GeriTeknoloji iOS 13 Beta 5 güncellemesi yayında! Neler değişiyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

iOS 13 Beta 5 güncellemesi yayında! Neler değişiyor?

iOS 13 Beta 5 güncellemesi yayında! Neler değişiyor?

iOS 13 Beta 5 güncellemesi sessiz sedasız yayınlandı. iOS 13'ün final sürümüne haftalar kala yayınlanan bu özel beta sürümde hangi yenilikler dikkat çekiyor?

Apple, iOS 13 ve iPad'ler için geliştirilen iPadOS 13 için çalışmalarını sürdürürken, dün akşam saatlerinde iOS 13 Beta 5 güncellemesi aktif hale geldi. Apple yazılım geliştiricileri için yayınlanan bu sürümde pek çok değişiklik cihazlara uygulanırken, Apple bu yenilikleri şöyle sıralıyor:

Güncelleme sonrası iPhone'un köşesinde yer alan operatörün simgesini gösteren bölüm biraz daha büyükçe yer kaplamaya başladı. “Kısayollar” uygulamasındaki “Otomasyonlar” sekmeleri geçici olarak kaldırıldı. Daha fazla duvar kağıdı çeşidi eklendi. Otuz dört farklı ses ayarlama seviyesi artık mevcut. CarPlay uygulaması kapsamında ekranda gözüken albüm kapağının devre dışı bırakılması seçeneği getirildi.

iPadOS sürümü için de farklı renk seçenekleri ile otomatik gizleme özelliğinin yanında, artık, imleç boyutunu ayarlama seçeneği mevcut.

UDID veya Apple'dan geliştirici hesabı alan kullanıcılar iOS 13 Beta 5 ve iPad OS 13'ü deneyimleyebiliyor.

Çinlilerden düşük bütçeli telefon: Honor 8STürkiye'de günden güne ismini daha sık duyduğumuz Huawei'nin bir markası olan Honor, yeni orta seviye telefonu Honor 8S'i Türkiye'de satışa sundu, biz de ürünü yakından sıcağı sıcağına inceledik.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle