MENÜ

Emine Özek

Emine Özek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Emine Özek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17 Emine Özek haberi bulunmuştur.

Emine Özek Haberleri

HDP Silopi İlçe Başkan Yardımcısı Gündüze terör gözaltısı

HDP Silopi İlçe Başkan Yardımcısı Gündüz'e terör gözaltısı

Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptıkları gerekçesiyle 3 zanlı gözaltına alındı.

6.04.2019Gündem
Ölen yaşlı adamı gözaltına alan polislerin ifadeleri ortaya çıktı

Ölen yaşlı adamı gözaltına alan polislerin ifadeleri ortaya çıktı

Giresun'da, yatalak eşinin evde bakım hizmeti alması ve ilaçlarının temini için gittiği sağlık ocağında tartıştığı doktorun 'beyaz kod' vermesi üzerine gelen polislerin biber gazı sıkıp, ters kelepçe taktığı sırada kalp krizi geçirerek, yaşamını yitiren Yusuf Topal'ın (82) otopsi yapılmak üzere götürüldüğü Adli Tıp Kurumu'ndaki eşyaları ailesine teslim edildi. Topal'ın cebinden çıkan belge ise dikkat çekti. Bu arada haklarında soruşturma başlatılıp, açığa alınan 2 polis memurunun ayrıntılı ifadeleri de ortaya çıktı.

30.07.2018Gündem
‘Kız Ömer’den ‘Amazon Öykü’ye

‘Kız Ömer’den ‘Amazon Öykü’ye

Bursalı Öykü Özen müstakbel kayınpederinin çektiği krediyle cinsiyet değiştirmesiyle çok konuşulmuştu birkaç yıl önce. Mücadeleyi bırakmadı, hapse girdi, çıktı. Şimdi de kocasına açtığı boşanma ve onun sevgilisine açtığı tazminat davasıyla kendisinden söz ettiriyor. Bu sıradışı transseksüelin hikâyesine kulak verelim

18.05.2013Gündem
Gözyaşlarıyla

Gözyaşlarıyla

Dağlıca’da şehit olan 8 asker, dün yurdun çeşitli yerlerindeki cenaze törenleriyle son yolculuklarına uğurlandı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Van’daki törende gözyaşlarına hakim olamadı. Analar, babalar, kardeşler, sevgililer, arkadaşlar teröre lanet yağdırıp, şehitlerin ardından feryat ettiler.

20.06.2012Gündem
Kayserideki hain saldırının ayrıntıları ortaya çıkıyor

Kayseri'deki hain saldırının ayrıntıları ortaya çıkıyor

KAYSERİ’nin Pınarbaşı İlçesi’nde polis memuru Ahmet Geben’in şehit olduğu, 7’si polis 17 kişinin yaralandığı Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan intihar saldırısı büyük çapta aydınlatıldı. Suriye’den gelen PKK’lı 2 teröristin, Kayseri’de büyük bir eylem yapmak üzere Suruç’tan yola çıktıkları, takibe alınıp çemberin daraldığını ve yakalanmalarına dakikalar kaldığını anlayınca son anda Pınarbaşı İlçesi’ne yönelip, ilk karşılarına çıkan Emniyet Müdürlüğü ve lojmanlar önünde patlayıcı yüklü otomobili infilak ettirdikleri saptandı.

27.05.2012Gündem
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
Kısa kısa eğitim

Kısa kısa eğitim

12.01.2002Gündem
YASADIŞI DİNLENENLER

YASADIŞI DİNLENENLER

3.05.2001Spor Arena
Giresun

Giresun

24.02.1999Gündem

Yazar Sonuçları

Dolgulu projeye yargıdan ‘DUR’

“Bodrum’da yaklaşık bir yıl önce Tilkicik Koyları Girişimi oluşturulmuş” demiştim geçen ağustosta ve eklemiştim: “(Koylarımız, kıyılarımız ve denizimiz büyük tehdit altında) sloganıyla bölgede planlanan dolgu ve marinayla mücadele başlatılmış.

4.12.2017

Tire - Belevi yolu artık kabus olmaktan çıksın

O yol var ya... Kapkara bir yaradır bende.

27.12.2016