GeriTeknoloji iPad Pro 2 geliyor! Özellikleri nasıl olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

iPad Pro 2 geliyor! Özellikleri nasıl olacak?

iPad Pro 2 geliyor! Özellikleri nasıl olacak?

Sızan bilgi doğruysa yeni iPad Pro 2, bu çok yakın tarihte piyasaya sürülebilir!

Söylentilere göre iPad Pro 2'nin 10.5-inç modeli, 9.7-inç ve 12.9-inç modellerle birlikte gelecek. En son sızan ekran görüntüsü bu söylentiyi sadece doğrulamakla kalmadı, ayrıca cihazın çok yakın tarihte piyasaya sürüleceğini gösterdi.

Bir Apple yetkili bayisindeki stok sisteminden alınan görüntü, 9to5Mac ile paylaşıldı. Daha önceki söylentiler 10.5-inç iPad Pro 2'nin Nisan kadar erken bir tarihte piyasaya sürüleceğini iddia ediyordu. Tahminler tarihi iki ay farkla ıskalamış olmasına rağmen, cihaz gerçekten yakında piyasaya sürülecek gibi görünüyor.

Haziran ayında gerçekten listeyi görürsek, bunun tarihi büyük ihtimalle Apple'ın Worldwide Developers Conference (WWDC) gerçekleştiği 5-9 Haziran günleri arasında olur.

iPad Pro 2 geliyor Özellikleri nasıl olacak

Listeye dikkatli bakacak olursak 10.5-inç modelin isminin sadece 'iPad' olduğunu görüyoruz. Bu da yeni cihazın Haziran ayında gelse bile sadece yeni ve büyük bir iPad modeli olabileceğini gösteriyor.

Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için tüm bu bilgilere bir tutam şüphe ile yaklaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle