Teknoloji Haberleri

  Telefon rehberi silinenler dikkat! Yedeğiniz artık lifebox'ta

  Hürriyet Haber
  24.05.2017 - 10:11 | Son Güncelleme:

  Turkcell’in 4 milyondan fazla kullanıcısıyla dikkat çeken bulut depolama servisi lifebox’a yeni bir özellik eklendi. Bu sayede telefon rehberindeki bilgiler lifebox’a güvenle yedeklenirken rehberde yer alan bilgileri kaybetme derdi sona eriyor.

  Fotoğraf, video ve görsellerin güvenle saklanmasını sağlayan lifebox, platformuna eklediği yeni özelliği sayesinde telefon rehberini de yedeklemeye imkan sağlıyor. Rehber yedekleme özelliği kullanılarak rehberde kayıtlı olan numaraların silinme ihtimaline karşı önem alınabiliyor. 

  Bünyesinde 800 milyon dijital içeriği barındıran lifebox’a eklenen rehber yedekleme özelliğiyle kullanıcılar telefonlarındaki tüm rehberi güvenle bu saklama alanına yedekleyebiliyorlar. Buradaki tüm bilgileri diledikleri zaman telefona geri yükleyebiliyorlar.

  Ayrıca lifebox’a yükledikleri rehber bilgilerini webden görüntüleyip telefona ya da bilgisayara indirebiliyorlar.

  Türkiye’nin popüler bireysel depolama servislerinden lifebox’ta kullanıcıların deneyimlemesi için uygulamayı indiren ve giriş yapan herkese aylık 5 GB saklama alanı hediye ediliyor. Bunun yanı sıra dileyen kullanıcılar için aylık 50 GB, 500 GB ve 2,5 TB saklama alanına sahip paketlerden de yararlanılabiliyor.

  Meizu M5c geliyor İşte özellikleri
  Meizu M5c geliyor! İşte özellikleri
  OnePlus 5 nasıl olacak? Yeni görüntüleri ortaya çıktı
  Sony Xperia XA1 Ultra Türkiye'de! İşte özellikleri ve fiyatı
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı