GeriSeyahat Uçak ödüllü yarışma!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi
Uçak ödüllü yarışma!

Uçak ödüllü yarışma!

Kanal D’de yakında “Kapış Kapış” adlı, bol ödüllü, her anı eğlence ve kahkaha dolu yepyeni bir yarışma başlıyor. Sunuculuğunu Sinan Çalışkanoğlu’nun üstlendiği yarışmanın ödülleri arasında “uçak” bile var! Her perşembe ve cuma saat 20.00’de ekrana gelecek yarışmaya başvurmak da ödül kazanmak da çok kolay.

* “Şanslı Masa” sona erdi, “Kapış Kapış” başlıyor. Nasıl doğdu bu proje?                  

- Ben ekibe dahil olduğumda zaten program hazırdı. 155 kişilik bir ekip var. Daha önce bu kadar büyük bir ekiple çalışmamıştım. İlk bölümde bile beşinci bölümü çekermiş gibi rahattık. Bence dört büyük kanalın en iddialı projesi bu. Uçak veren başka program var mı! Herkes bir dükkana girdiğinde “hepsini alsam ya” diye düşünür ya, yarışmanın ana fikri de o.
                          
* Sizin dükkan nasıl talan edilecek? Katılımcıları nasıl bir yarışma bekliyor?   

- “Kapış Kapış”, iki kişilik takımların yarıştığı, soruları bilen, hızlı olan ve hem zamanını hem de becerisini doğru kullanan takımın yüzlerce farklı ödül kazanabileceği bir yarışma. Takımlar her doğru yanıt karşısında belirli bir süre kazanıyor ve o süre içinde aldıklarını kurtarılmış alanımıza getiriyor. Dördüncü sorudan önce elenirlerse, ganimet odasına götürülen malzemeler finalde kazanana kalıyor. Elenmezlerse, dördüncü etaptan sonra kazandıklarını alıyorlar. Ara etaplarda kazanılan ödüller ise her durumda kazananın oluyor.

* Kaç etap var yarışmada?

- Yedi... Son üç etapta daha büyük hediyeler var. Araba, tekne ve uçak gibi. Gittikçe heyecan dozu yükseliyor yani...

* Araba, tekne ve uçak da bu kurtarılmış bölgeye mi taşınacak!

- Yok, onlar için başka oyunlar var, taşımak zorunda kalmıyorlar. Mutfak malzemelerimiz, çeyiz setlerimiz, ev eşyalarımız, tablet ve cep telefonlarımız da var. Bir takım, kazandıkları süre içinde beş plazmayı kurtarılmış bölgeye taşıyabilir mesela.

* Yarışmada ne önemli?

- Makul olmak belki de. Çünkü büyük ödülü kazanmak için ganimet odasındaki tüm kazandıklarınızı riske atabilir ve onları da alamadan ayrılabilirsiniz. Uçak veren tek yarışma da bu. 150 liralık benzinle İzmir’e giden bir uçak hem de...

NİKAH YAPTIM, DÜĞÜN İÇİN BEKLİYORUM

* “Şanslı Masa” niye bitti?


- Aslında bitmesini planladığımız zamandan uzun bile sürdü. “Şanslı Masa”, ne kadar popüler olursa kendine o kadar çelme takabilecek bir programdı. Çünkü gizliliği sürdürmek zordu. Muadili olan bir yarışma da yoktu. Programı çok güzel bir yerde noktaladık.

* İnsanları kandırmak çok mu zorlaştı?

- Kandırıyorduk da kanacak insanları bulmak için yaptığımız Türkiye turu çok yorucuydu. Ama aynı zamanda hayatımda yaptığım en eğlenceli işlerden biriydi.

* İki program arası evlenilir mi peki? Ne zaman evlendiniz?

- Bu programdan hemen önce, 12 Haziran’da... Önümüzdeki sene de çocuk düşünüyoruz, beklemenin anlamı yok.

* Evlenmeden önce “Kapış Kapış”a katılmalıydın. Küçük ev aletlerini falan oradan alabilirdin!

- Zaten o yüzden nikah yaptım, düğünü erteledim (gülüyor).

TİYATRO ÇOK AKILCI BİR İŞ DEĞİL

* Bu arada “Bir Yastıkta” dizisi devam ediyor. Nasıl bir iş çıktı ortaya sizce?


- Bence muhteşem bir iş. Reytinglerinin ne olduğu hiç umrumda değil. Uzun yıllar devam etsin, ömrüm boyunca o olsun hissi veriyor bana.

* Tiyatro Kılçık’la işbirliği devam edecek mi peki?

- Bar tiyatrosu yapmak istemediğim, kendi yazdığım bir teksti oynamaya niyetlendiğim için Tiyatro Kılçık’tan ayrıldım. Şu anda bir çalışma yok ama ileride kendi tiyatromu kurmak gibi bir fikrim var.

* Tiyatrolar kapanırken ne kadar akılcı bir adım olur bu?

- Zaten tiyatro çok akılcı bir iş değil. Bu benim için bir gönül hikayesi. Bir sahnemizin olmasını çok isterim. Önümüzdeki beş sene içerisinde yapmak istiyorum.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle