EKSTRA
MENÜ

Noter

Noter ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Noter haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.497 Noter haberi bulunmuştur.

Noter Haberleri

Ticaret Bakanlığı bazı iş ve işlemlerde imza sirküleri şartını kaldırdı

Ticaret Bakanlığı bazı iş ve işlemlerde imza sirküleri şartını kaldırdı

Ticaret Bakanlığı, ticari hayata ilişkin bazı iş ve işlemlerde noter onaylı imza sirküleri getirilmesi şartını aramayacak.

10.04.2021Ekonomi
Son Dakika: Galatasaraydan ayrılan Younes Belhandanın yeni adresini duyurdular Türkiyede kalıyor, imza...

Son Dakika: Galatasaray'dan ayrılan Younes Belhanda'nın yeni adresini duyurdular! 'Türkiye'de kalıyor, imza...'

Galatasaray'ın sözleşmesini tek taraflı feshettiği Younes Belhanda konusunda flaş bir gelişme yaşandı. Faslı futbolcunun yeni adresiyle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

9.04.2021Futbol
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı 9 Nisan Milli Piyango sorgulama ekranı millipiyangoonline’da

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! 9 Nisan Milli Piyango sorgulama ekranı millipiyangoonline’da!

Milli Piyango sonuçları bugün yapılan çekilişin ardından açıklandı. Noter huzurunda Sisal Şans tarafından 9 Nisan Cuma günü gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişinde 4.000.000 TL büyük ikramiyeyi kazandıran numara 156941 oldu. Nisan ayının ilk Milli Piyango çekilişinin sonuçları, millipiyangoonline'da erişime açıldı. İşte, 9 Nisan Milli Piyango canlı çekiliş sonuçları ve sorgulama ekranı.

9.04.2021Gündem
Süper Loto sonuçları sorgulama: 8 Nisan Süper Loto canlı çekiliş sonuçları millipiyangoonlineda yayınlandı

Süper Loto sonuçları sorgulama: 8 Nisan Süper Loto canlı çekiliş sonuçları millipiyangoonline'da yayınlandı!

Süper Loto sonuçları bu akşam düzenlenen çekilişin ardından belli oldu. Şans oyunu tutkunları tarafından heyecanla beklenen yeni çekilişte büyük ikramiye sahibini aradı. Yaklaşık 14 milyon 557 bin liralık ikramiyesi ile çekilen Süper Loto'da kazandıran numaralar millipiyangoonline'da yayınlandı. Sisal Şans tarafından noter huzurunda gerçekleşen çekiliş sonrası bilet numarası girilerek online sorgulamalar erişime açıldı. İşte, 8 Nisan Süper Loto sonuçları ve sorgulama ekranı.

8.04.2021Gündem
Süper Loto sonuçları belli oldu Sonuç ekranı millipiyangoonline.comda

Süper Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da!

Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 11, 14, 27, 35, 48 ve 58 oldu.

8.04.2021Gündem
7 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı -  Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline.comda açıklandı

7 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı - Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline.com'da açıklandı!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları bu akşam belli oldu. Sisal Şans tarafından noter huzurunda düzenlenen çekilişte geri sayım sona erdi. Heyecan seviyesi artan bu akşamki çekilişte tam 136 milyon liralık büyük ikramiye sahibini aradı. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekiliş sonrası kazandıran numaralar millipiyangoonline.com ekranı üzerinden ilan edildi. Gözler şimdi şanslı rakamlarda. İşte, 7 Nisan Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama ekranı.

7.04.2021Gündem
Şans Topu sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı -  7 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları millipiyangoonline.comda belli oldu

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı - 7 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da belli oldu!

Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu. 237 bin TL büyük ikramiye tutarı ile heyecan seviyesi katlanan Şans Topu çekilişi Sisal Şans tarafından tamamlandı. Noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleşen çekilişin hemen ardından, 7 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları ile beraber ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'dan erişime açıldı. Günler öncesinden kuponlarını hazırlayan şans oyunu müdavimleri çekiliş sonrası sonuç sorgulamalarına hız verdi. İşte, 7 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları ile ilgili ayrıntılı bilgiler

7.04.2021Gündem
Fenerbahçeden 1959 öncesi Türkiye Şampiyonlukları açıklaması

Fenerbahçe'den 1959 öncesi Türkiye Şampiyonlukları açıklaması

Fenerbahçe, 1959 öncesi şampiyonlukları ile ilgili yaptığı başvuruya ek olarak resmi belgeleri TFF'ye ilettiğini açıkladı.

7.04.2021Futbol
Şans Topu sonuçları belli oldu Sonuç ekranı millipiyangoonline.comda

Şans Topu sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 4, 10, 16, 24, 25 ve joker 4 oldu.

7.04.2021Gündem
Süper Loto sonuçları çekiliş sorgulama ekranı: 6 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline’da açıklandı

Süper Loto sonuçları çekiliş sorgulama ekranı: 6 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline’da açıklandı

Süper Loto sonuçları belli oldu. Şans oyunu tutkunları tarafından heyecanla beklenen Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye sahibini aradı. Sisal Şans tarafından noter huzurunda millipiyangoonline’da gerçekleşen çekiliş sonrası Süper Loto sonuçları ile ikramiye kazandıran numaralar ilan edildi. Günler öncesinden kupon yapan vatandaşlar, 6 Nisan Süper Loto çekiliş sonuç sorgulamalarını bilet numarası girerek online öğrenecekler. İşte, Süper Loto sonuçları ve sorgulama ekranı.

6.04.2021Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 21.30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

6.04.2021Gündem
Dünyaya blockchain ihracatı

Dünyaya blockchain ihracatı

Bitci Teknoloji, yerli imkanlarla geliştirdiği blockchain teknolojisini dünyaya ihraç ettiğini duyurdu.

6.04.2021Ekonomi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına 130 sürekli işçi alınacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına 130 sürekli işçi alınacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, çeşitli illerde görevlendirilmek üzere 75 koruma ve güvenlik ile 55 temizlik görevlisi olmak üzere 130 personel alacak.

5.04.2021Ekonomi
Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Süper Loto çekilişi saat 21.30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

4.04.2021Gündem
Galatasaray sonrası Belhanda transferinde flaş gelişme Olympiakosla görüşüyor...

Galatasaray sonrası Belhanda transferinde flaş gelişme! Olympiakos'la görüşüyor...

Sivasspor maçı sonrası yönetimi eleştirdiği için Galatasaray'la olan sözleşmesi feshedilen Younes Belhanda'nın yeni adresi netleşiyor. Bonservisi elinde olan Faslı yıldız, Yunanistan ekibiyle transfer görüşmelerine başladı.

4.04.2021Futbol
Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı: 3 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonlineda

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı: 3 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline'da

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları bu akşam belli oldu. Noter huzurunda heyecanla beklenen çekiliş 20.45'te tamamlandı. Bu akşamki çekilişte dev ikramiye şanslı talihlisini aradı. Büyük ikramiye tutarı ile heyecan seviyesi katlanan Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş sonuçlarına göre sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline'da erişime açıldı. İşte, 3 Nisan Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı.

3.04.2021Gündem
On Numara sonuçları çekiliş sorgulama: 2 Nisan On Numara çekiliş sonuçları millipiyangoonlineda açıklandı

On Numara sonuçları çekiliş sorgulama: 2 Nisan On Numara çekiliş sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

On Numara sonuçları bu akşam belli oldu. Sisal Şans tarafından noter huzurunda düzenlenen çekilişte geri sayım sona erdi. Büyük ikramiye tutarı ile heyecan seviyesi katlanan On Numara çekilişinin sonuçlarına göre sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline'da erişime açıldı. Şans oyunu müdavimleri çekilişin ardından sonuç sorgulamalarına hız verdi. İşte, 2 Nisan On Numara sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama ekranı.

2.04.2021Gündem
Süper Loto çekiliş sonuçları canlı yayında ilan edildi - 1 Nisan Süper Loto millipiyangoonline sonuç sorgulama ekranı yayınlandı

Süper Loto çekiliş sonuçları canlı yayında ilan edildi - 1 Nisan Süper Loto millipiyangoonline sonuç sorgulama ekranı yayınlandı

Süper Loto sonuçları için heyecanlı bekleyiş bu akşam sona erdi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da kamuoyuna duyuruldu. Heyecanla beklenen çekilişin ardından şans oyunu oynayanlar Süper Loto sonuçlarına odaklandı. Noter huzurunda Sisal Şans tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişinin sonuçları online sorgulanacak. İşte, 1 Nisan Süper Loto sonuçları ve sorgulama ekranı

1.04.2021Gündem
Süper Lotoda sonuçlar belli oldu Sonuç ekranı millipiyangoonline.comda

Süper Loto'da sonuçlar belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da!

Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 5, 22, 24, 48, 50 ve 52 oldu.

1.04.2021Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları canlı yayında ilan edildi - 31 Mart Şans Topu millipiyangoonline sonuç sorgulama ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçları canlı yayında ilan edildi - 31 Mart Şans Topu millipiyangoonline sonuç sorgulama ekranı

Şans Topu sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da erişime açıldı. Heyecanla beklenen çekilişin ardından şans oyunu oynayanlar Şans Topu sonuç sorgulama millipiyangoonline ekranına yönelik araştırmalarına hız verdi. Gözler şimdi noter huzurunda Sisal Şans tarafından düzenlenen Şans Topu çekilişinin sonuçlarında. İşte, 31 Mart Şans Topu sonuçları ve sorgulama ekranı

1.04.2021Gündem
Çılgın Sayısal Loto sonuçları çekiliş sorgulama: 31 Mart Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonlineda açıklandı

Çılgın Sayısal Loto sonuçları çekiliş sorgulama: 31 Mart Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

Çılgın Sayısal Loto sonuçları dün akşam belli oldu. Noter huzurunda Sisal Şans tarafından düzenlenen çekilişte geri sayım sona erdi. Bu akşamki çekilişte dev ikramiye şanslı talihlisini aradı. Büyük ikramiye tutarı ile heyecan seviyesi katlanan Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş sonuçlarına göre sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline'da erişime açıldı. Gözler şimdi kazandıran numaralarda. İşte, 31 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama ekranı.

1.04.2021Gündem
Şans Topu sonuçları belli oldu Sonuç ekranı millipiyangoonline.comda

Şans Topu sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 2, 6, 9, 15, 30 ve joker 14 oldu.

31.03.2021Gündem
Antalyadaki tüyler ürperten cinayette yeni gelişme İstenen ceza belli oldu

Antalya'daki tüyler ürperten cinayette yeni gelişme! İstenen ceza belli oldu

Antalya'da otomobilini satıp parasını almak için Aykut Çakal'ı (24), Muhammet Karataş ile birlikte öldüren Suriyeli Mohammad Ghazı Jasem'in (29), ağırlaştırılmış ömür boyu hapsi istendi.

31.03.2021Gündem
Süper Lotoda büyük ikramiye hangi sayılara çıktı İşte 30 Mart Süper Loto sonuçları ve bilet sorgulama ekranı

Süper Loto'da büyük ikramiye hangi sayılara çıktı? İşte 30 Mart Süper Loto sonuçları ve bilet sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları için araştırmalar akşam saatlerinden bu yana devam ediyor. Şans oyunu tutkunlarının rağbet gösterdiği Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi 30 Mart tarihine denk geldi.. Sisal Şans tarafından noter huzurunda millipiyangoonline’da gerçekleşen çekiliş sonrası Süper Loto sonuçları ile ikramiye kazandıran numaralar ilan edildi. Canlı Süper Loto çekilişi sonuç sorgulamaları bilet numarası girilerek online gerçekleşecek. İşte, 30 Mart Süper Loto sonuçları ve bilet sorgulama ekranı.

31.03.2021Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Süper Loto çekilişi saat 21.30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

30.03.2021Gündem
Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı: 29 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline’da

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı: 29 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline’da!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Çılgın Sayısal Loto bu akşam dev ikramiyesi ile Sisal Şans tarafından çekildi. Noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleşen çekiliş sonrası Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı erişime açıldı. Zengin olmak isteyenlerin ilgi gösterdiği Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline.com'dan sorgulanacak. Gözler şimdi kazandıran numaralarda. İşte, 29 Mart Çılgın Sayısal Loto canlı çekiliş sonuçları ve Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı.

29.03.2021Gündem
On Numara sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 29 Mart On Numara sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline’da

On Numara sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 29 Mart On Numara sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline’da!

On Numara sonuçları için geri sayım sona erdi. Sisal Şans tarafından bu akşam yapılan On Numara çekilişinde heyecan seviyesi büyük ikramiye ile beraber katlandı. Noter huzurunda düzenlenen On Numara çekilişi ile ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline’da yayınlandı. Çekilişin ardından şans oyunu tutkunları ikramiye bilgilerini online olarak sorgulamaya başladı. Gözler şimdi On Numara çekiliş sonuçlarında. İşte, 29 Mart On Numara sonuçları ve sorgulama ekranı ile ilgili bilgiler.

29.03.2021Gündem
Vedat Milor: Yemeğimden çivi çıktı

Vedat Milor: Yemeğimden çivi çıktı

Ünlü gurme Vedat Milor Magazin D’ye ilginç açıklamalarda bulundu. Amerika’daki evinden Magazin D Haber Müdürü Asiye Acar’ın soruları yanıtlayan Milor röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

29.03.2021Televizyon
29 Mart tarihli Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu - İşte 28 Mart Süper Loto sonuçları

29 Mart tarihli Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu - İşte 28 Mart Süper Loto sonuçları

29 Mart tarihli Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu. Şans oyunu tutkunlarının rağbet gösterdiği Süper Loto çekilişi saat 21.30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı. İşte 28 Mart Süper Loto sonuçları

29.03.2021Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Süper Loto çekilişi saat 21.30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

28.03.2021Gündem
Türkiye’de hukuk öğretimi

Türkiye’de hukuk öğretimi

3 Mart 2021 tarihinde kamuoyuna açıklanan ‘İnsan Hakları Eylem Planı’nın alt başlıklarından birisini hukuk öğretiminin gözden geçirilmesi oluşturuyor.

28.03.2021Eğitim
Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 27 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonlineda

Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 27 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline'da!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Sisal Şans tarafından bu akşam saat 20:45'te gerçekleşen çekiliş öncesi devreden büyük ikramiye tam 130.425.045 TL olarak açıklandı. Noter huzurunda yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonrası kazandıran numaralar millipiyangoonline'da açıklandı. Gözler şimdi Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranında. İşte, 27 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama ekranı.

27.03.2021Gündem
Son Dakika: Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebiden Sergen Yalçın ve yeni sözleşme açıklaması

Son Dakika: Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın ve yeni sözleşme açıklaması!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, hakemlerin performansı, kulübün son durumu, teknik direktör Sergen Yalçın ve gündemle ilgili konular hakkında önemli açıklamalar yaptı.

26.03.2021Futbol
On Numara sonuçları sorgulama ekranı: 26 Mart On Numara canlı çekiliş sonuçları millipiyangoonlineda

On Numara sonuçları sorgulama ekranı: 26 Mart On Numara canlı çekiliş sonuçları millipiyangoonline'da!

On Numara sonuçları bu akşam belli oldu. Sisal Şans tarafından düzenlenen 26 Mart On Numara çekilişinde büyük ikramiye sahibini aradı. Heyecan seviyesi katlanan On Numara çekiliş sonuçları ile ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'da açıklandı. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş sonrası kuponlarını yapan şans oyunu tutkunları, bu akşamki çekilişin sonuçlarına odaklandı. İşte, 26 Mart On Numara çekiliş sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı.

26.03.2021Gündem
Süper Loto sonuçları belli oldu Sonuç ekranı millipiyangoonline.comda

Süper Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da!

Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 4,6,11,31,42 ve 46 oldu.

25.03.2021Gündem
Şans Topu sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama: 24 Mart Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonlineda

Şans Topu sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama: 24 Mart Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu sonuçları dün akşam belli oldu. Noter huzurunda Sisal Şans tarafından düzenlenen Şans Topu çekilişinde kazandıran şanslı numaralar ilan edildi. Şans oyunu oynayanlar heyecanla çekilişin ardından Şans Topu sonuç sorgulama millipiyangoonline ekranına yönelik araştırmalarına hız verdi. Büyük ikramiyesi ile çekilen Şans Topu'ndan gözler şimdi bu akşamın şanslı numaralarında. İşte, 24 Mart Şans Topu sonuç sorgulama ekranı ve çekiliş sonuçları ile ilgili bilgiler.

25.03.2021Gündem
Şans Topunda sonuçlar belli oldu Sonuç ekranı millipiyangoonline.comda

Şans Topu'nda sonuçlar belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 3,9,23,27,31 ve joker 5 oldu.

24.03.2021Gündem
23 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonlineda

23 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline'da

Süper Loto sonuçları ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. Süper Loto çekilişi her hafta belirli tarihlerde yapılıyor. 23 Mart'ta yapılan çekiliş saat 21:30'da gerçekleştirildi. Canlı yayında ve noter huzurunda yapılan çekilişin ardından kazandıran numaralar belli oldu. İşte 23 Mart Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı ve kazandıran numaralar

24.03.2021Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Süper Loto çekilişi saat 21.30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

23.03.2021Gündem
letgo oto+ tanıtıldı: İkinci el araba pazarında yeni dönem

letgo oto+ tanıtıldı: İkinci el araba pazarında yeni dönem

İkinci el platformu letgo, araba kategorisindeki tüketici ihtiyaçlarına çözüm bulmak amacıyla letgo oto+ isimli yeni bir iş modeli geliştirdi. letgo oto+, dijitalden fiziksele uçtan uca müşteri deneyimi sunarak araba alıp satma imkanı sunacak.

23.03.2021Teknoloji
22 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama millipiyangoonlineda

22 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama millipiyangoonline'da

Çılgın Sayısal Loto sonuçları dün akşam gerçekleştirilen çekilişin ardından belli oldu. 22 Mart Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21:30'da canlı yayında ve noter huzurunda gerçekleştirildi. Kazandıran numaralar millipiyangoonline.com üzerinden de yayınlandı. İşte 22 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı ve kazandıran numaralar

23.03.2021Gündem
Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 500 personel alacak

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 500 personel alacak

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü; Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun İllerinde işçi ihtiyacı bulunan yaş çay fabrikaları için Çay Eksperliği veya Çay Tarımı ve İşletme Teknolojisi bölümü mezunu 200 geçici çay eksperi ve noter kurası ile 300 geçici beden işçisi (tahmil tahliye) alımı yapacak.

22.03.2021Ekonomi
Üsküdar Belediyesi Zabıta alımı başvuru şartları yayımlandı İşte, aranan şartlar

Üsküdar Belediyesi Zabıta alımı başvuru şartları yayımlandı! İşte, aranan şartlar

Üsküdar Belediyesi Zabıta alımı başvurusu için ilan detayları yayımlandı. Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacağını açıklayan Üsküdar Belediyesi, başvuru detaylarını yayımladı. Peki, Üsküdar Belediyesi Zabıta alımı başvuru şartları neler olacak ve başvurular ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

22.03.2021Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonlineda

Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Merakla beklenen, Süper Loto çekilişi 21.30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto Çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı

21.03.2021Gündem
Şans Topu sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 21 Mart Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline’da

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 21 Mart Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline’da!

Şans Topu sonuçları için geri sayım sona erdi. Bu akşam Sisal Şans tarafından noter huzurunda düzenlenen Şans Topu çekilişi ile ikramiye sahibini aradı. Büyük ikramiye tutarı ile heyecan seviyesi katlanan Şans Topu'nda çekiliş sonuçlarına göre sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline’da erişime açıldı. Şans Topu sonuçları yine zengin olmak isteyenleri hayallerine yaklaştıracak. Gözler şimdi Şans Topu çekilişinde kazandıran şanslı rakamlarda. İşte, 21 Mart Şans Topu sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama ekranı.

21.03.2021Gündem
On Numara sonuçları canlı çekiliş sorgulama 19 Mart On Numara sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline’da

On Numara sonuçları canlı çekiliş sorgulama! 19 Mart On Numara sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline’da!

On Numara sonuçları bu akşam belli oldu. Sisal Şans tarafından gerçekleşen çekiliş sonrası On Numara sonuç sorgulama ekranı erişime açıldı. Noter huzurunda düzenlenen çekilişe On Numara'da ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline’da kamuoyuna duyuruldu. Gözler şimdi On Numara canlı çekiliş sonuçları ve sorgulama ekranında. İşte, 19 Mart On Numara sonuç sorgulama ekranı ile ilgili bilgiler.

19.03.2021Gündem
Çaykur İŞKUR üzerinden 500 işçi alımı yapacak - İşte Çaykur işçi alımı başvuru süreci ve şartları

Çaykur İŞKUR üzerinden 500 işçi alımı yapacak - İşte Çaykur işçi alımı başvuru süreci ve şartları

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) işçi alımı yapılacağını duyurdu. Yayınlanan işçi alımı ilanında “Çay İşletmeleri Çay Eksperliği veya Çay Tarımı ve İşletme Teknolojisi bölümü mezunu 200 geçici çay eksperi ve noter kurası ile 300 geçici beden işçisi (tahmil tahliye) alınacaktır.” Denildi. İşte Çaykur işçi alımı başvuru süreci ve şartları…

19.03.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Yapay zekadan sanatçı olur mu

TikTok’ta 9 milyon takipçisi olan robot rap’çi FN Meka geçen hafta NFT olarak çıkardığı dijital sanat eseri ‘Super Toilet’, 6 bin 500 dolara satınca gözler yapay zeka ürünü bu karaktere döndü.

8.04.2021