MENÜ

Burç Günlük

Burç Günlük ile ilgili tüm haberleri, son dakika Burç Günlük haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Burç Günlük haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 733 Burç Günlük haberi bulunmuştur.

Burç Günlük Haberleri

Son 377 Yezidi kaldı

Son 377 Yezidi kaldı

Yezidi sosyolog Azad Barış, Almanya’dan Türkiye’ye döndü ve sayıları her gün azalan dindaşları için kolları sıvadı. Azad Barış, henüz Türkiye’de tanınmasa da Avrupa’daki resmi kurumlarda ve akademik çevrelerde tanınan ve kabul gören bir bilim adamı. Yezidilik üzerine yaptığı bilimsel çalışmaları ve etno dinsel bilirkişi raporları, Avrupa mahkemelerinde referans kabul ediliyor.

14.07.2007Kelebek
Astro-Evlerin anlamı

Astro-Evler'in anlamı

Eğer biraz Astroloji ile ilgiliyseniz, Ev sözcüğü ile çok sık karşılaşırsınız. Evler, Yıldız Haritası'nın yani Horoskop'un temelini oluştururlar. Aşağıdaki bilgiler okurlarımızın, Astroloji bilgisini takviye edeceği gibi, hiç bilmeyenleri de bir Astroloji dergisini izleyebilmeleri için hazırlayacaktır.

18.07.2007Astroloji
Electronica Global Gathering Festival

Electronica Global Gathering Festival

Türkiye'nin ilk ve tek dans müziği festivali ‘Electronica Festival İstanbul’, Avrupa’nın en büyük dans müziği festivali olan ‘Global Gathering’ ile güçlerini birleştiriyor.

13.08.2007Kelebek
Gümüşdere durmaz, oynar

Gümüşdere durmaz, oynar!

Gümüşdere Burc Beach’teki dans müziği festivali için, elektronik müzik severler İstanbul-Kilyos’ta buluşuyor. Bölgedeki trafolar 3 gün boyunca Electronica Global Gathering Festival’e çalışacak. İki ayrı sahnede müzik yapmak için 66’sı yabancı toplam 99 müzisyen kulaklarınıza amade.

16.08.2007Seyahat
Electronica da globalleşti

Electronica da globalleşti

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek dans müziği festivali İstanbul Burç Beach’te başladı.

17.08.2007Kelebek
DOĞUM ASTROLOJİSİ

DOĞUM ASTROLOJİSİ

Kız mı olsun yoksa erkek mi? Karar sizin...

1.09.2007Astroloji
İkizler çok hızlı, Koçlar çok enerjik

İkizler çok hızlı, Koçlar çok enerjik

Burçların aşk, sağlık ve cinsellik konularındaki özelliklerini merak ediyor musunuz?

9.11.2007Astroloji
Burçlar değişti mi

Burçlar değişti mi?

Astroloji zaman zaman ve özellikle de medyanın canı sıkıldığında kullandığı bir hedefe kolayca dönüşebilmektedir. Adı sık sık ortaya atılan Alman Hinduist Astrolog Wachsmuth'un iddiaları da kafa karıştırmaktan öteye geçemiyor ve iddiaları yüzyıllardır süregelen doğu-batı astrolojisi mücadelesinin yeni bir aşamasından başka birşey değil.

30.11.2007Astroloji
Cumhuriyet ’Şen Şapka’sını, Vakko babasını kaybetti

Cumhuriyet ’Şen Şapka’sını, Vakko babasını kaybetti

1934’de ilan edilen Şapka Devrimi’yle, "Şen Şapka"yı kuran, daha sonra yarattığı Vakko’yla Türk perakende sektörüyle moda dünyasına öncülük eden Vitali Hakko vefat etti. Vitali Hakko için yarın ilk tören Merter’deki fabrikası önünde yapılacak. Vakko mağazaları da cenaze töreni bitimine kadar kapalı kalacak.

11.12.2007Kelebek
Mısır’ın bilinmeyen yüzü

Mısır’ın bilinmeyen yüzü

Mısır, insanlık tarihinin önemli adımlarının atıldığı coğrafyalardan biri. Herodot’un deyimiyle, "Nil’in armağanı." Güneşin, güneş tanrıların, piramitlerin, mumyaların, firavunların gizemli ülkesi. Antik Yunan’dan Roma’ya, Arap’tan Osmanlı’ya tarih boyunca farklı uygarlıkların ilgisini çekmiş. Günümüzde bile, milyonlarca kişi bu gizemi yakından görebilmek, hissetmek için akın akın Mısır’a gidiyor. Ancak, gerçek şu ki, Mısır’ı yalnızca Nil üzerinde yapılan kurvaziyer gemi gezileriyle tanımak mümkün değil. Bu gizemli ülkenin, o kadar çok bilinmeyeni var ki... Büyük bir kısmı da, Kahire-Luksor arasında kalan yaklaşık 500 kilometrelik bölgede yer alıyor. Yani Orta Mısır’da.

27.01.2008Seyahat
ASTROLOJİDE EVLİLİK

ASTROLOJİDE EVLİLİK

Astroloji'nin Matematik Mantığı var mı?

3.03.2008Astroloji
Başbakanı şaşırtan soru

Başbakan'ı şaşırtan soru

Hülya Avşar'ın programında gündemle ilgili soruları yanıtlayan Başbakan Tayyip Erdoğan, AKP'ye açılan kapatma davasını nasıl değerlendirdi?

11.06.2008Kelebek
Kız mı olsun yoksa erkek mi

Kız mı olsun yoksa erkek mi?

Çocuğunuz kız mı olsun yoksa erkek mi? Karar sizin...Doğum astrolojisiyle bebeğinizin cinsiyetini hatta doğum tarihini belirleyebiliyorsunuz.

23.06.2008Astroloji
Kim bu adam

Kim bu adam

Radar Live’ı bir kenara bırakın, Rock’n Coke gibi dev imkanlı organizasyonlar bile iptal olurken nasıl oluyor da bir adam, arka arkaya 3 elektronik festivali birden patlatabiliyor? Chill Out Festival’i Kemerburgaz’da, Electronica Festival’i Parkorman’da layıkıyla eda eyleyen Birol Giray, bu akşam Kilyos Seanergy Beach’te başlayacak Global Gathering Festival’de 20 bin elektronikseveri ağırlamaya hazırlanıyor.

7.08.2008Kelebek
Gülden 3 kanuna onay

Gül'den 3 kanuna onay

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün onayladığı 5797 sayılı “Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” ile SSK ve Bağ-Kur prim alacaklarının yeniden yapılandırılması konusundaki süre 20 gün daha uzatıldı.

18.08.2008Gündem
Üç kanun Resmi Gazetede yayınlandı

Üç kanun Resmi Gazete'de yayınlandı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün dün onayladığı üç kanun, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

19.08.2008Gündem
Yarın yeni bir yıl başlıyor

Yarın yeni bir yıl başlıyor

Dünya, Çin takvimine göre yarın Boğa burcuna giriyor. Feng-şui uzmanları, "mucize beklemeyin, zor bir yıl olacak" diyor.

23.01.2009Dünya
Çocuğunuzun Cinsiyetine Siz Karar Verin

Çocuğunuzun Cinsiyetine Siz Karar Verin!

Doğacak çocuğun cinsiyetini seçebilmek için, belli bir saatte döllenmeyi, Ay'ın astrolojik konumuna göre yapabilir miyiz? Yani kız mı olsun yoksa erkek mi? Karar sizin...

4.12.2009Astro Gündem
Ay Taktikleri ile yaşam

"Ay Taktikleri" ile yaşam

Yurda Hal'in yazdığı Ay Taktikleri ile en basit astroloji bilgisini kullanarak hayatınızı işten eğlenceye; para konularından aşka; günlük ev işlerinden kişisel bakımınıza kadar kolaylıkla organize edebilirsiniz

24.12.2009Kelebek
Katil seni gördüm

Katil seni gördüm

Merter’deki evinin önünde 22 Temmuz 1980’de öldürülen DİSK Kurucu Başkanı Kemal Türkler’in kızı Nilgün Soydan, babasının öldürülmesiyle ilgili görülen davanın çıkışında, “Babamın katilini gördüm. Buradan sesleniyorum. Sen Ünal Osmanağaoğlu babamın katillerinden birisin. Seni tescilleteceğim. Ondan sonra rahat edeceğim. Davamız devam edecek. AİHM’ye de gideceğiz. Babamı öldürten devlet, bunun hesabını bize verecek” dedi.

20.07.2010Gündem
Flüte ilahi güçler tarafından seçildim

Flüte ilahi güçler tarafından seçildim

New York Times’in ‘Sihirli Flüt’ olarak tanımladığı Şefika Kutluer’in öncelikler listesinin ilk sırasında hep müziği olmuş. Yaşamının her anında flütüyle bütünleşmekle kalmamış, bütün hayallerini de hep müziği üzerine kurmuş. Kutluer’in o hayallerinden biri bu yıl gerçekleşti ve Ankara’da kendi adına bir festival düzenledi. 1. Uluslararası Şefika Kutluer Festivali’nde sanatçı, ünlü orkestralarla sahne aldı ve dinleyenleri alıp başka diyarlara uçurdu

9.10.2010Kelebek
Mandalina Şenliği’nde hayatı yavaşlatın

Mandalina Şenliği’nde hayatı yavaşlatın

El değmemiş yeşil doku, masmavi deniz, yumuşacık bir hava ve güler yüzlü Ege halkı... Yolunuz İzmir’in Seferihisar ilçesine düştüğünde, ‘nasıl olur da bu cennet, Bodrum’a, Çeşme’ye dönüşmez?’ diye sormayın kendinize. Çünkü Seferihisar, seçimini ‘gelişmemekten’ yana kullandı ve Türkiye’nin ilk yavaş şehri oldu. Bu hafta sonu da çiçeği burnunda 2. Mandalina Şenliği’yle birbirinden ‘yavaş’ etkinliklere ev sahipliği yapacak.

24.11.2010Seyahat
2011’de sizi neler bekliyor

2011’de sizi neler bekliyor

2011 burç yorumlarında bugün sıra Terazi ve Akrep burçlarında...

24.12.2010Gündem

Yazar Sonuçları

Ayın burcu YENGEÇ

Aşk hayatı:Utangaç ve duygusal Yengeç, geleneksel tarzlara daha yatkın olduğu için, ilk buluşmada bir tiyatro ya da romantik bir yemek kendisini daha rahat hissetmesine yardımcı olacaktır.

22.06.2007

ATA NİRUN

İnsanlar, birbirlerine oldukça benzemekle beraber çok da farklıdır. Doğduk, büyümeyi içine alan safhaları baştan sona yaşıyoruz.

29.06.2007

Yükselen burç aslan

Biliyorsunuz her zaman günlük burç yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun o günkü yorumunu da okumanız gerektiğini özellikle hatırlatıyorum.

24.07.2007

21.180 litre alkol tüketildi, bir litre de ben tükettim 21.181

Cumadan beri Kilyos Burc Beach’te Electronica Global Gathering Festival’e gideceğim, bir türlü denk düşüremedim, nihayet pazar kapanış gecesine yetiştim.

20.08.2007

Yükselen burç Terazi

Yükselen Terazi burcu, diplomatik ve sosyal bir kişiliğin ortaya çıkmasında etkendir. Uyum, sevecenlik, nezaket ve estetik duyarlılık, Yükselen Terazi’nin en belirgin karakteristikleri arasındadır.

26.09.2007

Ayın burcu Kova

Kova burcu, insanın evrensel gelişiminin ve kozmostaki yolculuğunun da 11. aşamasıdır.

20.01.2008

KOVA burcunun diğer burçlarla ilişkisi

Kova ve KovaKova ve Kova ikilisi oldukça iyi anlaşırlar ve yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler.

1.02.2008

Muhafazakar Türkiye muhafazakar kanal izlemiyor

Türbanın üniversiteye bile girdiği 5,5 yıllık AKP iktidarı döneminde Türkiye’nin giderek muhafazkarlaştığı söyleniyor, peki ’toplumun aynası’ olarak görülen televiyonda durum nasıl, muhafazakar kanallar 5 yıl önceye göre daha mı çok izleniyor, daha mı az?

3.03.2008

Yükselen burç terazi

Yükselen Terazi burcu, diplomatik, ve sosyal bir kişiliğin ortaya çıkmasında etkendir.

26.09.2008

Ayın burcu kova

Kovalar Zodyak’ın enteresan bireyleridir. Sosyal ilişkilerdeki yetenekleri, sadakatleri, adaletli davranış biçimleri ve objektif doğaları sayesinde pek çok insan tanır ve dostluklar kurarlar.

18.01.2009

Zeynel çağırdı gittim

Geçtiğimiz hafta, AKP Beşiktaş Belediye Başkan adayı Sibel Çarmıklı, Conrad Otel’de dostlarına bir davet verdi.

22.03.2009

Zeynel çağırdı gittim

Geçtiğimiz hafta, AKP Beşiktaş Belediye Başkan adayı Sibel Çarmıklı, Conrad Otel’de dostlarına bir davet verdi.

22.04.2009

Zeynel çağırdı gittim

Geçtiğimiz hafta, AKP Beşiktaş Belediye Başkan adayı Sibel Çarmıklı, Conrad Otel’de dostlarına bir davet verdi.

22.04.2009

Zeynel çağırdı gitti

Geçtiğimiz hafta, AKP Beşiktaş Belediye Başkan adayı Sibel Çarmıklı, Conrad Otel’de dostlarına bir davet verdi.

23.04.2009

Burca göre zayıflama yöntemleri

Hava elementine ait Kova burcu insanlarının metabolizması oldukça hızlıdır.

21.06.2009

Oğlak burcunda güneş tutulması ve yeni ay

Bugün Oğlak burcunda meydana gelecek olan güneş tutulması ve yeni ay, Oğlak ve Yengeç burçları, yükselen burçları Oğlak ve Yengeç olanlar ve doğum haritasında Oğlak ve Yengeç burcunda gezegeni olanlar başta olmak üzere, her ayın 16’sı civarında doğan kişiler üzerinde ağırlıklı olmak üzere, (+/- 30 gün) hızlı gelişmelere veya yeni başlangıçlara neden olabilir.

14.01.2010

Kovalar’ı tanıyalım

Kovalar, Zodyak’ın enteresan bireyleridir.

3.02.2010

Yükselen burç Balık

Ufukta yükselen burç Balık olduğu zaman, Neptün yönetici gezegen olarak ön plana çıkar.

25.02.2010

Yengeç burçlarına özgü diyet ve spor programı

Yengeç öncü nitelikte yani eyleme yatkın bir burç olmasına karşın yine de metabolizma hızı çok yüksek değildir.

15.06.2010

Anne karnındayken yaşadığımız güneş tutulması hayat tercihlerimizi belirliyor

Hakan Kırkoğlu...Astroloji dendiğinde, akan suları durduran adam...

19.11.2010

Terazi ve Akrep burçlarını 2011’de neler bekliyor?

Yüksek tempolu çalışmalarınızın sonuçlarını alabileceğiniz bir yıl.

24.12.2010