GeriStil Önerileri Yaz Sezonunun En Güzel Ayakkabıları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaz Sezonunun En Güzel Ayakkabıları!

Yaz Sezonunun En Güzel Ayakkabıları!

"Bu yaz düz sandaletlerden topuklu sandaletlere, açık burunlu stiletto'lardan babetlere kadar yine birçok ayakkabı modeli revaçta. Hepsi de birbirinden güzel..."

"Bir kadına her ruh hali için başka bir ayakkabı gerekir ve herkes bilir ki kadınların çok fazla değişik ruh hali vardır." Sex&The City'nin Carrie'si söyledi, biz de can-ı gönülden katıldık. Ama bu sevdada bencillik yapmadık. En iyileri seçtik, sizinle paylaştık!

'Cool' ayaklar
Sandaletler, ayaklarda yaş, ırk, dil farkı gözetmiyor! Herkese eşit mesafede duruyor. Giyiyorsunuz, ayağınız önce rahat ediyor sonra şıklığınıza şıklık ekleniyor.

Yüksek sadakat
Sandaletler tabanları yerle bir etti ama 'yüksek daha yüksek' kuralını yıkamadı. Zaten biz direnmeyiz deriz. Ayakkabının topuğu kalbinize Eros'un oku gibi saplanmışsa alışveriş zamanıdır!

Balerin zerafeti
Jimmy Choo, "Benim tasarımlarım kendi gözlemlerimin eseridir. Trendleri 'trendsetter'lar koyar. Ben güzel ayakkabılar yaparım"der... İşte biz de o ayakkabıların peşindeyiz. Hele bir de babet olursa!!!

Dekolte parmak
"Yeterince düz ayakkabı yapmıyormuşum diye yakınanlar ayakkabıdan anlamıyorlar." Christian Louboutin'in bu felsefesini en çok 'peep toe / açık burunlu'lara yakıştırıyoruz!