ANKARA HABERLERİ

EGO’da unutulanlar satışa çıkıyor

Murat YILMAZ
07.02.2019 - 09:16Son Güncelleme :

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’ne bağlı otobüs, Ankaray ve metrolarda unutulan ve 1 yıldır sahiplenilmeyen eşyalar, açık artırma yoluyla satışa sunulacak. Büyükşehir Belediyesi Yemekhanesi’nde düzenlenecek olan ihale 9 Mart Cumartesi günü saat 10.00’da yapılacak.

Murat YILMAZ

Toplum taşıma araçlarında unutulan ve Kayıp Eşya Servisi’nde muhafaza altına alınan eşyalar arasında çantalardan elektronik eşyalara, kıyafetlerden cep telefonlarına, fotoğraf makinelerinden müzik aletlerine, saatten güneş gözlüklerine kadar birçok farklı ürün yer alıyor. EGO yetkilileri, elektronik malzemelerin çalışıp çalışmadığının bilinmediğini, satışı yapılan eşyaların geri iadesinin alınmayacağını belirtti. EGO otobüsleri, metro ve Ankaray’da yolcular tarafından unutulan eşyalar çalışanlar tarafından Kayıp Eşya Servisi’ne teslim ediliyor. Eşyalardan üzerinde bilgi bulunanlar, sahiplerine ulaştırılıyor. Sahiplerine ulaşılamayan eşyaların listesi ise her ay dönemsel olarak EGO Genel Müdürlüğü’nün internet sitesinde yayınlanıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden EGO’da unutulanlar satışa çıkıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Şubat 2019 tarihinde saat 09 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça EGO’da unutulanlar satışa çıkıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı