ANKARA HABERLERİ

Yıldırım: Ankara’daki yarışı alacağız

Esin IŞIK/AA
18.02.2019 - 09:14Son Güncelleme :

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, anketlere göre CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'ın önde olduğuna inanmadığını belirterek, "Ankara'daki yarışı alacağız, şu anda yarış başa baş gidiyor. Şimdi biri inmeye, biri tırmanmaya başladı. Özhaseki yukarı çıkıyor, CHP aşağı doğru iniyor" dedi.

Esin IŞIK/AA

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile 1 buçuk aydan bu yana birlikte çalıştıklarını ve seçmenden pozitif karşılık aldıklarını ifade eden Yıldırım, şu anda MHP ve AK Parti tabanının çok ciddi şekilde kaynaştığını söyledi. Özhaseki'nin her geçen gün daha fazla kitleye ulaştığını belirten Yıldırım, "Her yerden pozitif netice alıyoruz. Geri dönüşlerin hepsi olumlu” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Yıldırım: Ankara’daki yarışı alacağız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Şubat 2019 tarihinde saat 09 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yıldırım: Ankara’daki yarışı alacağız haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı