GeriAvrupa Muhammed hala bulunamadı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muhammed hala bulunamadı

Muhammed hala bulunamadı

Berlin'de kaçırılan 4 yaşındaki Muhammed, tüm aramalara rağmen 1 Ekim'den beri hala bulunamadı. Polis, video görüntülerinden Muhammed'i elinden tutup kaçıran şüphelinin resimlerini kentte dağıttı. Küçük çocuk ile ilgili bilgiyi verene savcılık da 20 bin Euro para ödülü koydu.

Muhammed Januzi henüz dört yaşındaydı. Ailesi küçük çocuğu da yanına alarak savaştan kaçtı. Almanya'ya sığındı.

Muhammed ve ailesi Berlin'de kentin göbeğinde kurulan mülteci kampına yerleştirildi.Dana sonra dört yaşındaki küçük Muhammed 1 Ekim'de ortadan kayboldu. Yaklaşık bir aydır da tüm aramalara rağmen henüz bulunamadı.

Yaşayıp yaşamadığına ilişkin bir bilgiye de ulaşılamadı. 50 kişilik arama ekibi kuran Berlin Emniyeti, her yerde küçük çocuğu arıyor. 

ORTAYA ÇIKAN GÖRÜNTÜLER UMUT OLDU 

Muhammed hala bulunamadıPolis, önceki gün Muhammed'in ortadan kaybolduğuna ilişkin video görüntüsüne ulaştı. Bir kişinin mülteci kampının yakınlarında çektiği görüntüde küçük Muhammed'in elini tutan şüpheli çocuğu götürürken görülüyor.

35 ile 50 yaş arasında olduğu sanılan ve elinde bir alışveriş torbası bulunan şüpheli, rahat tavırlarıyla dikkatleri çekiyor.

Polis, elde ettiği görüntülerden şüphelinin fotoğraflarını çıkartarak kenttin işlek yerlerine ve küçük çocuğun en son görüldüğü sokak ile caddelere astı.

Görüntülerin çekildiği semt sakinlerinin kapısını çalan polis, bölgede oturanlara fotoğraf ve görüntüleri izleterek şüpheliye ulaşmaya çalışıyor. Görüntülerin yayıldığı ilk gün polise tam 254 ihbar geldi. Gelen ihbarlar arasında ciddi bir bilgi ise henüz bulunmuyor. 

20 BİN EURO ÖDÜL
Muhammed hala bulunamadıGörüntü inceleme uzmanları ve kayıp bürolarında görevli 50 polisten oluşan arama timi kuran Berlin Emniyeti, halktan da yardım bekliyor.

Küçük çocuğu gören veya Muhammed'i kaçıran kişi hakkında bilgi verilmesini isteyen emniyet, bilgisi olanların polise başvurmasını istedi.

Öte yandan savcılık emniyet içinde kurulan 50 kişilik arama timine halkın da destek olması amacıyla küçük çocuğun kaybolmasıyla ilgili bilgi vereceklere para ödülü koydu. Savcı, şüpheliyi yakalatacak ve Muhammed'in bulunmasına yardımcı olacak bilgiyi verenlere 20 Bin Euro para verileceğini duyurdu.   

Yorumları Göster
Yorumları Gizle