GeriKişisel Bakım İdeal cımbız seçmenin püf noktaları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İdeal cımbız seçmenin püf noktaları!

İdeal cımbız seçmenin püf noktaları!

"Kadınların olduğu kadar erkeklerin de ihtiyaç duyduğu cımbızı doğru seçmek, tüylerin kırılmadan kötü bir görüntüye dönüşmemesi ve batıksız bir ten anlamına geliyor..."

Cımbız bakımlı bir bayanın kullandığı malzemelerin içinde olmazsa olmazlardan biridir. Bakım sırasında istenmeyen tüylerden kurtulmak, kaş, bıyık almak gibi pek çok amaçla kullanılır. Cımbız çeşitleri, uygulama bölgesine ve kişinin alışkanlıklarına göre farklılık gösterrir. Düz ağızlı (universal cımbız), yarım ağızlı (klasik cımbız), batık cımbızı, oval cımbız (epilasyon cımbızı), İki ucunun da kullanılabileceği Evolution cımbız, kişisel kullanıma yönelik aynı farklı renklerde cımbızlar ve büyüteçli cımbız çeşitleri mevcuttur.

Cımbız satın alınırken dikkat edilmesi gerekenler

- Özellikle el tarafından kolay kavranabilen bir cımbız olması, uygulamada rahatlık için önemlidir. Cımbızın esnekliği iyi ayarlanmamışsa çok sert hareketler gerektirir ve eli çok çabuk yorar, kılları kırarak alır. Kaş alma işleminin eziyet haline dönüşmemesi için esnekliği iyi ayarlanmış cımbızlar tercih edilmelidir.

- Her cımbız cilt için sağlıklı malzemeler ile kaplı olmayabilir, bu nedenle cımbızların medikal çelikten üretilmiş olması önemlidir.

- Uçları sık kullanıma uygun olmalı ve sık kullanımdan uçları deforme olmamalıdır.

Cımbız satın alırken özellikle bu noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Hem sağlıklı hem de uzun ömürlü cımbızları tercih etmek oldukça önemli.

www.tanacanmarket.com
adresine girip cımbız alan siz mahmure okurlarına, aldığınız her cımbız için 25 TL değerinde Rubis Sweezer cımbız hediye. Bunun için sadece www.tanacanmarket.com adresine üye olurken müşteri temsilcisi kısmına mahmure yazmanız yeterli.

www.tanacanmarket.com - İNDİRİMLİ CIMBIZ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!


Farklı cımbız modelleri için tıklayın!

Kadınların kabusu: Tüyler!

Tüyleriniz görünmez olsun