul sektörü için etik kodların belirlenmesi gerektiğine vurgu yapan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, “Sektörün algısı çok kötü, itibarı yerlerde. Metrekareden başka değerler olmalı. Kamuoyunun karşısına çıkıp ‘Rüşvet vermeyeceğim ve çocuk işçi çalıştırmayacağım’ demeliyiz. Bunun için çalışmalar da başladı” dedi.

24.10.2017Ekonomi
JLL yönetimindeki dört AVMye Stevie İş Ödülü

JLL yönetimindeki dört AVM'ye Stevie İş Ödülü

Yönetimi JLL Türkiye tarafından yapılan Gebze Center, Malatyapark, Palladium Ataşehir ve Point Bornova alışveriş merkezleri, ‘2016 Stevie Ödülleri’nde toplam 12 ödüle layık görüldü.

17.08.2016Ekonomi
AVMde dehşet 5 yaşındaki çocuğun kolu yürüyen merdivene sıkıştı

AVM'de dehşet! 5 yaşındaki çocuğun kolu yürüyen merdivene sıkıştı

Kocaeli'nin Gebze İlçesi’ndeki bir alışveriş merkezinde 5 yaşındaki Ramazan Yıldız’ın kolu yürüyen merdivenlere sıkıştı. İtfaiyenin çalışması ile kolu sıkıştığı yerden kurtarılan çocuk, tedavisinin ardından taburcu edildi.

12.08.2016Gündem
Mega projelerde Alp Erdem imzası

Mega projelerde Alp Erdem imzası

Türkiye’nin dev yapı projelerindeki performansıyla dikkat çeken Alp Erdem Elektrik, İzmir, İstanbul ve Ankara’daki örnek uygulamalarına her yıl yenisini ekliyor.

1.01.2013Ege
İletişim renkler sanatıdır

İletişim renkler sanatıdır

Lobby PR, halkla ilişkiler sektöründe tam 20 yıldır Türkiye’nin en önemli kuruluşlarına iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor. Kurucusu Ünal Uzun ise sanattan spora, iş dünyasından sivil topluma kadar çok farklı alanlarda kurduğu kalıcı dostlukları, yardımseverliği, vefakar ve renkli kişiliği ile tanınıyor. Uzun ile hem kendi dünyasını hem de iletişim dünyasını konuştuk.

27.12.2012Kelebek
Alp Erdem Elektrik Başkent’e de açıldı

Alp Erdem Elektrik Başkent’e de açıldı

TÜRKİYE’nin dev yapı projelerindeki başarılı performansıyla dikkat çeken Alp Erdem Elektrik, İzmir ve İstanbul’daki örnek uygulamalarının ardından şimdi de Ankara’da gerçekleştirilen “Next Level AVM ve Residence” ile boy gösteriyor.

15.03.2012Ege
100 bin kişiye iş yarattık

100 bin kişiye iş yarattık

Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) Başkanı Mehmet Nane, sektörün kayıt içi ekonomiye geçiş ve istihdam sağlamakta lokomotif olduğunu belirterek, “2010’da 70 bin yeni istihdam yarattık. Bu yıl eylül ayı itibariyle 80 bin olan bu rakam, yıl sonu 100 bine doğru gidiyor” dedi.

7.12.2011Ekonomi
Çamaşır makinelerini şehir şehir gezdiriyor

Çamaşır makinelerini şehir şehir gezdiriyor

Samsung Electronics, çamaşır makineleri serisinin en yeni üyesi Eco Bubble çamaşır makinesinin tanıtımını şehir şehir gerçekleştiriyor.

18.10.2011Teknoloji
‘Ölü eşek fiyatı’na düştü diye neden Avrupa’da banka satın alalım

‘Ölü eşek fiyatı’na düştü diye neden Avrupa’da banka satın alalım

Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Garanti Bankası’na GE’nin ardından ortak aldıkları İspanyol BBVA ile yeni pazarlara girmeyi düşündüklerini söyledi. Avrupa’da fiyatları inse de banka almaya soğuk bakan Şahenk, “Ucuz diye bir şeyi almak iyi değil. Ölü eşek fiyatına bile olsa! Büyüme potansiyeli olan yere gitmeli” dedi.

19.06.2011Ekonomi
Avrupa’nın en iyi projesi Bayrampaşa’da

Avrupa’nın en iyi projesi Bayrampaşa’da

Bayrampaşa’daki Forum İstanbul Alışveriş Merkezi, tüm dünyadan projeleri değerlendiren Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde, Avrupa ve Afrika’nın en iyi perakende gelişimi seçildi. Ödüllerini dün Londra’da aldılar.

24.09.2010Kelebek
Gebze AVM’nin ışığı İzmir’den

Gebze AVM’nin ışığı İzmir’den

İzmir’de 11 yıldır faaliyet gösteren Alp Erdem Elektrik, Gebze Center Alışveriş Merkezi ihalesinde 39 firmayı geride bırakarak, işi üstlendi.

20.04.2009Ege
Binali Yıldırımdan Kolay İstanbul formülü: İlk kez Kanal Dde açıkladı

Binali Yıldırım'dan 'Kolay İstanbul' formülü: İlk kez Kanal D'de açıkladı

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Kanal D'de 'Seçim Özel' programına konuk oldu. Yıldırım, ‘Kolay İstanbul’ projesinin ayrıntılarını ve İstanbul trafiğine çözüm önerilerini anlattı. Esenler’deki otogarı kaldırılacağını ve yerine 3 uydu otogar yapılacağını söyleyen Yıldırım "Haydarpaşa Limanı da kalkacak, orası da tasarım merkezi olacak." ifadelerini kullandı. Yıldırım ayrıca toplu taşımanın herhangi bir yerinde İstanbul Kart'la yapılacak deniz yolculuğu ücretsiz olacağını söyledi.

28.02.2019Gündem
“Dönüşümü yönet, geleceği inşa et”

“Dönüşümü yönet, geleceği inşa et”

Gebze Teknik Üniversitesi, girişimcilik ekosisteminin önemli güncel sorunlarını düzenli olarak tartışmaya açtığı Girişimcilik Zirvesi’nde, bu yıl teknolojik dönüşümün iş dünyasında hızla yayılmasına vurgu yapmak için “Dönüşümü yönet, geleceği inşa et” temasını değerli paydaşların katılımlarıyla kamuoyunun dikkatine sunuyor.

10.05.2018Teknoloji
İstanbul elektrikli araç şarj istasyonları

İstanbul elektrikli araç şarj istasyonları

Elektrikli araçların sayısı her geçen gün artıyor; şarj istasyonlarına olan talep de haliyle artıyor. Bu anlamda pek çok kişi İstanbul'da Ankara'da ve diğer şehirlerde hangi noktalarda şarj istasyonu olduğunu merak ediyor; yolda kalmak istemiyor! İstanbul'da elektrikli araç şarj istasyonları nerede var? DMA şarj istasyonları nerde bulunuyor? İşte şube şube İstanbul elektrikli araç şarj istasyonları...

23.01.2018Teknoloji
Hepsi birer şaheser: En iyi 100 mimari eser jürisinin seçimleri...

Hepsi birer şaheser: En iyi 100 mimari eser jürisinin seçimleri...

‘En İyi 100 Türk Filmi’, ‘En İyi 100 Albüm’, ‘En İyi 100 Türk Romanı’ derken sıra geldi ‘En İyi 100 Mimari Eser’e... Hürriyet Pazar, ‘soruşturma klasikleri’nde yeni bir kapıyı daha aralıyor. 100 kişilik jürimize geniş bir hareket alanı tanıdık ve tanım aralığını, ilk yerleşmelerden biri olarak kabul edilen “Göbeklitepe’den Günümüze” parantezinde tuttuk. Daha önceki soruşturmalarımızda jüri üyelerinden ‘En iyi 10’larını istemiştik, bu kez tanım aralığının genişliğinden dolayı seçkimiz ‘En iyi 20’lik listelerden oluştu. Ve nihayetinde akademisyenlerden, mimarlardan, kültür sanat insanlarından oluşan bir seçici kurul, ‘Türkiye toprakları üzerindeki en iyi 100 mimari eser’i belirledi. İşte jüri üyelerinin madde madde en iyi 20 seçimleri...

19.08.2017Hürriyet Pazar
Vatandaşlık umudu

Vatandaşlık umudu

Türk gayrimenkul şirketleri ev alan yabancıya vatandaşlık verileceği açıklaması ile hedef büyüttü. Bakü’de bu yıl ikinci kez düzenlenen gayrimenkul fuarına katılan şirket temsilcileri “Ev alana vatandaşlık ya da uzun dönem oturma izni uygulamaya girerse yıllık en az 10 milyar dolarlık satış yaparız” dedi.

22.11.2016Ekonomi
Kentlerde büyük projeler keyfi olamaz

Kentlerde büyük projeler keyfi olamaz

Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülü’nde bu yıl Jüri Özel Ödülü’ne layık görülen Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi İlhan Tekeli, çağdaş mimari sorunlarını, kent planlamasının önemini anlattı.

17.04.2016Gündem
Soma milat oldu denetimler arttı

Soma milat oldu denetimler arttı

SOMA faciası Türkiye’de iş güvenliği açısından bir milat oldu. Soma sonrası iş güvenliğiyle ilgili 3 ayrı paket gündeme gelirken; madenlerdeki denetimler de artırıldı. Türkiye’nin bugüne kadar imzalamadığı ILO’nun maden ve inşaatlardaki iş güvenliği sözleşmeleri de, yaşanan tartışmalardan sonra imzalandı ve yürürlüğe girdi.

13.05.2015Ekonomi
İstanbulda yük taşımacılığı analiz edilecek

İstanbul'da yük taşımacılığı analiz edilecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kent trafiğinin önemli sorunlarından biri olan lojistik taşımacılığını yeni belirlenecek merkezlere taşımak için çalışma başlattı.

28.04.2015Gündem
3.5 milyar dolara yapılacak 3’üncü köprünün 10 yıllık geliri 1 milyar doları geçmez

3.5 milyar dolara yapılacak 3’üncü köprünün 10 yıllık geliri 1 milyar doları geçmez

AKFEN Holding Başkanı Hamdi Akın, İDO’nun 2011’in en büyük özelleştirme projelerinden biri olduğunu belirterek, “2012’de finansman sıkıntıları ihalelere yansıyabilir. 3’üncü köprünün iptali bundan kaynaklanıyor. 3.5 milyar dolara mal olacak köprünün 10 yıllık geliri 1 milyar doları ancak bulur” dedi.

10.02.2012Ekonomi
Türkiye, Avrupa’da gayrimenkul ödülü rekoru kırdı, şirketler dünya birinciliğine göz dikti

Türkiye, Avrupa’da gayrimenkul ödülü rekoru kırdı, şirketler dünya birinciliğine göz dikti

Londra’da düzenlenen Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde Türk şirketleri şov yaptı. Ödül kazanan Türk projelerinden 9’u kendi kategorilerinde Avrupa’nın en iyisi seçildi. Bu projeler dünya birinciliği için yarışmaya da hak kazandı. Londra’daki ödül gecesine adını yazdıran Türk firmaları, 12 Aralık’ta dünya birincisi olmak için gün sayıyor.

25.09.2011Ekonomi
150 milyon liraya ‘bankacılık üssü’ kurdu, yıllık 550 milyon işlemle Avrupa’nın lideri oldu

150 milyon liraya ‘bankacılık üssü’ kurdu, yıllık 550 milyon işlemle Avrupa’nın lideri oldu

Akbank Genel Müdürü Ziya Akkurt, “150 milyon liralık yatırımla geçen mayıs ayında devreye giren bankacılık merkezimiz, artık operasyonlarımızın yüzde 98’ini gerçekleştiriyor. 3 bin 500 kişinin çalıştığı bu merkez, bize yüksek verimlilik, daha hızlı ve iyi hizmet olanağı sağladı. Akbank Operasyon Merkezi, bir yılda 550 milyon işlem gerçekleştirdi, Avrupa’nın en büyüğü oldu” dedi.

29.07.2011Ekonomi
Dünyanın gözü Nurusta

Dünyanın gözü Nurus'ta!

Nurus, çağdaş Türk ofis tasarım kültürünü dünyayla paylaşıyor.<1>İlandır

23.05.2011Advertorial
Dünyanın gözü Nurusta

Dünyanın gözü Nurus'ta!

Nurus, çağdaş Türk ofis tasarım kültürünü dünyayla paylaşıyor.

23.05.2011Advertorial

Yazar Sonuçları

Elsiva fenomeni

Elsiva fenomeni

AC Nielsen araştırma şirketinin yaptığı araştırmaya göre, aşağıdakilerden hangisi Türkiye’nin en sevilen hazır giyim markasıdır?

14.07.2011
Elsiva fenomeni

Elsiva fenomeni

AC Nielsen araştırma şirketinin yaptığı araştırmaya göre, aşağıdakilerden hangisi Türkiye’nin en sevilen hazır giyim markasıdır?

7.07.2011
Bakırköy’deki AVM enflasyonu

Bakırköy’deki AVM enflasyonu

İstanbul’un son alışveriş merkezi iki hafta önce açıldı; Marmara Forum. Tıpkı Forum İstanbul, Mersin, Trabzon, Ankara, Aydın, İzmir gibi Multi Development Türkiye’nin yatırımı. Bakırköy’de, Veliefendi Hipodromu’nun karşısında.

14.04.2011
Lüküs hayat asistanla alışveriş ne rahat

Lüküs hayat asistanla alışveriş ne rahat

Uzun zamandır gitmemiştim Akmerkez’e. Yenilendikten sonra ilk kez bu hafta gördüm. Beyaz ağırlıklı bir iç tasarım yapmışlar. Ferah fakat eskisi kadar ihtişamlı değil sanki. Daha mütevazı göründü gözüme.

13.01.2011

ING: Türkiye’de daha çok büyüyeceğiz, uzun vadede satın alma planı yaparız

OYAKBANK’ı satın alarak Türkiye’ye giren Hollanda kökenli ING Bank’ın Amsterdam’daki cam ağırlıklı yapısıyla dikkat çeken merkezindeyiz.

9.12.2010