EDİRNE HABERLERİ

Süpürge İmalatçıları Buluştu

IHA
27.10.2015 - 15:14Son Güncelleme :

SAKARYA TİCARET BORSASI, SÜPÜRGE İMALATI VE TOPTAN TİCARET MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİ EDİRNE TİCARET BORSASI'NI ZİYARET ETTİ

IHA

Sakarya Ticaret Borsası Süpürge İmalatı ve Toptan Ticareti Meslek Komitesi üyeleri Edirne Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.
Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Yılmaz ve Vedat Aslan ile Komite Başkanı Emrullah Manastır, Komite Üyeleri Mehmet Çeçel, İbrahim Süvari ve Yunus Kopsalı’dan oluşan heyet, gerçekleştirdikleri ziyaret programı kapsamında Edirne Ticaret Borsası’na ait Süpürge Teli, Hububat ve Yağlı Tohumlar ile Canlı Hayvan Satış Tesislerini yerinde inceledi.
Edirne Ticaret Borsası’nı temsilen Meclis Başkanı Fedai Canım, Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferudun Çatalçekiç ve Yönetim Kurulu Üyesi Efgan Döşlüoğlu ziyaret programında hazır bulundu.
Süpürge teli satış tesislerinde gerçekleştirilen salon satışlarını izleyen ve sonrasında süpürge imalathanelerini gezerek incelemelerde bulunan heyet, Edirne Ticaret Borsası’na üye meslek mensuplarıyla bir araya gelerek, sektörün mevcut durumu ve geleceği konularında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Heyet, Edirne Ticaret Borsası tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ile planlanan projeler hakkında ayrıntılı olarak bilgi alma imkanı buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Süpürge İmalatçıları Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Süpürge İmalatçıları Buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı