ANKARA HABERLERİ

Müşteri memnuniyeti daha fazla müşteri demektir

AA
30.04.2019 - 09:08Son Güncelleme :

Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü’nce ‘Pazarcı Esnafı Eğitim Programı’ kapsamında ilk eğitim toplantısı dün düzenlendi.

AA

Eğitimin açılış konuşmasını yapan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, “İlkini Ankara’da sizlerle yapıyoruz. Bu eğitimleri 10 ilimizde vermeye devam edeceğiz. Müşteri memnuniyeti daha fazla müşteri demektir. Bu da daha fazla kazanç, daha fazla bereket demek. Canlı pazarlar, şehirlerimizin bereketidir, can damarıdır. Biz de bu bereketi korumayı sürdüreceğiz” dedi. Empati ve İletişim Enstitüsü Kurucusu ve Başkanı Burak Yilmaz da pazarcı esnafına iletişim üzerine eğitim verdi.

10 GÜNDÜR FİYATLAR YARI YARIYA DÜŞTÜ

Öte yandan programa katılan Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu (TÜSPAF) Başkanı Ali Karaca da sebze fiyatlarının 2-3 lira civarına düştüğünü belirtti. Karaca, “Ankara pazarlarında şu an patlıcan 2.5-3 lira. Son 10 gündür fiyatlar yarı yarıya düştü. Vatandaşımız aldatılıp, aldatılmadığını Antalya’da, Mersin’deki internet fiyatlarından öğrenebilir. Pazarcı daha mı pahalı satıyor, diğer yerler mi pahalı satıyor? Neresinin daha ucuza olduğunu internet üzerinden fiyatları alıp, karşılaştırabilir” diye konuştu. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Müşteri memnuniyeti daha fazla müşteri demektir hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2019 tarihinde saat 09 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Müşteri memnuniyeti daha fazla müşteri demektir haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı