MENÜ

Endemik Balık Türleri

Endemik Balık Türleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Endemik Balık Türleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 57 Endemik Balık Türleri haberi bulunmuştur.

Endemik Balık Türleri Haberleri

Dinar Alpleri’ndeki 16 pırlanta

Dinar Alpleri’ndeki 16 pırlanta

Ormanlarla kaplı dağların arasında 16 göl ve bunları birbirine bağlayan şelaleler... Gök mavisi şelaleler pek çok dereye bölünüyor ve ortaya muhteşem bir görüntü çıkıyor. Plitvice Gölleri, Hırvatistan’ın başkenti Zagreb ile kıyıdaki Zadar arasında, dağlık Lika bölgesinde.

1.11.2009Seyahat
Karasu’nun cennet ormanı

Karasu’nun cennet ormanı

Sakarya’nın Karasu İlçesi’ndeki Acarlar Longozu, Türkiye’nin iki subasar ormanından biri. Bitki ve hayvan çeşitliliğiyle bir doğa mucizesi. İstanbul’a 200, Ankara’ya 290 kilometre uzaklıkta. Dört kilometrelik su yolunda su bisikleti ve motorlu teknelerle geziye çıkılabiliyor. Yakında park alanı genişletilip, kuş gözlem kuleleri yapılacak.

23.08.2009Seyahat
Baharda görmeniz gereken 10 doğa harikası

Baharda görmeniz gereken 10 doğa harikası

Bu yıl baharın yoğun yağışlarla başlaması Avrupa’nın en zengin florasını coşturdu. Türkiye’nin farklı bölgelerindeki doğa harikaları, son yılların en zengin, en renkli görüntülerine sahne oluyor. “100 Doğa Harikası” adlı kitabı geçtiğimiz günlerde yayımlanan Atlas Dergisi fotoğrafçılarından Yıldırım Güngör, mayıs ve haziranda görülmesi gereken 10 yeri yazdı.

24.05.2009Seyahat