GeriTeknoloji Innovation Summit Istanbul; iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Innovation Summit Istanbul; iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi

Innovation Summit Istanbul; iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi

Schneider Electric’in Ekonomiyi Güçlendirmek ve Dijitalleştirmek amacıyla 11-12 Ekim tarihlerinde düzenlediği Innovation Summit Istanbul, kamu, STK’lar, endüstri ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

Hızla dijitalleşen dünyada daha güçlü bir ekonomi yaratmanın yollarını arayan uzmanlar, Schneider Electric’in yeni çözümleri ve öncü teknolojisiyle tanışma şansı yakaladı. Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yılın ilk ve tek inovasyon buluşması olan zirveye, Schneider Electric global ve yerel üst yönetimi, müşterileri, iş ortakları ve tedarikçileri başta olmak üzere 1.500’ü aşkın profesyonel ilgi gösterdi.

Schneider Electric, Innovation Summit Istanbul ile Dijital Ekonomiye Enerji KattıSchneider Electric’in Ekonomiyi Güçlendirmek ve Dijitalleştirmek amacıyla 11-12 Ekim tarihlerinde düzenlediği Innovation Summit Istanbul, kamu, STK’lar, endüstri ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. Hızla dijitalleşen dünyada daha güçlü bir ekonomi yaratmanın yollarını arayan uzmanlar, Schneider Electric’in yeni çözümleri ve öncü teknolojisiyle tanışma şansı yakaladı. Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yılın ilk ve tek inovasyon buluşması olan Zirveye, Schneider Electric global ve yerel üst yönetimi, müşterileri, iş ortakları ve tedarikçileri başta olmak üzere 1.500’ü aşkın profesyonel ilgi gösterdi.”


İlandır


Yorumları Göster
Yorumları Gizle