ANKARA HABERLERİ

Özdebir yeniden ASO Başkanı

Hürriyet Haber
10.04.2018 - 16:37Son Güncelleme :

Ankara Sanayi Odası (ASO) Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Nurettin Özdebir seçildi.

Hürriyet Haber

ASO Meclisi, ‘seçim’ gündemiyle en yaşlı üye Niyazi Akdaş başkanlığında toplandı. Geçici başkanlık divanında en genç meclis üyeleri Çağdaş Bozkurt ve Berker Bülbüloğlu da yer aldı. Seçimde 84 Meclis üyesinin 80'i oy kullandı. Tek listeyle girilen seçimde oyların 77'sini alan Özdebir, 4 yıl görev yapmak üzere yeniden ASO Yönetim Kurulu Başkanı oldu. ASO Meclis Başkanlığı görevine Celal Koloğlu, Başkan Yardımcılıklarına Yavuz Işık ve Akman Karakülah, Katip Üyeliğe Mehmet Osmanbeyoğlu seçildi. Nurettin Özdebir başkanlığındaki Yönetim Kurulu; Seyit Ardıç, Mete Çağlayan, Taner Özdemir, Özgür Savaş Özüdoğru, Aytaç Muhittin Dinçer, Musa Ertunç, Birol Duygu, Faik Güngör, Özgür Bayraktar ve Ercan Ata'dan oluştu. Yönetim Kurulu önümüzdeki günlerde toplanarak iki başkan yardımcısı ve sayman üyeyi belirleyecek.

HER OY BİR BORÇ SENEDİ

Nurettin Özdebir, Meclis üyelerine hitaben yaptığı teşekkür konuşmasında, yaklaşık 8 ay gibi uzun bir seçim dönemi yaşandığını belirterek, komite üyelerinin aldığı her bir oyun borç senedi olduğunu söyledi. Çok verimli çalışma dönemi geçireceklerine inandığını vurgulayan Özdebir, "Hepimizin, aldığımız oyların mesuliyeti altında çalışacağına, ciddi bir şekilde komitelerin çalıştırılacağına inanıyorum. Her şeyin başı komiteler. Komitelerinizi iyi çalıştırmanızı rica ediyorum. O komitelerde sadece sorunlar değil, gelecekle ilgili planlar, projeler gelmesini ümit ediyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Özdebir yeniden ASO Başkanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Nisan 2018 tarihinde saat 16 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özdebir yeniden ASO Başkanı haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı