GeriÜnlü Kombinleri Kırmızı halının zarif yıldızı: Nicole Kidman
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kırmızı halının zarif yıldızı: Nicole Kidman

Kırmızı halının zarif yıldızı: Nicole Kidman

"İncecik fiziği, uzun boyu ve neredeyse kar kadar beyaz teni sayesinde her giysinin içinde kuğu gibi görünen Nicole Kidman, Hollywood'un en zarif kadınlarından biri."

Bir modacı için kıyafetlerinin göz önünde olmasından daha güzel bir şey olamaz. Bunu sağlamanın en iyi yolu da herkesin tanıdığı ve hayran olduğu bir yıldızı giydirmektir. Nicole Kidman, bu bakımdan bütün tasarımcıların üzerinde kıyafetlerini görmek istediği bir kadın. Hem çok ünlü, dikkat çekici, şık ve üstüne üstlük de çok zarif.

Yıllar önce kızıl ve kıvırcık saçlarıyla hayatımıza girdiğinde seksi olmaktan daha çok, değişik bir kadındı bizim için Nicole Kidman. Fakat zaman geçtikçe beyaz perdede seksiliğin, güzelliğin ve zarafetin simgesi haline geldi. Oscar Törenleri'nin ve kırmızı halıların vazgeçilmezi olan yetenekli oyuncu, giydiği her kıyafetle hem moda dergilerinin, hem de magazin dergilerinin objektiflerine takıldı.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Zarafeti giydiği her giysiye yansıyor
Bana sorarsanız Kidman'ın öyle ahım şahım giysiler seçtiğini söyleyemem. Şu anda ondan çok daha güzel giyinen 20 tane yıldız sayabilirim, ama konumuz bu değil. Nicole Kidman'ın başarısı kendisine hiç yakışmayan renkleri, kimsenin cesaret edemeyeceği modelleri giyip, yine de şık ve zarif görünmesidir. Uzun daracık elbiseler ve son zamanlarda vazgeçilmezlerinden olan gömlek elbiseleri artık Nicole Kidman'ın üzerinde bolca görüyoruz. Bir de 'kitty heel' dediğimiz küçücük topuklu ayakkabıları.

Bu ayakkabıları Hollywood'da giyen nadir yıldızlardan biri Nicole Kidman. Çok sevdiğinden mi, boyu zaten çok uzun olduğundan mı yoksa eşi kendisinden 10 santim kısa olduğundan mı bilemiyorum, ama bu ayakkabılarla bile (bu ayakkabıları hiç sevmiyorum) şık görünebiliyor.

Alışkanlıklarından vazgeçemiyor...
L'wren Scott ve Prada, Nicole Kidman'ın vazgeçemediği modacılardan. Son zamanlarda çekilen 30 fotoğrafını karşınıza alırsanız, 10 tanesinin L'wren Scott, 10 tanesinin de Prada olduğunu rahatlıkla fark edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Balenciaga da Kidman'ın favorilerinden.

Günlük yaşamında bambaşka bir yıldız
Kidman günlük hayatında ise, kesinlikle kırmızı halıdaki halinden çok uzak. Zarafetinden hiçbir şey kaybetmiyor, bu bir gerçek. Ben bir kot pantolon ve spor ayakkabıların içinde onun kadar iyi görünen başka bir insan daha tanımıyorum. Çoğu zaman oldukça bakımlı görünmesine rağmen, bazen öyle fotoğraflarını görüyorum ki, gördüğüm insanın Nicole Kidman olduğuna inanamıyorum. Neyse canım, mühim değil... Her insanın kötü zamanları vardır değil mi?

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala