GeriGündem DP aday listesi
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

DP aday listesi

İSTANBUL

1. BÖLGE

1-Saadet Nevval Sevindi Çalışkan, 2-Faik İçmeli, 3-Tevfik Altınok, 4-Belgin Akol, 5-Üzeyir Özeyranoğlu, 6-Vedat Bayram, 7-İbrahim Fişek, 8-Abdüsselam Furkan Barutçu, 9-Sefer Baylan, 10-Kamuran Kamile Dikbaş, 11-Osman Poyraz, 12-Mustafa İlter Özdil, 13-Abdurrahman Açıkgöz, 14-Hasan Sacit Ertuğ, 15-Mehmet Nakşibendioğlu, 16-Ali Kemal Yılmaz, 17-Ahmet Ünal İnce, 18-Mehmet Oktay Armağan, 19-Harun Özdemir, 20-Kemal Hanağası, 21-Songül Sekmen, 22-Ferda Şar, 23-Ülker Bulut, 24-Mehmet Zeki Akıllıoğlu

2. BÖLGE

1-Celal Adan, 2-Ömer Balıbey, 3-Saffet Pınar Eczacıbaşı, 4-Ayşe Binhan Oğuz, 5-Dursun Çağlayan, 6-İbrahim Güler, 7-Ali Kemal Aksoy, 8-Hatice Bayram, 9-Osman Tanık, 10-Abdullah Silahyürekli, 11-Arzu Yükselen, 12-Mehmet Özdemir, 13-İsmet Savaş, 14-Efrin Bağ, 15-Süleyman Aksoy, 16-Gülderen Işık, 17-Hasan Mutlu, 18-Mehmet Celal Palalı, 19-Yetkin Gündüz, 20-Hatice Çiğdem Erim, 21-Mihrinnisa Mine Çubukçu

3. BÖLGE

1-Mehmet Nüzhet Kandemir, 2-Orhan Keçeli, 3-Birol Özcan, 4-Necdet Menzir, 5-İbrahim Hakkı Öztürk Akhan, 6-Salih Yazıcı, 7-Salim Korkmaz, 8-Yusuf Turan Altınoğlu, 9-Yüksel Başalmaz, 10-Hamdi Öz, 11-Hüseyin Reşit Öz, 12-Müslüm Hamaz, 13-Recayi İsenkul, 14-Cemil Kaya, 15-Selma Akbay, 16-Yahya Batur, 17-Kebire Bayraktaroğlu, 18-Sariye Arslan, 19-Ruhi Bayazıt, 20-Ekrem Cihaner, 21-Fesih Çelik, 22-Mahmut Melih Devecel, 23-Hasan Dönmez, 24-Arzu Engin, 25-Halil Hayri Erçağ,

ANKARA

1. BÖLGE

1-Sinan Aydın Aygün, 2-Saffet Arıkan Bedük, 3-Mehmet Aypek, 4-Ayla Özbek, 5-Tülay Dursun, 6-Murat İnal, 7-Hüseyin Kılavuz, 8-Tuncer Koca, 9-Banu Erkök, 10-Birsen Temir, 11-Daniye Ebru Tümer, 12-Mete İzzet Özcanoğlu, 13-Enver Ayaz, 14-Mahmut Yetim, 15-Medine Filiz Pehlivan

2. BÖLGE

1-Mümtaz Yavuz, 2-Muzaffer Atılgan, 3-Hacı Şahin, 4-Ayşe Şaylı, 5-Ufuk Kılıç, 6-Ahmet Uyanık, 7-Mustafa Demirkan, 8-Mustafa Vuran, 9-Ahmet Kandemir, 10-Hamza Durşen, 11-Mehmet Fatih Akıcı, 12-Filiz Sabriye Özdiler, 13-Tamer Yıldırım, 14-Zubeyir Tokgöz

İZMİR

1. BÖLGE

12 Sıra Boş

2. BÖLGE

12 Sıra Boş

ADANA 1-Bekir Sami Daçe, 2-İbrahim Cevher Cevheri, 3-Nevzat Şaşkın, 4-Veli Andaç Durak, 5-Figen Safiye Toktaş, 6-Mehmet İzlemek, 7-Fikret Adamhasan, 8-Haydar Çakıroğlu, 9-Gönül Soydan, 10-Ayhan Aydoğan, 11-Çiğdem Akça, 12-Serhan Özcandan, 13-Yakup Bulut, 14-Uğur Ünaldı

ADIYAMAN: 1-Mahmut Nedim Bilgiç, 2-İsmail Sümer, 3-Mehmet Öztekin, 4-Fatma Karakuş, 5-Hüseyin Kamil Sonsayar

AFYON: 1-Gültekin Uysal, 2-Uğur Türkmen, 3-İsmail Aktürk, 4-Ceylan Emet, 5-Muharrem Uslu, 6-Nesrin Çelikbilek, 7-İsmail Özdilek

AĞRI: 1-Şerafettin Aydemir, 2-Nihat Yüce, 3-İsmail Oğur, 4-Abdulkadir Acarbay, 5-İkram Yaşar

AKSARAY: 1-Ömer Gümüşay, 2-Ali Naci Özgül, 3-Mevlüt Yol, 4-Ömer Uzun

AMASYA: 1-Bahadır Tekeş, 2-Ömer Akın, 3-Gülseren Ertopçu

ANTALYA: Boş (13 sıra)

ARDAHAN: 1-Fatih Rüştü Yılmaz, 2-Orhan Önder

ARTVİN: 1-Adnan Çeltikçioğlu, 2-Adnan Çorbacıoğlu

AYDIN: 1-Ergüven Yakan, 2-Esat Ergüler, 3-Arif Gürdal, 4-Mine Nil Özgen, 5-Yılmaz Menderes, 6-Zafer Galip Keçelioğlu, 7-Hüseyin Çetin, 8-Buket Saran

BALIKESİR: 1-Haydar Altıntaş, 2-Fahrettin Tan, 3-Süleyman Kocabıyık, 4-Fahrettin Dolar, 5-Hayati Köse, 6-Mehmet Yarma, 7-Yusuf Aymankuy, 8-Mustafa Çoban

BARTIN: 1-Mustafa Yelkenci, 2-Hüseyin Karagül

BATMAN: 1-Faris Özdemir, 2-Ziver Hamitoğlu, 3-Abdüllatif Gökdemir, 4-Esen Sarı

BAYBURT: 1-Sinan Köksal, 2-Fuat Bayramoğlu

BİLECİK: 1-Boş, 2-Muhittin Erkan Beler

BİNGÖL: 1-Faruk Baylaz, 2-Hasan Fehmi Gökel, 3-Ali Kumuş,

BİTLİS: 1-Yılcan Geylani, 2-Muhsin Bayrak, 3-Niyazi Altılar, 4-Faruk Çaman,

BOLU: 1-Oktay Türesin, 2-Fahrettin Yılmaz, 3-İrfan Bayar

BURDUR: 1-Mehmet Başaran, 2-Adem Şengül, 3-Baki Varol

BURSA: 1-Turhan Tayan, 2-Harun Akın, 3-Ahmet Okur, 4-Nuri Karaca, 5-Ahmet Murat Ünal, 6-Ferruh Kaya, 7-Sedat Canlısoy, 8-Füsun Yaşar, 9-Murat Karaman, 10-Peyami Çağlar, 11-İsmail Anıl, 12-Ragıp Ceylan, 13-Nedim Özbalaban, 14-Ahmet Cem Özkardaş, 15-Coşkun Genç

ÇANAKKALE: 1-Nevfel Şahin, 2-Kemal Sözen, 3-Turan Erginbaş, 4-Nursevil Aşık

ÇANKIRI: 1-Tuğrul Sidar, 2-Salahattin Paşabeyoğlu, 3-Arif Soytürk,

ÇORUM: 1-Tahir Mantı, 2-Murat Koçak, 3-Rafet Bağıröz, 4-Boş 5-Boş

DENİZLİ: 1-Hasan Kazdağlı, 2-Zekeriya Er, 3-Mehmet Gözlükaya, 4-İsmail Ağar, 5-Boş

DİYARBAKIR: 1-Mehmet Salim Ensarioğlu, 2-Abdurrahman Bal, 3-Suna Kepolu, 4-Abbas Hüseyinoğlu, 5-Hasan Erdem, 6-Hamdullah Güleken, 7-Kendal Ak, 8-Edim Ayaydın, 9-Mehmet Lütfi Gürbüz, 10-Mustafa Reşit Burkan

DÜZCE: 1-Necmi Hoşver, 2-İbrahim Can, 3- Tuncay Şahin

EDİRNE: 1-Rafet Sezen, 2-Mehmet Eren, 3-Cengiz Babacan, 4-Feyzullah Cihanser Erel

ELAZIĞ: 1- Mehmet Ağar, 2-Boş, 3- Boş, 4-Boş, 5- Boş

ERZİNCAN: Boş (3 sıra)

ERZURUM: 1-Uğur Güzel, 2-Abdulkadir Aydın, 3-Seyfettin Yazıcı, 4-Bülent Güven, 5-Remzi Özgen, 6-İbrahim Erkan Kadıoğlu, 7-Leyla Mutlutürk

ESKİŞEHİR: 1-Boş, 2-Halil Ünal, 3-Tahir Üsküdar, 4-Mustafa Barış, 5-Fuat Yahşi, 6-Boş

GAZİNATEP: 1-Kamil Yaşar Turan, Boş (8 sıra)

GİRESUN: 1-Yavuz Selim Başar, 2-Ali Kara, 3-Haldun Gedikali, 4-Erdem Ekşi, 5-Bayram Usta

GÜMÜŞHANE: 1-İsmail Taştan, 2-Halis Parlak

HAKKÁRİ: 1-Mehmet Necip Zeydan, 2-Abdurrahman Keskin, 3-Hasan Çiftçi

HATAY: Boş (10 sıra)

IĞDIR: 1-Şamil Ayrım, 2-Yıldırım Turan

ISPARTA: 1-Ertekin Durutürk, 2-Metin Çelık, 3-Mustafa Tutar, 4- Merve Kımıllı, 5-İsmail Akyol

MERSİN: Boş (12 sıra)

KARABÜK: 1-Mehmet Çiftçi, 2-Enver Tümen, 3- Özlem Urgancıoğlu

KARAMAN: 1-Ömer Karakışla, 2-Necati Akpınar, 3-Senan Tuna

KARS: 1-İlhan Aküzüm, 2-Boş, 3-Tekin Gürbüz

KASTAMONU: 1-Şebnem G. Kısaparmak, 2-Haluk Yıldız, 3-Kamil İğdirli, 4-Mümtaz Yücel

KAYSERİ: Boş (8 sıra)

KIRIKKALE: Boş (4 sıra)

KIRKLARELİ: 1-Mustafa Nalbant, 2-Hasan Hersek, 3-Fahrettin Özün

KIRŞEHİR: 1-Ramazan Mirzaoğlu, 2-Bilal Işıklı, 3-Arif Kaplan

KİLİS: 1-Mehmet Vakıf Şarkbay, 2-Mehmet Sever

KOCAELİ: 1-Cengiz Özdemir, 2-Murat Aktürkoğlu, 3-Bekir Usta, 4-Ercüment Şahin, 5-Nadir Arif Aşık, 6-Ayşe Yüce, 7-Adnan Koç, 8-Serdar Kaman, 9-Başak Saral

KONYA: 1-Recep Konuk, 2-Nazmi Sırıt, 3-Süleyman Şenol, 4-Hacı Ahmet Kart, 5-Mine Karan, 6-Nafiz Dönmez, 7-Özkan Taşpınar, 8-Ali Seçmen Çevik, 9-Mehmet Dağlı, 10-Necati Yeğenoğlu, 11-Ziya Şifa, 12-Nezih Dağdeviren, 13-Ahmet Vejdi Çınar, 14-Cuma Ulusoy, 15-Mustafa Altunışık, 16-İmdat Yücel

KÜTAHYA: 1-Ahmet Şanlı, 2-Yılmaz Durmaz, 3-İbrahim Ayaşlı, 4-Yüksel Tüysüz, 5-Aslan Ateş, 6-Hasan Hıfzı Göncü

MALATYA: 1-Mahmut Yıldırım, 2-Derviş Ali Kılıç, 3-Ali Kalkan, 4-Mehmet Gültekin, 5-Ayfer Erkan, 6-Salih Taş, 7-NeJla Çitil Tufan

MANİSA: 1-Zeynel Balkız, 2-Ahmet Dutlulu, 3-İlter Yüksel, 4-Hüseyin Soygür, 5-Naci Akın, 6-Nihat Onbaşıoğlu, 7-Hesna Dayıoğlu, 8-Nesrin Falay, 9-Murat Uludemir, 10-H.İbrahim Doğan

KAHRAMANMARAŞ: 1-Halil Aslan, 2-Tahsin Türkçapar, 3-Mustafa Evliya, 4-Cafer Güçlü, 5-Mutlu Fettahoğlu, 6-Bertan Doğan, 7-Gülayşe Yetmez, 8-Mehmet Said Yardımcı

MARDİN: 1-Veysi Şahin, 2-Şehmus Gökçen, 3-Boş

MUĞLA: 1-Erdal Eroğlu, 2-Latif Sakıcı, 3-İrfettin Akar, 4-İsmet Köse, 5-İskender Yılmaz, 6-Saliha Oktay

MUŞ: 1-Mehmet Emin Şimşek, 2-Boş, 3-Boş, 4-Ercan Aktaş

NEVŞEHİR: 1-Ahmet Esat Kıratlıoğlu, 2-Zafer Salgın, 3-Murat Boz

NİĞDE: 1-Naim Osman Erem, 2-Atila Yıldız, 3-Radiye Cankürtüncü

ORDU: 1-Fadıl Ünver, 2-Süha Topaloğlu, 3-Hayrullah Ulusoy, 4-Hatice İrem Akşahin, 5-Ali Hikmet Bacınoğlu, 6-Arslan Yüksel, 7-Emine Karaman

OSMANİYE: 1-İbrahim Karayiğit, 2-Abdulkadir Sarı, 3-Ahmet Şanal, 4-Alparslan Yücel

RİZE: 1-Köksal Toptan, 2-Boş, 3-Zelkif Akgül

SAKARYA: Boş (6 sıra)

SAMSUN: Boş (9 sıra)

SİİRT: 1-Hadi Bilen, 2-Hayrettin Akgün, 3-Mehmet Hüseyin Bilgin

SİNOP: 1-Yaşar Topçu, 2-Hasan Vehbi Ersoy, 3-Ali Dalkılıç

SİVAS: Boş (6 sıra)

ŞIRNAK: 1-Mehmet Tatar, 2-Abdurrahman Abay, 3-Hasan Tong

TEKİRDAĞ: 1-Enis Sülün, 2-Müjdat Güler, 3-Tufan Yıldırım, 4-Halil İbrahim Aydemir, 5-Seven Yılmaztürk

TOKAT: 1-Recep Bay, 2-Mehmet Tucuk, 3-Ömer Faruk Altuntaş, 4-Salih Sarıkaya, 5-Şeref Menteşe, 6-Tekin Celep, 7-Necla Yaprak

TRABZON: 1-Eyüp Aşık, 2-Mehmet Çakıroğlu, 3-Bekir Bülbüloğlu, 4-Hatice Öztürk, 5-Atilla Ataman, 6-Ziya Usta, 7-Kemal Cevher, 8-Hüseyin Ayaz

TUNCELİ: 1-Kamer Genç, 2-Boş

ŞANLIURFA: 1-Sedat Edip Bucak, 2-Kemal Kılıç, 3-Hidayet Şenbayram, 4-Mehmet Atilla, 5-Hüseyin Korkmaz, 6-Mustafa Büyükler, 7-Perihan Çağlar, 8-Hasan Yılmaztekin, 9-Ali Rıza Erkoyuncu, 10-Sabri Sabuncu, 11-Hasan Hilmi Kaya

UŞAK: 1-Dalyan Özdemir, 2-Yılmaz Başer, 3-Nuray Salıcı

VAN: Boş (7 sıra)

YALOVA: 1-Yakup Koçak, 2-Mesut Cessur

YOZGAT: 1-Taner Demirer, 2-Nuri Efe, 3-Ömer Yıldız, 4-Yavuz Erbaş, 5-Salih Türk, 6-Rifat Ünsal Allıoğlu

ZONGULDAK: 1-Ali Uzun, 2-Boş, 3-Boş



Yorumları Göster
Yorumları Gizle