ANKARA HABERLERİ

Okurların gözünden Ankara Sokakları

Hürriyet Haber
01.04.2019 - 09:21Son Güncelleme :

Whatsapp Şehir Hattı, Hürriyet Ankara okurlarıyla birlikte omuz omuza vererek kentin sorunlarına ışık tutmaya devam ediyor. Kentle ilgili sorunlara duyarlılık gösteren okurlarımız, sorunların çözülmesini istiyor.

Hürriyet Haber

YILLARDIR PARK EDİYORDUK

“Kavaklıdere Tunus Caddesi’nde oturan vatandaşların evlerinin önünden araçları çekiliyor. ‘Neden çekiyorsunuz’ diyoruz ‘Sol tarafa park etmek yasak’ diyorlar. Biz yıllardır buraya park ediyoruz, nasıl şimdi yasak?”

Okurların gözünden Ankara Sokakları

CADDENİN ORTASINDAN YÜRÜMEK ZORUNDA MIYIZ

“Dikmen Caddesi Lizbon Sokak girişindeki yaya kaldırımları işgal edilmiş durumda. Caddeye arabalar park etmiş. Nereden geçeceğiz? ATM’lerin aralarından da sığamıyoruz, çok dar. Ben caddenin ortasından yürümek zorunda mıyım?”

Okurların gözünden Ankara Sokakları

SAHİPSİZ HURDA ARAÇ AYLARDIR ALINMADI

“Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 329. Cadde Egepark Sitesi’nin altındaki boş alana bırakılan sahipsiz hurda minibüs aylardır alınmadı. Mahalle sakinleri olarak güvenlik riski bulunan ve çevrenin görselliğini bozan bu hurda aracın, Emniyet Müdürülüğü veya belediye yetkilileri tarafından incelendikten sonra bulunduğu yerden çekilmesini istiyoruz.”

Okurların gözünden Ankara Sokakları

ENGELLİ VATANDAŞLARIN GEÇİŞİ ENGELLENİYOR

“Turgut Özal Mahallesi 2113. Cadde’nin önündeki İngiliz Kültür Koleji önünde bulunan trafik lambasının hemen altında öğretmen veya velilerin araç park etmesinden dolayı yayalar ve engelli vatandaşların geçişi engelleniyor. Bunu okul idarecileri veya trafik sorumluları görmüyor mu? Bizlerin ikazı fayda vermedi ne yazık ki.”

Okurların gözünden Ankara Sokakları

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurların gözünden Ankara Sokakları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Nisan 2019 tarihinde saat 09 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurların gözünden Ankara Sokakları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı