GeriKişisel Bakım Güzel Olmanın Kuralları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güzel Olmanın Kuralları

Güzel Olmanın Kuralları

"Bakımlı ayaklar, nemlenmiş cilt, temiz bir yüz ve bembeyaz dişler… Bakımlı ve güzel olmanın 5 kuralı sizlerle!"

Vücudunuz için vegan!

Vücudunuz için vegan ağırlıklı beslenmekten korkmayın. Uzmanlar vegan beslenmenin vücut yenilenmesi için sağlıklı olduğunu belirterek vegan beslenme ile cilt gözeneklerinizin açılacağını, hücrelerinizin yenileneceğini ve kendinizi daha güzel ve hafif hissederek sağlıklı olacağınız konusunda uyarıyor.

Güzel Olmanın Kuralları

Şişmiş gözler ve gözaltı morluklarına buz!

Bir küp buzu gözleriniz için kullanmanın faydalı olduğunu dile getiren uzmanlar, antioksidan etkisi ile gözlerin şişmesine ve gözaltı morluklarına iyi geleceğini belirtiyor.

Güzel Olmanın Kuralları

Dişler için İpana 3D White PERFECTION diş macunu!

Diş hekimleri beyazlık için İpana 3D White Perfection Beyazlatıcı diş macununu öneriyor. Çünkü beyaz bir gülümseme kadınların mutlaka sahip olması gereken bir özellik. Biz mahmure editörlerine göre de en önemli güzellik kuralı! İpana Perfection ile siz de bizim gibi güvenle bembeyaz gülüşünüzü gösterebilirsiniz. Üstelik sadece 3 günde! Çünkü İpana Perfection 3 günde diş yüzeyindeki lekelerin %100’e kadarlık kısmını etkin biçimde çıkarıyor ve siz de bembeyaz bir gülümsemeye sahip oluyorsunuz. Üstelik özel içeriğiyle diş yüzeyinde koruyucu bir kalkan oluşturarak gelecekte oluşabilecek lekelere karşı koruma sağlıyor. Araştırmalara göre gülmek vücudu rahatlatıp insanı sakinleştirdiği gibi aynı zamanda ruh için de sağlık kaynağı.
Güzel Olmanın Kuralları

Ayaklarınıza bakım!

Ayak bakımı banyo esnasında gözden kaçırılabilecek bir şey. Uzmanlar bu konuda dikkatleri ayaklarınıza çekiyor. Uzmanlar, banyoda ayaklarınız için ayıracağınız 15 dakika ayak bakımı için yeterli olabileceğini belirtirlerken, elleriniz ile ayaklarınızı ovalamak ve dezenfekte etmek, olası enfeksiyonlara karşı bir önem olacağını dile getiriyorlar.

Güzel Olmanın Kuralları

İyi hissetmek için şeker!

Haftada bir veya iki defa, banyonuzda şeker kullanın. Banyodayken yüzünüzü sabun ile yıkarken sonrasında şeker ile ovalayın. İlk başta yüzünüzde garip bir kazıma hissi olabilir ama birkaç dakika sonra kendinizi iyi hissedeceğinizi göreceksiniz.

Güzel Olmanın Kuralları

En önemli güzellik kuralının bembeyaz bir gülümse olduğunu unutmayın!
Güzel Olmanın Kuralları