Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Melih Gökçek sosyal medyada kime mesaj verdi?

  Hürriyet Haber
  12.05.2017 - 12:25 | Son Güncelleme: 12.05.2017 - 14:16

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, 'Herkes sırtını bir yere dayamış gibi yapıp, birilerinin hiç haberi olmadan, birileri adına konuşuyor, asıyor, kesiyor' dedi. Sosyal medya takipçileri ise Gökçek'in kime mesaj verdiği konusunda tahminlerde bulundu

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, “Herkes sırtını bir yere dayamış gibi yapıp, birilerinin hiç haberi olmadan, birileri adına konuşuyor, asıyor, kesiyor” dedi.AKP’li Başkan Melih Gökçek’in isim vermeden yaptığı “fitne” açıklamasının TV yorumcusu Fatih Tezcan’ın kendisini hedef alan sözlerinin ardından gelmesi dikkat çekti.

  “BİRBİRİNİ SEVENLERİN ARASINA FİTNE SOKMAKTIR”
  “Bir âdet başladı... Herkes sırtını bir yere dayamış gibi yapıp, birilerinin hiç haberi olmadan,birileri adına konuşuyor, asıyor, kesiyor” diyen Gökçek Twitter’da şunları yazdı:

  “Benden söylemesi... İnanan insanların birbiri hakkındaki gıybeti hangi şart altında olursa olsun günahdır. Susmak esastır... Ayrıca unutmayalım ki şu anda Fetonun tek şansı, inananların ve birbirini sevenlerin arasına fitne sokmaktır. ve bu konuda gayreti çoktur.”

  Melih Gökçek sosyal medyada kime mesaj verdi


  Melih Gökçek sosyal medyada kime mesaj verdi  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı