GeriTeknoloji Google Pixel 3 geliyor, özellikleri işte böyle olacak!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Google Pixel 3 geliyor, özellikleri işte böyle olacak!

Google Pixel 3 geliyor, özellikleri işte böyle olacak!

iPhone X'in hayatımıza yerleştirdiği çentik, Oppo Find X gibi telefonların çıkmasıyla bir anda gözden düşer gibi oldu. Ancak bir sonraki Pixel, Google'ın çentiği kaldırmayı bırakın, ince çerçeve trendini bile umursamadığını gösteriyor.

Telefonun büyük boyutlu kardeşi Pixel 3 XL ise çentikli bir tasarımla geliyor. İki telefonun da arka yüzü Pixel 2'ye benziyor. Yani arkada tek bir kamera sensörü, bir parmak izi tarayıcısı ve Google logosu var. Telefonun sağ tarafında ise ses düğmeleri ve kilit düğmesi bulunuyor. Alt tarafta USB Type-C portu ve SIM çekmecesini görüyoruz.

Google Pixel 3 geliyor, özellikleri işte böyle olacak

Asıl geliştirmeleri içeren ön yüzde, iki telefonda da bir çift kamera yer alıyor. İki telefonun bir başka ortak özelliği, çift hoparlörlü gövdeleri. Telefonlar arasındaki en önemli fark ise 5,3 inç ve 6,3 inç'lik ekranlar gibi görünüyor. İki telefonun da LG veya HTC gibi önceki Pixel üreticileri tarafından değil, Foxconn tarafından üretileceği iddia ediliyor. Bu tür sızıntılar doğru çıkabilse de, Ekim'deki çıkış tarinine daha çok zaman var ve bu yüzden dedikodulara şüpheyle bakmakta fayda var.

Telefonların diğer detayları şimdilik bilinmiyor. Bu seneki amiral gemilerinin çoğu Snapdragon 845'le geldiğini düşünürsek, Google'ın telefonlarının da aynı işlemciyle gelmesini bekleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: MASAÜSTÜNÜZ İÇİN 30 MÜTHİŞ DUVAR KAĞIDI

Yorumları Göster
Yorumları Gizle