YOZGAT HABERLERİ

Sağlıklı yaşam için kitap oku

DHA
30.03.2016 - 09:36Son Güncelleme :
DHA

YOZGAT, (DHA)- BOZOK Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri, Kütüphane Haftası kapsamında ‘Sağlıklı yaşam için spor yap, kitap oku’ adı altında, kitap okuma etkinliği düzenledi. 
Kitap okuma etkinliğinde katılımcılar İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Futbol takımının hediye ettiği kitapları 15 dakika okudu. Program kapsamında, Sorgun İlçe Stadyumunda gerçekleştirilen futbol dostluk maçını Okul idarecileri, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci izledi. Bozok Üniversitesi Sorgun Meslek Yüksekokulu Sekreteri İsmail Taştan, yapılan dostluk maçı ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Sorgun Meslek Yüksekokulu arasında okullar arası bir bağ kurmayı amaçladıklarını ifade etti. Taştan, “İki okulumuz arasındaki ilişkileri güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Bozok Üniversitesi bünyesinde eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden bu okullarımızın daha fazla yakın ilişkide bulunmasını hedefliyoruz. Ayrıca her iki okulumuzun akademik ve idari personelleri ile öğrencilerine yapılan bu organizasyonda bizlere destek verdikleri için teşekkür ediyorum. Bir sonraki dostluk maçımızı önümüzdeki zaman içerisinde Yozgat Merkez’de yapmayı planlıyoruz” dedi.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte Sekreteri Cuma Aslan’da, Kütüphaneler Haftası nedeniyle böyle güzel bir günün yaşanmasına katkı sağladıkları için mutlu olduklarını ifade etti. 
(FOTOĞRAFLI)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden Sağlıklı yaşam için kitap oku hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 09 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sağlıklı yaşam için kitap oku haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı