GeriGündem Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı

Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı
refid:30202810-spot ilişkili resim dosyası

6 ve 8 Eylül'de Hürriyet Gazetesi binasına yapılan saldırılardan sonra Ahmet Hakan'a yapılan tehditler de artmıştı. Hakan'ı AK Parti İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın dayakla, Star Gazetesi yazarı Cem Küçük de ölümle tehdit etmişti.

Gazeteci Ahmet Hakan CNN Türk'teki programının ardından evinin önünde saldırıya uğradı. Vücudunda kırıklar oluşan Ahmet Hakan hastaneye kaldırılırken saldırganlar ise olay yerinden kaçtı.

Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı Ahmet Hakan’a evinin önünde saldırı

DAYAK VE ÖLÜM TEHDİTLERİ

Ahmet Hakan'a yapılan çirkin saldırının ardından akıllara ünlü gazeteciye yapılan tehditler geldi.

Ünlü gazeteci Ahmet Hakan'ı önce Star Gazetesi yazarı Cem Küçük 'İstersek seni sinek gibi ezerdik' diyerek ölümle tehdit etmişti. Küçük'ün ardından da İstanbul'daki Hürriyet binasına yapılan ilk saldırıda yaptığı açıklamalarla dikkat çeken AK Parti İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın'ın bir video kaydı ortaya çıkmıştı.

Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı

GAZETECİ CEM KÜÇÜK'TEN AHMET HAKAN'A KÖŞEDEN ÖLÜM TEHDİDİ

Star Gazetesi yazarı Cem Küçük, 9 Eylül günü köşesinden Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ı tehdit etmişti. Küçük, 'Şizofrenik ve PKK’lı bir hırsız portresi: Ahmet Hakan' başlıklı yazısında "Şizofreni hastaları gibi hala kendini Hürriyet’in Türkiye’yi yönettiği günlerde zannediyorsun. İstersek seni sinek gibi ezeriz. Bugüne kadar merhamet ettik de hala hayatta kalabiliyorsun" ifadelerini kullanmıştı.

Ahmet Hakan, Cem Küçük'ün bu yazısının ardından koruma talebinde bulunduğu fakat konuyla ilgili başvuruya hiçbir şekilde yanıt verilmediği öğrenildi.

Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı

Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı Cem Küçük'ten Ahmet Hakan'a köşeden ölüm tehdidi

Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı Ölüm tehdidine suç duyurusu


Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı Ahmet Hakan’a saldırının arkasından güvenlik skandalı çıktı

MİLLETVEKİLİ BOYNUKALIN: HATAMIZ BUNLARA ZAMANINDA DAYAK ATMAMAK OLDU

Hürriyet Gazetesi'ne düzenlenen ilk saldırıda kalabalık gruba açıklama yaparak kendisini tanıtan AK Parti milletvekili Abdürrahim Boynukalın da Ahmet Hakan'ı tehdit edenlerdendi.

Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı Abdurrahim Boynukalın: Evinin önünde dört kişiyle bir gazeteciyi dövecek kadar kalleş değiliz

‘Korkaklıkla’ suçladığı Ahmet Hakan’ın Nişantaşı’ndaki evinin önüne gitmeyi düşündüğünü söyleyen Boynukalın'ın Hürriyet Gazetesi'ne düzenlenen ilk saldırıdan sonra çekilen şok bir konuşma kaydı ortaya çıkmıştı. Saldırı sırasında olay yerinde olmasını daha önce “Haber alınca sakinleştirmeye gittim” diye açıklayan Boynukalın, Youtube’a sızan son videoda tehditler savurmaya devam etmişti: “Bunlar dayak yememişler hiç. Bizim hatamız bunlara zamanında dayak atmamak oldu!”

Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı AK Partili vekilin şok kaydı: ‘Hatamız bunlara zamanında dayak atmamak oldu!’

Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı Ahmet Hakan'a ölüm tehdidi Meclis gündeminde

Ahmet Hakan defalarca tehdit almıştı Sosyal medyada çığ gibi tepki: Artık kimsenin can güvenliği yok