ANKARA HABERLERİ

Noterlerin nöbeti cumartesi başlayacak

AA
04.04.2019 - 14:46Son Güncelleme :

Adalet Bakanlığı ile Türkiye Noterler Birliği’nin nöbetçi noterlik uygulamasına ilişkin çalışmalar tamamlandı. Bu kapsamda, ülke genelinde cumartesi ve pazar günleri 09.00-17.00 saatlerinde hizmet verecek noterler belirlendi.

AA

İlki yarın gerçekleştirilecek nöbetçi noterlik uygulaması kapsamında Ankara’da da iki noter nöbet tutacak. Bu noterliklerde bütün işlemlerin yapılması sağlanacak. Türkiye Noterler Birliği, internet üzerinden nöbet tutacak noterlikleri ilan edecek. Uygulama kapsamında Ankara’da ilk nöbet hizmetini verecek noterler Balgat’taki Ankara 40. Noteri ile Altındağ’daki Ankara 7. Noteri olacak. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül de Balgat’taki Ankara 40. Noterde cumartesi günü işlem yapacak. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Noterlerin nöbeti cumartesi başlayacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Nisan 2019 tarihinde saat 14 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Noterlerin nöbeti cumartesi başlayacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı