GeriTeknoloji Apple'dan Kış Olimpiyatları'na özel uygulama rehberi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Apple'dan Kış Olimpiyatları'na özel uygulama rehberi

Apple'dan Kış Olimpiyatları'na özel uygulama rehberi

23. Kış Olimpiyatları Güney Kore’nin PyeongChang kentinde başladı. 23 Şubat tarihine kadar devam edecek olan bu önemli spor etkinliği milyonlarca spor takipçisi tarafından da yakından takip edilecek. App Store ise Bugün Tab’inde size özel bir “Kış Olimpiyat Oyunları Rehberi" hazırladı.

İşte 23. Kış Olimpiyatları'na özel hazırlanan o uygulamalar

PyeongChang 2018 Official App

Kış Olimpiyatlarının resmi uygulaması ile oyunların ajandasını güncel olarak takip edebilir, kimin ne zaman piste çıkacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca kurallar da dahil olmak üzere pek çok bilgiye de bu uygulama ile ulaşmak mümkün.

Appledan Kış Olimpiyatlarına özel uygulama rehberi

Eurosport

Eurosport ile Olimpiyat Oyunlarını yakından takip edebilirsiniz. Anlık bildirimlere, özel videolara ve daha pek çok içeriğe kolayca ulaşmak mümkün.

iTranslate

Olimpiyat havasını yakından takip etmek için PyeongChang’a mı gitmek istiyorsunuz? Restoranda sipariş vermek, taksi şöförü ile gerekli iletişimi kurabilmek gibi günlük önemli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için iTranslate uygulamasının pratik önerilerinden faydalanabilirsiniz.

Go PyeongChang

Yoğun Olimpiyat programı içerisinde şehirde yolunu bulmak isterseniz Go PyeongChang uygulamasını deneyebilirsiniz.

KakaoMap - Korea No.1 Map

Meraklı Turistler için bir cennet olan Güney Kore’de keşfedilecek güzellikleri bulmak isterseniz bu uygulamayı indirebilirsiniz. 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle