GeriTeknoloji FaceApp uygulaması yeniden popüler oldu!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

FaceApp uygulaması yeniden popüler oldu!

FaceApp uygulaması yeniden popüler oldu!

FaceApp, eğlenceli yapısı ile geçtiğimiz yıllarda hızla viral haline gelmişti. Kısa sürede milyonlarca kez indirilen uygulama uzun bir zaman sonra yeniden telefonları kasıp kavurmaya başladı. Kullanıcılar özellikle kendi fotoğrafını koyup karşı cinsteki halini görmek için uygulamayı kullanıyor.

Uygulamanın ardındaki isim olan Yaroslav Goncharov, FaceApp’in 6 bölgede birinci olduğunu, fotoğraf uygulamaları bazında 9 bölgede lider olduğunu açıkladı.

FaceApp uygulaması yeniden popüler oldu

Snapchat gibi uygulamalarda kullanılan filtrelerin aksine, FaceApp yüzünüzde inanılmaz değişimler yapıyor. Kendinizi yaşlandırabilir, gençleştirebilir, yüzünüzdeki yapıyı tamamen değiştirebilirsiniz. Hatta bir başkasının yüzünü kolayca kendinize uyarlayabilirsiniz.

'Süper Roket' uzaya fırlatıldıABD merkezli uzay aracı ve roket üreticisi SpaceX şirketinin kurucusu Elon Musk'ın girişimiyle yapılan dünyanın en güçlü roketi, Florida eyaletindeki Kennedy Uzay Üssü'nden uzaya fırlatıldı. Fırlatma işleminin ilk aşaması sorunsuz gerçekleşti ve Atlas Okyanusu üstünde kapsülden ayrılan roketler yeniden kullanılmak üzere dünyaya döndü. Kapsül ise Mars'a doğru yol almayı sürdürüyor.Nafiz ALBAYRAK / NEW YORK

Yorumları Göster
Yorumları Gizle