ANKARA HABERLERİ

Okurların gözünden Ankara Sokakları

Hürriyet Haber
21.02.2019 - 09:11Son Güncelleme :

Whatsapp Şehir Hattı, Hürriyet Ankara okurlarıyla birlikte omuz omuza vererek kentin sorunlarına ışık tutmaya devam ediyor.

Hürriyet Haber

PARKIN HALİ İÇLER ACISI

Hürriyet Ankara okuru Mehmet Gürer, bu fotoğrafı Çayyolu’ndaki Şehit Bülent Sarıkaya Parkı’nda çekmiş ve şöyle demiş:

MALESEF İNCE BİR RUHA SAHİP DEĞİLİZ

Seçim öncesi hiç bir şey yapmamış olan belediyeler bile hareketlenir, her yer pırıl pırıl tertemiz olur; kaygı “aman oy kaybetmeyelim” noktasına kilitlenir. Ama izlediğimiz kadarıyla Çayyolu Şehit Bülent Sarıkaya Parkı öyle değil. Yıkılmış direkler, açıkta kalmış elektrik kabloları ve çevre, hayret edilecek şekilde pislik içinde. Hatta bazı banklar sanki özellikle parçalanmış gibi. Biz ne yazık ki ince bir ruha sahip olamamışız.”

Okurların gözünden Ankara Sokakları

RÖGAR KAPAĞI TEHLİKE SAÇIYOR

Kızılay’da Atatürk Bulvarı üzerinde Zafer Çarşısı’nı geçip 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı’na ilerlerken EGO’ya ait otobüs duraklarının bulunduğu sağ şeritte bir çukur var. Rögar kapağının asfalt seviyesinin altına inmesi sonucu oluşan çukur bir aya yakındır kapatılmadı. Her geçen gün daha da büyüyor. Araçlar ve yayalar için büyük tehlike oluşturuyor.

Okurların gözünden Ankara Sokakları

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurların gözünden Ankara Sokakları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Şubat 2019 tarihinde saat 09 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurların gözünden Ankara Sokakları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı