Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in yeni hedefi, evini yönetmek!

  Hürriyet Haber
  04 Ocak 2016 - 15:21Son Güncelleme : 04 Ocak 2016 - 16:02

  Mark Zuckerberg, geçtiğimiz günlerde yeni yıl için kendine koyduğu teknoloji konulu hedefleri anlatan bir yazı paylaştı. Pek çok kullanıcının beğendiği bu yazıya bir büyükannenin yazdığı yorum dikkat çekti. Zuckerberg'in Facebook'tan yoruma verdiği cevap ise oldukça ilgi çekti...

  Geçtiğimiz Pazar günü kişisel Facebook hesabından 2016 senesi içinde öğrenmek ve kullanmak istediği teknolojileri paylaşan Zuckerberg’in bu yazısı, yazının kendisinden ziyade, bir kullanıcının yaptığı bir yorum ve Zuckerberg’in ona verdiği cevap ile gündeme oturdu.

  Facebookun kurucusu Mark Zuckerbergin yeni hedefi, evini yönetmek

  IRON MAN FİLMİNDEKİ JARVIS GİBİ

  Zuckerberg, paylaştığı yazıda aklındakinin Iron Man filmindeki bilgisayar Jarvis gibi karakter Tony Stark'a her zaman yardıma hazır olan bir program düşündüğünü belirtti. Zuckerberg, öncelikle programa dilleri anlamayı öğretecek sonra da müzik, ışık ya da ısıyı kontrol edebilmeyi. Zuckerberg, “Ona kapı çaldığında yüzlerine bakıp içeri alıp almaması gerektiğini de öğreteceğim” dedi. Facebook'un kurucusu, yapay zekâsına, yeni doğan kızı Max'in odasına ne zaman girip girmemesi gerektiğini öğretecek.

  Facebookun kurucusu Mark Zuckerbergin yeni hedefi, evini yönetmekIron Man filminden bir sahne...

  Facebook’ta çok başarılı mühendislerle çalıştığını ve işin en keyifli kısmının teknoloji projelerinin detaylarına inmek olduğunu yazan Zuckerberg , bir şeyleri kendi başına üretmenin daha başka bir keyfi olduğunu ve bu sene de buna odaklanacağını yazdı.

  İşte o yazı:

  Every year, I take on a personal challenge to learn new things and grow outside my work at Facebook. My challenges in...

  Posted by Mark Zuckerberg on Sunday, January 3, 2016


  Facebookun kurucusu Mark Zuckerbergin yeni hedefi, evini yönetmek

  İlgili Galeriler:

   BİLGİSAYARINLA EV VE İŞYERİNE KAMERA SİSTEMİ KURMANIN YOLU

  BİLGİSAYARDA EVİNİZİ KENDİNİZ DEKORE EDİN

   DEMİR ADAM'A BİR DE BU AÇIDAN BAKMAYA NE DERSİNİZ?

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı