GeriAvrupa Muhammed'in katilinden şok itiraf
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muhammed'in katilinden şok itiraf

Muhammed'in katilinden şok itiraf

Dört yaşındaki Muhammed'i öldüren 32 yaşındaki zanlı, 8 Temmuz'dan beri kayıp olan Küçük Elias'ı da öldürdüğünü polisteki ifadesinde itiraf etti. Zanlının Muhammed'i kaçırdıktan bir gün sonra öldürdüğü de ortaya çıktı.

Berlin'de 1 Ekim'de kayıp olan ve önceki gün arabada cesedi bulunan dört yaşındaki Muhammed'in katil zanlısı olarak tutuklanan 32 yaşındaki Silvio S. başka bir çocuğu da öldürdüğünü itiraf etti.

Polisin basına fotoğrafını dağıtması üzerine babasının ihbar ettiği zanlının, hem Muhammed'i hem de 8 Temmuz'dan beri kayıp olan Elias'ı öldürdüğünü poliste anlattı.

Polis, zanlının öldürüp toprağa gömdüğü küçük Elias'ın cesedine ulaşmak için aramalar başlattı.

Muhammedin katilinden şok itirafCani, cinsel saldırıda bulunduktan sonra her iki küçük çocuğu da öldürdüğünü ifadesinde polise aktardı.

Berlin'de anne ve babasıyla birlikte kaldığı mülteci kampında 1 Ekim'den beri kaybolan ve bir daha da bulunamayan Muhammed'in cansız bedeni Perşembe günü caniye ait arabanın bagajında bulunmuştu. Zanlının Muhammed'i kaçırdıktan bir gün sonra 2 Ekim'de öldürdüğü de ortaya çıktı.

Muhammedin katilinden şok itirafMuhammedi'n öldüğünün anlaşılmasından sonra vatandaşlar, Muhammed'in kaçırıldığı mülteci kampının girişinde mum yakıp çiçek bıraktı.

Muhammedin katilinden şok itiraf