GeriTarkan Güveloğlu Sarı- turuncu-yeşil formülüyle gençleşin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sarı- turuncu-yeşil formülüyle gençleşin!

Sarı- turuncu-yeşil formülüyle gençleşin!

"Tüm doğal kozmetikler cildi iyileştirmek için temel unsurlar taşır. Cildi beslemenin yanı sıra, kan dolaşımında ve deri sağlığı üzerinde yararlı etkileri vardır. Doğal güzelleştiriciler, bozuk teniniz birkaç ay sonra yeniden canlılık ve parlaklık kazandırır. Ciltle tamamen uyumlu olan bu dost bitkilerin alerji ve yan etki riski düşüktür."

Biberiyenin yenileyen gücü

Size doğal renklerinden dolayı bu adı verdiğim bir formülle ilgili bilgi vermek istiyorum. Sarı- turuncu-yeşil renkleri taşıyan üç bitkinin özünün mükemmel birlikteliğinden… Bunlardan yaprakları yeşil olan biberiye, kırışık sorunları, cilt temizleme ve cildi yatıştırmak için en faydalı olanlar arasında… Bir kaç damla biberiye uçucu yağını bir-iki damla zeytinyağı ile karıştırın, yüzünüze sürün. 10-15 dakika sonra sakinleştirici etkisini ve derideki parlaklığı fark edeceksiniz. Biberiyedeki asitler ve uçucu yağlar cildi güçlendirmek ve yenilemek için her zaman her kadının elinin altında bulunmalı. Aynı zamanda anti-kırışıklık kremlerin en önemli maddelerinden biridir. Cildi yeniler ve besler... Biberiyenin yapraklarından elde edilen bazı karışımlar, yaralar ve kesiklerin giderilmesinde kullanılıyordu eskiden... Şimdilerde, vurguladığım gibi kozmetiğin değerli bir maddesi. Biberiye özünün yer aldığı kremler düzenli kullanımda kırışık görünümünün düzelmesine ve cilt lekelerinin azalmasına yardımcı oluyor.

Sarı- turuncu-yeşil formülüyle gençleşin

Cildin ihtiyacı olan özel maddeler onlarda

Uzun yılların tecrübesiyle, biberiyenin saf bitki özlerine portakal kabuğunun ve limon kabuğunun uçucu yağının eklenmesiyle elde edilen karışımın cilt yaşlanmasına karşı etkili olduğunu tespit ettik. Portakal özü, cildi kaldırarak, gerginleştirirken etkisiyle daha genç ve yumuşak bir görünüm kazandırıyor. Limon kabuğundan elde edilen uçucu yağı ise, yağlı ve bozuk ciltlerin bakımı için adeta bir nimet. Portakal ve limondaki özler, tabiatın gücüne inananlara bir armağan. Tabiat kadınlara her tür sorun için her bir bitkisiyle farklı bir çözüm sundu asırlardır ve bugün bunu yeniden keşfedenler, olumlu sonuçlarına tanık oluyor. Cildin ihtiyacı olan özel yağlar içeren portakal ve limonun kabuğundaki çok faydalı maddeler, biberiye özü ile buluştuğunda işte size sarı-turuncu-yeşil gençlik formülü!

Sarı- turuncu-yeşil formülüyle gençleşin

Parlayan ve kırışıksız bir cilt

Portakal, limon ve biberiyenin uçucu yağları bir araya geldiğinde lekeler, akne izleri, sarkma ve kırışıklıklar gibi onlarca insanın derdi olan sorunlara meydan okuyor... Uzun uğraşlardan sonra elde ettiğimiz bu doğal bakım formülü, doğanın iyileştirici gücünün, insana dost yönünün güzel bir kanıtı oldu. Nasıl kullanacağınıza gelince; akşamları yüzünüzü ılıklaştırdığınız bir su ile yıkayıp, bu kremi parmak ucuyla masaj yaparak sürüp, iki ay bunu devam ettirdiğinizde, ödülünüz parlayan ve kırışıksız bir cilt olacak. (Boyuna da kullanın) Yüz derininiz onarılacak ve aynı zamanda korunacak.

Sarı- turuncu-yeşil formülüyle gençleşin

Siz akıl gözüyle bakarsınız tabiatta dana çok formüller var. Yeter ki inanın. Doğadaki hiçbir şey mantık dışı değildir…

Doğadaki çarenin bilincinde olmanız temennilerimle…

Herbalist Tarkan Güveloğlu

www.herbalisttarkan.com

False