GeriAvrupa Burç yorumları 04.10.2015
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Burç yorumları 04.10.2015

Burç yorumları 04.10.2015
refid:30229430-spot ilişkili resim dosyası

Sosyal anlamda yoğun etkileşimlere açık bir gündeyiz. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, sosyal ortamlarda vakit geçirmek isteyebiliriz. Diğerleri hakkında edineceğimiz bilgiler karşı tarafı daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Farklılıklara, rutinin dışında olaylara veya farklı şeyler denemeye açık bir sabah. Öğle sonrası saatlerde ve akşam ise, özel ilişkilerimizde sevgi alışverişlerine ya da aşk hayatımızı ilgilendiren olumlu gelişmelere açığız.

Koç
Bu hafta sonu yaşanacaklar bazı konuları( yaratıcılık gerektiren, parasal veya özel yaşamınızla ilgili mevzular v.b) farklı şekilde ele almanız, farklı şekilde düşünmeniz ve dolayısıyla farklı sonuçlar elde etmeniz için neden hazırlayabilir.

Boğa
Bu hafta sonu, bazı konularda fikir farklılıklarına bağlı, fikir çatışmaları gündeme gelebilir. Dengeyi ve huzuru sağlamak adına kibarca gülümseyip politik davranarak ve kendi bildiğiniz yoldan ilerlemeniz en doğru hareket olabilir.

İkizler
Bu hafta sonu her alanda yaratıcılığınızı yüksek kapasitede ortaya koyabilirsiniz. Farklı yöntemler, farklı bakış açıları, farklı fikirler veya farklı şeyler deneme zorunluluğu zekanızı göstermenizi ve ihtiyaç görülen her alanda çözüm üretmenizi sağlayabilir.

Yengeç
Belli konularda güvensizlik yaşıyor ya da endişeli olabilirsiniz. Ancak, bu tereddütlü hal karşınızda duran fırsatları görmenizi engelliyor olabilir. Gözünüzü açıp seçeneklerinizi ve fırsatları görmeye çalışmalısınız.

Aslan
Bu hafta sonu bazı olaylar, planlar, girişimleriniz ya da alışık olduğunuz rutin beklentilerinizin dışında bir seyir izleyebilir. Ancak, olayların bu şekilde farklı bir hal alması, sizin hiçbirşeye müdahale edemeyeceğiniz anlamına gelmiyor.

Başak
Verimsiz işleri, yöntemleri, iş birliklerini ya da ilişkilerini gözden geçirmenin zamanı gelmiş olabilir ya da yaşananlar bunu gerektirebilir.

Terazi
Yaratıcılığınızı göstermeniz ve mesajlarınızı karşı tarafa iletebilmeniz için öncelikli bir gündesiniz. Ancak, hiç alışık olmadığınız kadar açık ve net konuşmanız ve de söylenen her şeyi dinlemeye hazır bulunmanız gerekebilir.

Akrep
Ortada çözüm bekleyen konular olabilir. Bir süredir üzerinde durmadığınız veya görmezden geldiğiniz bu konuların bu sefer üzerine gitmenizde fayda var. Göreceksiniz, bu alanda yeni düzenlemeler ve planlar yapmak hiç de o kadar zor olmayacak.

Yay
İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda veya ilişkilerde üzerinde durulması gereken başlıkların dikkatle ve detaylı şekilde ele alınması gerekiyor olabilir. Olayları yavaş yavaş ele almanız gerekirken, hızla üzerine gitmeniz durumunda ise, hata yapma olasılığınız artabilir.

Oğlak
Bazı kişilere bazı konuların daha çabuk, daha verimli veya daha karlı şekilde sonuçlanabilmesi için tavsiyelerde bulunabilir ya da tavsiyelerde bulunmaya çalışabilirsiniz. Ancak, karşınızdaki kişiler sizi dinlemek veya tavsiyelerinize uymak konusunda isteksiz olabilirler.

Kova
Bu hafta sonu, bazı konularda ısrarcı olmamaya, inatçı davranmamaya veya bir pozisyona ya da takılı kalmamaya dikkat etmenizde fayda var. Zira, görmediğiniz veya aklınıza gelmeyen başka seçeneklerde söz konusu olabilir. Ne demişler? ‘’ Asla, asla deme!’’

Balık
Bazı kişileri memnun edebilmek veya bazı kişilerin işlerinin hallolmasına ya da bazı konularda üzerindeki yüklerin hafiflemesine yardımcı olmak için kendinizden ödün verebileceğiniz, hatta bu anlamda aşırıya kaçabileceğiniz bir hafta sonu. Oysa, iki üç gün sonra bu hareketleri neden yaptığınıza bir anlam veremeyebilirsiniz. Dolayısıyla, kendinizden ödün vermemenizde fayda var.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle