GeriGündem AK Parti'nin Belediye Başkan adayları
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

AK Parti'nin Belediye Başkan adayları

    ADANA
    Büyükşehir: Aytaç Durak
    Seyhan (Merkez ilçe): Azmi Öztürk
    Yüreğir (Merkez ilçe): Ömer Topçu
    Aladağ: Yusuf Yıldız
    Ceyhan: Ömer Faruk Atay
    Feke: Saffet Yurdadoğu
    İmamoğlu: Talat Sırkıntı
    Karaisalı: H. Hüseyin Kuşçu
    Karataş: Yusuf Erenkara
    Kozan: Kazım Özgan
    Pozantı: Sadi Yılmaz Doğan
    Saimbeyli: Mustafa Uyanık
    Tufanbeyli: Remzi Ergü
    Yumurtalık: Mehmet Çetin
   
    ADIYAMAN
    Merkez: M. Necip Büyükaslan
    Besni: İbrahim Öztürk
    Çelikhan: Mustafa Bulut
    Gerger: Arif Karatekin
    Gölbaşı: Mevlüt Kebeli
    Kahta: Ahmet Turanlı
    Samsat: Abdülkadir Aslan
    Sincik: Ahmet Korkut
    Tut: Mehmet Akat
       
    AFYON
    Merkez: Abdullah Kaptan
    Başmakçı: Ali Kartcı
    Bayat: Mustafa Arı
    Bolvadin: Ahmet Helvacı
    Çay: Ali Yakut
    Çobanlar: Salih Alaka
    Dazkırı: Hüseyin Gürçam
    Dinar: Mustafa Tarlacı
    Emirdağ: Lütfi İhsan Dağ
    Evciler: Cemalettin Yıldırım
    Hocalar: Celalettin Kaya
    İhsaniye: Halit Aşkar
    İscehisar: Hüseyin Şimşek
    Kızılören: Hüseyin Tolga Coşkuner
    Sandıklı: Mustafa Özpınar
    Sincanlı: Nuri Köse
    Sultandağı: Mehmet Şahin
    Şuhut: Mevlüt Can
   
    AĞRI
    Merkez: Ekrem Aktaş
    Diyadin: Mehmet Ali Ağrı
    Doğubeyazıt: M. Sena Geçit
    Eleşkirt: Sait Yami  
    Hamur: İsmet Aslan
    Patnos: Cahit Kılıç
    Taşlıçay: Metin Hanbaba
    Tutak: Kemal Adan
   
    AMASYA
    Merkez: İsmet Özarslan
    Göynücek: Ömer Alabuğa
    Gümüşhacıköy: İsmail Uysal
    Hamamözü: İsmail Ulutaş
    Merzifon: Hayati İncekum
    Suluova: Mahmut Boz
    Taşova: Şevki Canlı
   
    ANKARA
    Büyükşehir: İ. Melih Gökçek
    Altındağ (Merkez ilçe): Veysel Tiryaki
    Çankaya (Merkez ilçe): Çağlar Mesut Bozoğlu
    Etimesgut (Merkez ilçe): Serhat Kemal Yılmaz
    Gölbaşı (Merkez ilçe): Abdulnasır Haşlak
    Keçiören (Merkez ilçe): Turgut Altınok
    Mamak (Merkez ilçe): Gazi Şahin
    Sincan (Merkez ilçe) Hasan Altın
    Yenimahalle (Merkez ilçe): Ahmet Duyar
    Akyurt: Gültekin Ayantaş
    Ayaş: Mustafa Aykut
    Bala: Ercüment Yıldırım
    Beypazarı: İbrahim Demir
    Çamlıdere: Hazım Caner Can
    Çubuk: Adem Tuğluca
    Elmadağ: Ahmet Pehlivan
    Evren: Dursun Çekim
    Güdül: Hüseyin Erdoğan
    Haymana: Talip Şahinler
    Kalecik: Orhan Benli
    Kazan: Lokman Ertürk
    Kızılcahamam: Adem Özbekler
    Nallıhan: Ahmet Bilir
    Polatlı: Yakut Çelik
    Şereflikoçhisar: Ramazan Ceylan
   
    ANTALYA
    Büyükşehir: Menderes M. Tevfik Türel
    Kepez (Alt kademe): Erdal Öner
    Konyaaltı (Alt kademe): Yaşar Tabur
    Muratpaşa (Alt kademe): İzzet Bayar
    Akseki: Ruhi Özgen
    Alanya: Fahri Yiğit
    Elmalı: Hüseyin Yapıcı
    Finike: Mehmet Toksöz
    Gazipaşa: Ahmet Büyükakça
    Gündoğmuş: Rahmi Erkan
    İbradı: Fahri Özaltın
    Kale: Abdullah Boyalı
    Kaş: Yaşar Turgut Bilgin
    Kemer: İsmail Selami Minta
    Korkuteli: Ahmet Barut
    Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya
    Manavgat: Mustafa Sami Atalay
    Serik: Ahmet Dolu
   
    ARTVİN
    Merkez: Ertekin Çolak
    Ardanuç: Halit Özdemir
    Arhavi: Hüseyin Uzunhasanoğlu
    Borçka: Metin Akçay
    Hopa: Çetin Demirkaya
    Murgul: Hüseyin Ali Durmuş
    Şavşat: Sıddık Alagöz
    Yusufeli: İbrahim Yaşar Tekin
   
    AYDIN
    Merkez: İlhami Ortekin 
    Bozdoğan: Kemal Bozoğlu
    Buharkent: Fevzi Uzun
    Çine: Abdullah Afşin
    Didim: Hilmi Erbaş
    Germencik: Ahmet Zencirci
    İncirliova: Alim Başcı
    Karacasu: Emin Mete
    Karpuzlu: Hayrettin Anmak
    Koçarlı: M. Emin Kırkuşu
    Köşk: Rıfat Kadri Kılıç
    Kuşadası: Fuad Akdoğan
    Kuyucak: Hüseyin Karakaya
    Nazilli: Mustafa Gürsun
    Söke: Kenan Özcan
    Sultanhisar: Nuri Cankardeş
    Yenipazar: Zafer Savcı
   
    BALIKESİR
    Merkez: Sabri Uğur
    Ayvalık: Ali Sadan
    Balya: Kemal Çavdar
    Bandırma: Cemal Öztaylan
    Bigadiç: İsmail Akgün
    Burhaniye: Melih Ersezen
    Dursunbey: M. Ruhi Yılmaz 
    Edremit: Yunus Bozbey
    Erdek: Hüseyin Sarı
    Gömeç: Naim Kocabıyık
    Gönen: Hüseyin Yakar
    Havran: Hasan Lofcalıoğlu
    İvrindi: Recai Baytar
    Kepsut: Kemal Barak
    Manyas: Nedim Barçın
    Marmara: Recep Gülmüş
    Savaştepe: Gürkan Kurtbaş
    Sındırgı: Ekrem Yavaş
    Susurluk: İsmail Güneş
   
    BİLECİK
    Merkez: Selim Yağcı
    Bozüyük: Hasan Tozluk
    Gölpazarı: Turgay Yılmaz
    İnhisar: Hüseyin İkiz
    Osmaneli: Mustafa Çetintaş
    Pazaryeri: Alaattin Esmer
    Söğüt: Ayhan Metin
    Yenipazar: Necati Keser
       
    BİNGÖL
    Merkez: Hacı Ketenalp
    Adaklı: Sacit Almalı
    Genç: H. Hadi Topraktan
    Karlıova: Muzaffer Gölen
    Kiğı: Yılmaz Gündüz
    Solhan: Kutbettin Tan
    Yayladere: Haşim Akyürek
    Yedisu: Mehmet Koçpınar
   
    BİTLİS
    Merkez: Cevdet Özdemir
    Adilcevaz: Adnan Göksoy
    Ahlat: Mevlüt Gülmez
    Güroymak: Hüseyin Mutlu
    Hizan: Servet Özdemir
    Mutki: Birhan Güllübardak
    Tatvan: Mehmet Peker
   
    BOLU
    Merkez: Alaaddin Yılmaz
    Dörtdivan: Ali Bilgi
    Gerede: Ömer Baygın
    Göynük: Abdülkadir Yılman
    Kıbrıscık: Kemal Aktaş
    Mengen: Aydın Erçelik
    Mudurnu: Metin Soygür
    Seben: Süleyman Özbağ
    Yeniçağa: Ömer Sayın
     
    BURDUR
    Merkez: Sabahattin Akkaya
    Ağlasun: Vedat Eraslan
    Altınyayla: Ali Serttaş
    Bucak: Emin Gökmen
    Çavdır: Mustafa Uysal
    Çeltikçi: Ali Yüce
    Gölhisar: Mehmet Yavuzer
    Karamanlı: İsmet Mergen
    Kemer: Durmuş Erdem
    Tefenni: Bayram Kavak
    Yeşilova: Yunus Tokgöz
   
    BURSA
    Büyükşehir: Hikmet Şahin
    Nilüfer (Merkez ilçe): Tahsin Bulut
    Osmangazi (Merkez ilçe): Recep Altepe
    Yıldırım (Merkez ilçe): Özgen Keskin
    Büyükorhan: Cengiz İlhan 
    Gemlik: Mehmet Turgut
    Gürsu: Orhan Özcü
    Harmancık: Cavit Balı 
    İnegöl: Alinur Aktaş
    İznik: Kadri Önyılmaz
    Karacabey: Ali Özkan
    Keles: Mustafa Bektaş
    Kestel: Yener Acar
    Mudanya: Erdal Kaya
    Mustafakemalpaşa: Sadi Kurtulan
    Orhaneli: İrfan Tatlıoğlu
    Orhangazi: Yusuf Korkusuz
    Yenişehir: Bülent Hamdi Cingil
   
    ÇANAKKALE
    Merkez: Murat Efe
    Ayvacık: Mehmet Ünal Şahin
    Bayramiç: Mustafa Poyrazlı
    Biga: Mehmet Özkan
    Bozcaada: Burhan Çebi
    Çan: Behsat Bayram
    Eceabat: Sadettin Atalay
    Ezine: Kurdet Uysal
    Gelibolu: M. Turhan Mildon
    Gökçeada: Fahrettin Demirkan
    Lapseki: Kamil Özer
    Yenice: Veysel Acar
   
    ÇANKIRI
    Merkez: İrfan Dinç
    Atkaracalar: Mustafa Kiraz
    Bayramören: İsmail Haydaroğlu
    Çerkeş: Etem Akkaya
    Eldivan: Hüseyin Kantaş
    Ilgaz: Cevdet Çetin
    Kızılırmak: Bayar Soysal
    Korgun: Halil Öz
    Kurşunlu: Sadık Tepeçam
    Orta: Halil Akpınar
    Şabanözü: Ali Çapçı
    Yapraklı: Ali Hasekioğlu
   
    ÇORUM
    Merkez: Turan Atlamaz
    Alaca: Zeki Gül
    Bayat: Mehmet Şimşek
    Boğazkale: Ali Rıza Soysat
    Dodurga: Mustafa Aydın
    İskilip: Orhan Öztürk
    Kargı: M. Metin Büyükçorak
    Laçin: Muammer Çam
    Mecitözü: Alişan Yaşar
    Oğuzlar: Ali Uyanık 
    Ortaköy: Ali Ergin
    Osmancık: E. Serdar Kurşun
    Sungurlu: Ahmet Karacif
    Uğurludağ: Ali Osman Bici
   
    DENİZLİ
    Merkez: Nihat Zeybekçi  cıpayam: Kadir Tıkaç
    Akköy: Osman Ubuz
    Babadağ: Ali Helvacı
    Baklan: Hüsamettin Küçükçal
    Bekilli: Yaşar Halil Yiğit
    Beyağaç: İsmail Eliuz 
    Bozkurt: Hayrettin Akgün
    Buldan: Mustafa Efeoğlu
    Çal: Hasan Gündüz
    Çameli: Cengiz Yılmaz
    Çardak: Hüseyin Ekecan
    Çivril: Ahmet Ateş 
    Güney: Yusuf Deniz
    Honaz: Niyazi Kaba
    Kale: Abdullah Karaayvaz
    Sarayköy: Ahmet Çelikok
    Serinhisar: Adil Kaplan 
    Tavas: Ahmet Kurun
   
    DİYARBAKIR
    Büyükşehir: Mücahit Can
    Bağlar (Alt kademe): Ali Elbey
    Sur (Alt kademe): Ferhat Değer
    Yenişehir (Alt kademe): Cevdet Kara
    Bismil: Zeki Kartal
    Çermik: Halil Ağaçhanlı
    Çınar: Vecdi Arzu
    Çüngüş: A. Suat Akmeşe
    Dicle: Ekrem Aksal 
    Eğil: Mustafa Karakoç
    Ergani: M. Sıddık Toz
    Hani: Celal Kayhan
    Hazro: Recep Dolan
    Kocaköy: Musa Öztürk
    Kulp: Mahmut Zengin
    Lice: Mehmet Camican
    Silvan: M. Yaşar Geçenoğlu  
   
    EDİRNE
    Merkez: Mustafa Hatipler
    Enez: Coşkun Erkılıç
    Havsa: Ali Kocadağ
    İpsala: Özcan Tosun 
    Keşan: Necip Uluz
    Lalapaşa: Ali Osman Uzman
    Meriç: Halil Değirmendere
    Süloğlu: Erol Atik
    Uzunköprü: Bülent Keskin
   
    ELAZIĞ
    Merkez: Hasan Tahsin Fendoğdu
    Ağın: Mustafa Yentür
    Alacakaya: Muhittin Aydın
    Arıcak: M. Ali Aytekin
    Baskil: Bilal Özbey
    Karakoçan: Zekeriya Bulanık
    Keban: Ahmet Turan Özcan
    Kovancılar: Selahattin Yıldırım
    Maden: Orhan Yavuz
    Palu: Mehmet Sait Dağoğlu 
    Sivrice: İbrahim Altundaş
   
    ERZİNCAN
    Merkez: Mehmet Buyruk
    Çayırlı: Fevzi Kılıç
    İliç: Emin Taylan
    Kemah: Şükrü Balcı
    Kemaliye: Mustafa Haznedar
    Otlukbeli: Abdullah Altındal
    Refahiye: Vezir Dumanlı 
    Tercan: Adnan Korkmaz
    Üzümlü: Ensari Sürücü
   
    ERZURUM
    Büyükşehir: Ahmet Küçükler
    Dadaşkent (Alt kademe): Vahdettin Yaylalı
    Kazımkarabekir (Alt kademe): Dursun Şahin
    Yakutiye (Alt kademe): Fahrettin Atınç
    Yenişehir (Alt Kademe): Cenap Köksal Birdal  
    Aşkale: Ahmet Yaptırmış
    Çat: Şibli Saydın
    Hınıs: Ali Eren 
    Horasan: Abdulhatem Bastem
    Ilıca: İsmail Efe
    İspir: Emrah Doğan
    Karaçoban: İsmail Keleş
    Karayazı: Sedat Karaduman
    Köprüköy: Celal Aras
    Narman: Ufuk Dinler
    Oltu: İbrahim Ziyrek
    Olur: Tekin Koçak
    Pasinler: Selami Teymur
    Pazaryolu: Recep Kaplan
    Şenkaya: Görbil Özcan
    Tekman: Yakup Doğan
    Tortum: Hasan Çakmak
    Uzundere: M. Halis Özsoy
   
    ESKİŞEHİR
    Büyükşehir: Faruk Karaçay
    Odunpazarı (Alt kademe): Burhan Sakallı
    Tepebaşı (Alt kademe): Tacettin Sarıoğlu 
    Alpu: Mehmet Keskin
    Beylikova: Sezai Bahçıvan 
    Çifteler: İrfan Başak
    Günyüzü: Hasan Eryılmaz
    Han: Şaban Başaran
    İnönü: Kadir Bozkurt
    Mahmudiye: Sabri Avcıl
    Mihalgazi: Mehmet Emin Şen
    Mihalıçcık: Yusuf Kavaklı
    Sarıcakaya: Mehmet Zabun
    Seyitgazi: Güngör Sara
    Sivrihisar: Yaşar Yurtdaş
   
    GAZİANTEP
    Büyükşehir: Asım U. Güzelbey
    Şahinbey (Merkez ilçe): Ömer Can
    Şehitkamil (Merkez ilçe): Metin Özkarslı
    Araban: Bekir İnci
    İslahiye: Mehmet Uludağ
    Karkamış: Osman Bozkurt
    Nizip: Hacı Fevzi Akdoğan
    Nurdağı: Orhan Yılmaz
    Oğuzeli: Mehmet Başkır
    Yavuzeli: Ali Sakar
   
    GİRESUN
    Merkez: Hurşit Yüksel
    Alucra: Ahmet Erilli
    Bulancak: Kadir Aydın
    Çamoluk: Cemil Uzun 
    Çanakçı: Ali Bilge
    Dereli: Şükrü Kahraman
    Doğankent: Nazmiye Kabadayı
    Espiye: Erol Karadere
    Eynesil: Sabri Gül
    Görele: Ertuğrul Melikoğlu
    Güce: Osman Karabatak
    Keşap: Mehmet Emür
    Piraziz: Faik Terzi
    Şebinkarahisar: Dursun Cinci
    Tirebolu: Mehmet Ergül
    Yağlıdere: Mustafa Bayram
   
    GÜMÜŞHANE
    Merkez: Aydın Pişiren
    Kelkit: Muammer Duran
    Köse: Dumrul Şahin Aygün
    Kürtün: Necmettin Yondemir
    Şiran: Hüseyin Koyunoğlu
    Torul: Coşkun Çildoğan

    HAKRİ
    Merkez: Abdülmuttalip Özbek
    Çukurca: M. Yaşar Turan 
    Şemdinli: Hurşit Tekin
    Yüksekova: Kamil Öz 
   
    HATAY
    Merkez (Antakya): Mehmet Yeloğlu
    Altınözü: Mehmet Cavit Alkan 
    Belen: Mustafa Seydi Evren
    Dörtyol: Bilgehan Aksoy
    Erzin: Aydın Kunt
    Hassa: Selahettin Kocaman
    İskenderun: Nevzat Barak
    Kırıkhan: İsmail Turan
    Kumlu: Rifat Akkuyu
    Reyhanlı: Hüseyin Şanverdi
    Samandağı: Suphi Kahlioğulları
    Yayladağı: Tayfun Kızılkaya
   
    ISPARTA
    Merkez: Hasan Balaman
    Aksu: Adnan Demir
    Atabey: Tevfik Atasoy
    Eğirdir: Osman Nuri Özmeral
    Gelendost: İsmail Türe 
    Gönen: Özcan Kesmen
    Keçiborlu: Hasan Basri Bilgin
    Senirkent: Ceylan Çaylak
    Sütçüler: Hüseyin Müftüoğlu
    Şarkikaraağaç: Kenan Erdursun
    Uluborlu: Mehmet Ünverdi
    Yalvaç: Yalçın Bulgurcu
    Yenişarbademli: Mustafa Macit

    MERSİN
    Büyüşehir: Mahmut Aslan 
    Akdeniz (Alt kademe): Mustafa Turan
    Toroslar (Alt kademe): Duran Ünlü
    Yenişehir (Alt kademe): Adnan Özçelik
    Anamur: Hüseyin Kaya 
    Aydıncık: Ferhat Aktan
    Bozyazı: Hasan Doğan
    Çamlıyayla: Yusuf Öncalır
    Erdemli: Mustafa Mutlu
    Gülnar: Mehmet İmik
    Mut: Ali Önder
    Silifke: Abdullah Gazneli 
    Tarsus: Mehmet Teke
  
    İSTANBUL
    Büyükşehir: Kadir Topbaş
    Adalar (Merkez ilçe): Can Esen
    Avcılar (Merkez ilçe): İbrahim Bıçakcı
    Bağcılar (Merkez ilçe): Feyzullan Kıyıklık
    Bahçelievler (Merkez ilçe): Osman Develioğlu
    Bakırköy (Merkez ilçe): Taner Mustafaoğlu
    Bayrampaşa (Merkez ilçe): Hüseyin Bürge 
    Beşiktaş (Merkez ilçe): Şahin Özer
    Beykoz (Merkez ilçe): Muharrem Erfül
    Beyoğlu (Merkez ilçe): Ahmet Nisbah Demircan
    Eminönü (Merkez ilçe): Nevzat Er 
    Esenler (Merkez ilçe): Mehmet Öcalan
    Eyüp (Merkez ilçe): Ahmet Genç
    Fatih (Merkez ilçe): Mustafa Demir
    Gaziosmanpaşa (Merkez ilçe): Erhan Erol
    Güngören (Merkez ilçe): Şakir Yücel Karaman
    Kadıköy (Merkez ilçe): M. Ümit Özerol
    Kağıthane (Merkez ilçe): Fazlı Kılıç
    Kartal (Merkez ilçe): Arif Dağlar
    Küçükçekmece (Merkez ilçe): Aziz Yeniay
    Maltepe (Merkez ilçe): Fikri Köse
    Pendik (Merkez ilçe): Erol Kaya
    Sarıyer (Merkez ilçe): Yusuf Tülün
    Şişli (Merkez ilçe): Muhsin Divan
    Tuzla (Merkez ilçe): Mehmet Demirci
    Ümraniye (Merkez ilçe): Hasan Can 
    Üsküdar (Merkez ilçe): Mehmet Çakır
    Zeytinburnu (Merkez ilçe): Murat Aydın
    Büyükçekmece (Merkez ilçe): Rahmi Yazıcı
    Çatalca (Merkez ilçe): Ahmet Rasip Yücel
    Silivri (Merkez ilçe): Hüseyin Turan
    Sultanbeyli (Merkez ilçe): Alaattin Ersoy
    Şile (Merkez ilçe): Can Tabakoğlu
   
    İZMİR
    Büyükşehir: Taha Aksoy
    Karşıyaka (Merkez ilçe): Kerem Ali Sürekli 
    Konak (Merkez ilçe): İskender Tuğsuz
    Balçova: Mustafa Şentürk
    Bornova: Dursun Ali Özkan
    Buca: Cemil Şeboy
    Çiğli: Galip Öztürk
    Gaziemir: Adnan Yüksel
    Güzelbahçe: Kerim Çetin
    Karşıyaka: Kerem Ali Sürekli
    Konak: İskender Tuğsuz
    Narlıdere: Birol Bekar
    Aliağa: Tansu Kaya
    Bayındır: Haldun Çiray
    Bergama: Raşit Ürper
    Beydağ: Ali Özer
    Çeşme: Ali Vefa Taylan
    Dikili: Nesibe Örs
    Foça: Şerafettin Kayacan
    Karaburun: M. Sait Yener
    Kemalpaşa: Yakup Karaca
    Kınık: Mehmet Ali Ağar
    Kiraz: Durmuş Özçınar
    Menderes: Osman Koç
    Menemen: Mustafa Bozdemir
    Ödemiş: A. Mahmut Bağdem
    Seferihisar: Reha Evren 
    Selçuk: Hasan Ali Albeyoğlu
    Tire: Mehmet Sıtkı İçelli
    Torbalı: Mahmut Atilla Kaya
    Urla: Mustafa Aras 
   
    KARS
    Merkez: Naif Alibeyoğlu 
    Akyaka: Bulut Öztürk
    Arpaçay: Cengiz Çobanoğlu
    Digor: Hikmet Özyümlü
    Kağızman: Osman Nihat Yüce
    Sarıkamış: İlhan Özbilen
    Selim: Muhittin Yücel
    Susuz: Selahattin Yücel
   
    KASTAMONU
    Merkez: Mehmet Çırak
    Abana: Süleyman Ertürk
    Ağlı: Sami Mangaloğlu
    Araç: Halil Karayel
    Azdavay: Osman Nuri Civelek
    Bozkurt: Engin Canbaz
    Cide: Şefik Salcı
    Çatalzeytin: Mustafa İhsan Oğuz
    Daday: Tayfur Varıcı
    Devrekani: Mümtaz Ali Ustaoğlu
    Doğanyurt: Şerafettin Ortaç
    Hanönü: Orhan Özalp
    İhsangazi: Ahmet Özdemir
    İnebolu: İdris Güleç
    Küre: Önder Sancak
    Pınarbaşı: Sadık Gök
    Seydiler: Mehmet Şahin
    Şenpazar: Mustafa Ertem
    Taşköprü: Hasan Altan
    Tosya: Sait Gülabacı
   
    KAYSERİ
    Büyükşehir: Mehmet Özhaseki
    Kocasinan (Merkez ilçe): Bekir Yıldız 
    Melihgazi (Merkez ilçe): Memduh Büyükkılıç
    Akkışla: Ahmet Tunçel
    Bünyan: Ahmet Yaşar Toptaş
    Develi: Recep Özkan
    Felahiye: Cemal Acer
    Hacılar: Amet Herdem
    İncesu: Zekeriya Karayol
    Özvatan: Nurettin Almak
    Pınarbaşı: Servet Mucuk
    Sarıoğlan: İsmail Çelebi
    Sarız: Hasan Aktürk
    Talas: Rıfat Yıldırım
    Tomarza: Yusuf Teke
    Yahyalı: Yakup Tezcan
    Yeşilhisar: Abdülkadir Akdeniz
   
    KIRKLARELİ
    Merkez: Selahattin Minsolmaz
    Babaeski:  İ. Ercüment Berk
    Demirköy: Hayrullah Yalçınsoy
    Kofçaz: Adnan Öz
    Lüleburgaz: Ahmet Zeki Kılavuz
    Pehlivanköy: Hüseyin Açıkel 
    Pınarhisar: Murat Bayraktar
    Vize: Metin Aksoy
   
    KIRŞEHİR
    Merkez: Halim Çakır
    Akçakent: Bilgin Dağ
    Akpınar: Zafer Esen
    Boztepe: Orhan Altaş
    Çiçekdağı: Cahit İşler
    Kaman: Turgut Aslan
    Mucur: Atılgan Yılmaz
   
    KOCAELİ
    Büyükşehir: İbrahim Karaosmanoğlu
    Bekirpaşa (Alt kademe): Abdullah Köktürk
    Saraybahçe (Altkademe): Halil Vehbi Yenice
    Derince: Ali Haydar Bulut
    Gebze: İbrahim Pehlivan
    Gölcük: Mehmet Ellibeş
    Kandıra: İsmail Genç
    Karamürsel: Sadettin Özalay
    Körfez: Yunis Pehlivan
   
    KONYA
    Büyükşehir: Tahir Akyürek
    Karatay (Merkez ilçe): Mehmet Hancerli 
    Meram (Merkez ilçe): Refik Tuzcuoğlu
    Selçuklu (Merkez ilçe): Adem Esen 
    Ahırlı: Mehmet Taşan
    Akören: Tahir Dinç
    Akşehir: Mustafa Baloğlu
    Altınekin: Sırrı Ezdemir
    Beyşehir: Nazif Tekinöz
    Bozkır: Bayram Şahin 
    Cihanbeyli: Nuri Ünalan
    Çeltik: Tahsin Zuhal
    Çumra: Nasır Ersöz
    Derbent: Hamdi Acar
    Derebucak: Ali Ertuğrul
    Doğanhisar: Naim Selçuk Biricik
    Emirgazi: Ali Rıza Koçak
    Ereğli: Ahmet Özdoğan
    Güneysınır: Zeynelabidin Şanlı
    Hadim: Ali Alkan 
    Halkapınar: H. Hüseyin Mülazımoğlu
    Hüyük: Nusret Akgümüş
    Ilgın: Murat Arı
    Kadınhanı: Mustafa Koyuncu
    Karapınar: Mehmet Mugayyitoğlu
    Kulu: Ahmet Yıldız 
    Sarayönü: Ali Özmen
    Seydişehir: İbrahim Alıcı
    Taşkent: Abdulbaki Acet
    Tuzlukçu: Suat Şahin
    Yalıhüyük: Asuman Topkara
    Yunak: Hasan Ürün
   
    KÜTAHYA
    Merkez: Mustafa İça
    Altıntaş: Ferit Karabulut
    Aslanapa: Asaf Akar 
    Çavdarhisar: Halil Başer
    Domaniç: Yakup Yardımcı
    Dumlupınar: Derviş kavak
    Emet: M. Cemal Öztürk
    Gediz: M. Ali Saraoğlu
    Hisarcık: Nihat Helvacı
    Pazarlar: Ahmet Torun
    Simav: Rıza Özdemir
    Şaphane: İbrahim Tokyay
    Tavşanlı: Ali İhsan Çakır
   
    MALATYA
    Merkez: H. Cemal Akın
    Akçadağ: İbrahim Koşar
    Arapkir: Halit Konukçu
    Arguvan: Naki Düzova
    Battalgazi: Mehmet Akgün
    Darende: Memduh Önal
    Doğanşehir: Hanifi Bayram
    Doğanyol: Recep Gülbey
    Hekimhan: Muhittin Güven
    Kale: Bedri Biçici
    Kuluncak: Ramazan Nacar
    Pötürge: Halil Eren
    Yazıhan: Ali Kaya
    Yeşilyurt: Mehmet Kavuk
   
    MANİSA
    Merkez: Bülent Kar
    Ahmetli: Muammer Saim Mintaş
    Akhisar: Salih Hızlı
    Alaşehir: Mustafa Altıngül
    Demirci: Mitat Erşahin
    Gölmarmara: Nihat Ağaçdiken
    Gördes: Mustafa Kerçek
    Kırkağaç: Hüseyin Bağış
    Köprübaşı: Ahmet Kışla
    Kula: Ali Türk
    Salihli: Abdullah Şentürk
    Sarıgöl: Hüdai Kaya 
    Saruhanlı: Hüseyin Yaralı
    Selendi: Mürsel Uçan
    Soma: Hasan Ergene
    Turgutlu: Mustafa Serhat Orhan
   
    KAHRAMANMARAŞ
    Merkez: Mustafa Poyraz 
    Afşin: İrfan Gedikbaşı
    Andırın: Baki Tezcan
    Çağlayancerit: Küçük Mehmet Yıldızlı
    Ekinözü: Kemal Eker
    Elbistan: Hamza Akbaş
    Göksun: Ramazan Hurç
    Nurhak: Ahmet Kuyruk
    Pazarcık: Ramazan Tutlu
    Türkoğlu: Mustafa Taşhan   

    MARDİN
    Merkez: Yusuf Yıldız
    Dargeçit:  Maruf Aras
    Derik: Abdullah Gözüçalışır
    Kızıltepe: Nehir Kızılkaya
    Mazıdağı: Mehmet Açılan
    Midyat: Edip Demirbağ 
    Nusaybin: M. Şefik Yıldız
    Ömerli: Veysi Kaya
    Savur: M. İlhan Fidan
    Yeşilli: Enver Sağlam
   
    MUĞLA
    Merkez: Ahmet Doğu 
    Bodrum: Kıvanç Esendemir
    Dalaman: Beyhan Korkut
    Datça: Taner Karaman
    Fethiye: Erdinç Dinç
    Kavaklıdere: Nuray Bozyer
    Köyceğiz: Mehmet Ethem Uca
    Marmaris: Turan Öner
    Milas: Ali Doğan Serçek
    Ortaca: Salih Özdemir 
    Ula: Akın Ülkü
    Yatağan: Muammer Aldağ
   
    MUŞ
    Merkez: Necmettin Dede
    Bulanık: Ramazan yüce
    Hasköy: Salih Özarslan
    Korkut: Sami Pekbay
    Malazgirt: Kemal Türker
    Varto: Abdülbari Han
   
    NEVŞEHİR
    Merkez: Hasan Ünver
    Acıgöl: İsmail Çavuşoğlu
    Avanos: Mustafa Körükçü
    Derinkuyu: İbrahim Ertaş
    Gülşehir: Yılmaz Küçük
    Hacıbektaş: Veli Onursal
    Kozaklı: Erdoğan Çelik
    Ürgüp: R. Kürşat Numanoğlu
   
    NİĞDE
    Merkez: Orhan Babacan
    Altunhisar: Erdal Sarı
    Bor: Mustafa Zuhurat Çaycı
    Çamardı: Yaşar Pınar
    Çiftlik: Vehbi Koç
    Ulukışla: Ali Tekin
   
    ORDU
    Merkez: Süleyman Tomakin
    Akkuş: Lütfi Efil
    Aybastı: Vakıf Güley
    Çamaş: Mahmut Ayparçası
    Çatalpınar: Muhasin Eriş 
    Çaybaşı: Zekariya Sarıkoca
    Fatsa: Hüseyin Anlayan
    Gölköy: Avni Günay
    Gülyalı: Uğur Cörüt
    Gürgentepe: Selahattin Erdem
    İkizce: Bahri Siyambaş
    Kabadüz: Mehmet Günaydın
    Kabataş: Cemalettin Kabataş 
    Korgan: Mehmet Ali Akkiraz
    Kumru: Ticabi Civelek
    Mesudiye: İsa Gül
    Perşembe: İlhami Selami Çakıcı
    Ulubey: Akif Atlı
    Ünye: Ahmet Arpacıoğlu
   
    RİZE
    Merkez: Halil Bakırcı
    Ardaşen: Mümtaz Sinan  
    Çamlıhemşin: Yaşar Metin Kesimal 
    Çayeli: Rıza Çakır
    Derepazarı: Şaban Kalça
    Fındıklı: Adnan Özbalaban 
    Güneysu: Ahmet Minder 
    Hemşin: İlyas Bozak
    İkizdere: Hasan Köseoğlu
    İyidere: Ahmet Mete
    Kalkandere: Nihat Çolak
    Pazar: Dursun Ali Taşcı
   
    SAKARYA
    Büyükşehir: Aziz Duran
    Merkez (Alt kademe): Süleyman Dişli
    Arifiye (Alt kademe): Yusuf Çelebi
    Bekirpaşa (Alt kademe): Yakup Alaylı 
    Erenler (Alt kademe): Cavit Öztürk
    Güneşler (Alt kademe) Necdet Tömekce
    Hanlıköy (Alt kademe): Mahmut Kartal 
    Kazıkpaşa (Alt kademe): Erdem Coşkun
    Nehirkent (Alt kademe): Rıdvan Sezer
    Serdivan (Alt kademe): Zeki Toçoğlu
    Yazlık (Alt kademe): Hüseyin Atabek
    Akyazı: Yaşar Yazıcı
    Ferizli: Hüseyin Kaşkaş
    Geyve: Vasfi Uz
    Hendek: Ali İnci
    Karapürçek: Orhan Yıldırım
    Karasu: Ahmet Genç
    Kaynarca: Sebehattin Duran
    Kocaali: Fatih Sevindik
    Pamukova: Hikmet Ferudun Turan 
    Sapanca: İbrahim Uslu
    Söğütlü: Ertuğrul Özcan 
    Taraklı: Tacettin Özkahraman
   
    SAMSUN
    Büyükşehir: Yusuf Ziya Yılmaz
    Atakum (Alt kademe): Adem Bektaş
    Canik (Alt kademe): Osman Genç
    Gazi (Alt kademe): Süleyman Kaldırım
    İlkadım (Altkademe): Erdoğan Tok
    Alaçam: Adem Alan
    Asarcık: İbrahim Yüce 
    Ayvacık: Mahmut Beyazoğlu
    Bafra: Şükrü Neiş
    Çarşamba: Hüseyin Dündar 
    Havza: Murat İkiz
    Kavak: Bahri Kesici
    Ladik: Kemal Kaplan
    Ondokuzmayıs: Osman Topaloğlu
    Salıpazarı: Hüseyin Yaman
    Tekeköy: Ali Bülbül
    Terme: A. Hamdi Yirmibeşoğlu
    Vezirköprü: Osman Özer
    Yakakent: Radi şen
   
    SİİRT
    Merkez: Mervan Gül
    Aydınlar: Mehduh Aydın 
    Baykan: Hüsnü Erdem
    Eruh: Abdülhamit Nas
    Kurtalan: Cemil Akgül
    Pervari: Abdurrahman Dündar
    Şirvan: Necat Cellek
   
    SİNOP
    Merkez: Zeki Yılmazer 
    Ayancık: Ayhan Ergin 
    Boyabat: Mehmet Ermiş
    Dikmen: Rasim Dinç
    Durağan: Ahmet Usta
    Erfelek: İbrahim felek
    Gerze: Durmuş Çetin
    Saraydüzü: Nasım Bahri Şen
    Türkeli: Ahmet Yıldırım
   
    SİVAS
    Merkez: Sami Aydın
    Akıncılar: Mevlüt Albayrak
    Altınyayla: Zeki Tunç
    Divriği: Mehmet Gülesinli
    Doğanşar: Necdet Oktay Karaman
    Gemerek: Hadi Şenol
    Gölova: Nail Akdoğan
    Gürün: M. Selami Yiğittürk
    Hafik: Osman Budak
    İmrandı: Vedat Yüksel 
    Kangal: Tahsin Arslan
    Koyulhisar: İlhan Eren
    Suşehri: Şaban Coşkun
    Şarkışla: Hacı Ömer Coşar
    Ulaş: Ahmet Gençer
    Yıldızeli: Mustafa Arda
    Zara: Yener Taş
   
    TEKİRDAĞ
    Merkez: Ahmet Aygün
    Çerkezköy: Ali Ertem
    Çorlu: İbrahim Halil Yerlioğlu
    Hayrabolu: Şener Çelikayar
    Malkara: Zeki Eren
    Mamaraereğlisi: Emin Yılmaz
    Muratlı: Aziz Aygün
    Saray: İbrahim Duraklı
    Şarköy: Can Gürsoy
   
    TOKAT
    Merkez: Adnan Çiçek
    Almus: H. Hüseyin Arıkan
    Artova: Halis Bıyık
    Başçiftlik: Recep Gökçe
    Erbaa: Mehmet Karaca
    Niksar: İdris Şahin 
    Pazar: Şerafettin Pervanlar
    Reşadiye: Turan Karaca
    Sulusaray: Davut Kılıç
    Turhal: Ali Gözen 
    Yeşilyurt: Süleyman Genç
    Zile: Sami Solmaz
   
    TRABZON
    Merkez: Mazhar Yıldırımhan 
    Akçaabat: Miktat Eyüpoğlu
    Araklı: Muharrem Çebi
    Arsin: Erdem Şen
    Beşikdüzü: Ahmet Gün
    Çarşıbaşı: Ahmet Keleş
    Çaykara: Abdürrahim özkan
    Dernekpazarı: Süleyman Balcı
    Düzköy: Mehmet Akkaya
    Hayrat: Mehmet Nuhoğlu 
    Köprübaşı: Ali Rıza Hacıefendioğlu
    Maçka: Osman Kara
    Of: Oktay Saral
    Sürmene: Cemalettin Aksoy
    Şalpazarı: Mehmet Muhcu
    Tonya: Ahmet Kurt
    Vakfıkebir: Y. Halis Mollaahmetoğlu
    Yomra: Ömer Yıldırım
   
    TUNCELİ
    Merkez: Recayi Ergün
    Çemişgezek: Metin Levent Yıldız
    Hozat: İshak Aydın
    Mazgirt: Musa Sönmez
    Nazımiye: Eyüp Gök
    Ovacık: Hasan Hüseyin Dizi 
    Pertek: Enver Doğan
    Pülümür: Kazım Pülümür
   
    ŞANLIURFA
    Merkez: A. Eşref Fakıbaba
    Akçakale: Ahmet Akay
    Birecik: M. Faruk Pınarbaşı
    Bozova: Sıtkı Vural
    Ceylanpınar: Abdülrazzak Aksak
    Halfeti: Hüseyin Kutlu
    Harran: İbrahim Özyavuz
    Hilvan: Ali Aslan Bayık
    Siverek: Mustafa Tepeaşan
    Sürüç: Osman Yavuz
    Viranşehir: Sabri Şıhanlıoğlu
   
    UŞAK:
    Merkez: Mesut Apaydın
    Banaz: Kazım Çelik
    Eşme: İsmail Çetin
    Karahallı: Şadi Mercan
    Sivaslı: Şadan Ülker
    Ulubey: Hüseyin Buğdaylı
   
    VAN
    Merkez: Burhan Yenigün
    Bahçesaray: Naci Orhun
    Başkale: Ejder Yağızer
    Çaldıran: M. Faruk Binici
    Çatak: Münir Bozdemir
    Edremit: Hecer Bayram
    Erçiş: Melik Cengiz
    Gevaş: Nazmi Sezer
    Gürpınar: Ziya Güngör
    Muradiye: Nafiz Ağaoğlu 
    Özalp: M. Emin Gözütok
    Saray: Sıracettin Bilmez
   
    YOZGAT
    Merkez: Yusuf Başer
    Akdağmadeni: Suphi Daşdan
    Aydıncık: Feyzullah Keskin
    Boğazlıyan: Ekrem Karataş
    Çandır: İlhan İlbay
    Çayıralan: Yusuf Coşan
    Çekerek: Mustafa Demirbaş
    Kadışehri: Mustafa Karadavut
    Saraykent: İdris Öğel 
    Sarıkaya: Ali Osman Erbir
    Sorgun: Ahmet Şimşek
    Şefaatli: Şaban Yıldız
    Yenifakılı: Ersin Karabulut
    Yerköy: Metin Ayne
   
    ZONGULDAK
    Merkez: Secattin Gonca
    Alaplı: Faruk Çaturoğlu
    Çaycuma: Mithat Gülşen
    Devrek: Özcan Ulupınar
    Ereğli: Cevat Kır
    Gökçebey: Zeki Kılınçarslan
   
    AKSARAY
    Merkez: Nevzat Palta
    Ağaçören: Fırat Salman
    Eskil: Niyazi Alçay
    Gülağaç: Faruk Teymen
    Güzelyurt: Süleyman Gümüş 
    Ortaköy: Mahmut Ütük
    Sarıyahşi: Tahir Görkem
   
    BAYBURT
    Merkez: Bekir Çetin
    Aydıntepe: Orhan Eraslan
    Demirözü: Faris Yılmaz
   
    KARAMAN
    Merkez: Ali Kantürk
    Ayrancı: Tahir Gezgin 
    Başyayla: Kemal Ateş
    Ermenek: Emin Tekpınar
    Kazımkarabekir: Mustafa Bayram
    Sarıveliler: Salih Düzenli
   
    KIRIKKALE
    Merkez: Veli Korkmaz
    Bahşılı: Halil İbrahim Pişgin
    Balışeyh: Cehdi Pehlivanlı
    Çelebi: Mahmut Koç
    Delice: Ekrem Karakaya
    Karakeçili: Mevlüt Can
    Keskin: Yahya Ucaçelik
    Sulakyurt: Ali Şahin
    Yahşihan: Şefik Güneşer
   
    BATMAN
    Merkez: Salih Güneştekin
    Beşiri: Halil Taş
    Gerçüş: Abdurrahman Aslan
    Hasankeyf: Mahfuz Başaran
    Kozluk: Hikmet Bahşi
    Sason: İrfan Aslan
   
    ŞIRNAK
    Merkez: Mehmet Yarka
    Beytüşşebap: Abdülkerim Ulaş
    Cizre: Mehmet Emin Dindar
    Güçlükonak: Mehmet Salih Aktuğ
    İdil: Abdurrahman Karaaslan
    Silopi: Mehmet Sait Konur
    Uludere: Salih Tanık
   
    BARTIN
    Merkez: İbrahim Kayış
    Amasra: Ali Yıldırım
    Kurucaşile: Mehmet Ali Uğur
    Ulus: H. Hüseyin Uzun
   
    ARDAHAN:
    Merkez: Erdal Baki Nalbant
    Çıldır: M. Nizamettin Coşkun
    Damal: İsak Umaç
    Göle: Sabri Muratoğlu
    Hanak: Taşdemir Çoban
    Posof: Altan Altun
   
    IĞDIR
    Merkez: Ali Ağrı
    Aralık: Muharrem Kumtepe
    Karakoyunlu: Ziyad Ali Deliktaş
    Tuzluca: İsmet Yüce
   
    YALOVA
    Merkez: Barbaros H. Binicioğlu
    Altınova: Metin Oral
    Armutlu: Mehmet Birkan
    Çınarçık: Murat Erdoğan
    Çiftlikköy: Murat Bektaş 
    Termal: İsmail Atik
   
    KARABÜK
    Merkez: Hüseyin Erer
    Eflani: Nuri Karakaş
    Eskipazar: Cevahir Bostan
    Ovacık: Orhan Kaya
    Safranbolu: Nihat Cebeci
    Yenice: Zeki Çaylı
   
    KİLİS
    Merkez: Abdi Bulut
    Elbeyli: Aykut Yavuz
    Musabeyli: Şıh Mehmet Yalçın
    Polateli: Metin Polat
   
    OSMANİYE:
    Merkez: Davud Çuhadar
    Bahçe: Serdar Karamanoğlu
    Düziçi: Abdülmutalip Öner
    Hasanbeyli: Yusuf Tozluklu 
    Kadirli: Mustafa Türkmenoğlu
    Sumbas: Gülcan Farız
    Toprakkale: Ahmet Cavit
   
    DÜZCE
    Merkez: Mehmet Keleş
    Akçakoca: Nazmi Çiloğlu
    Cumayeri: Mustafa Koroğlu
    Çilimli: Mehmet Acar
    Gölyaka: Nihat Çelik
    Gümüşova: Muharrem Tozan
    Kaynaşlı: Eftal Altundal
    Yığılca: Ali Kemal Sezgin

Yorumları Göster
Yorumları Gizle