GeriKadın Sağlığı Göğüs Sarkmasını Önleyen HOTMILK Sütyenler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Göğüs Sarkmasını Önleyen HOTMILK Sütyenler

Göğüs Sarkmasını Önleyen HOTMILK Sütyenler

"Göğüslerinizin sarkmasını bir sütyenle engelleyin!"

HOTMILK sütyenleri hamilelik ve emzirme dönemlerinde dünyada en çok tercih edilen sütyenler olarak haklı bir üne sahip. Özel patentli bu sütyenler göğüslerde sarkmayı önlerken aynı zamanda süt akışını da hızlandırıyorlar. Hamileyken ve emzirirken tüm kadınların güzel ve iyi hissetmeleri için modelleri seksi ve çok şık. Çok çeşitli kombin külotlarının yanında korseleri de mevcut. Gecelikleri hem seksi hem de konforlu.

Göğüs Sarkmasını Önleyen HOTMILK SütyenlerGecelik ve camisolleri kendinden sütyenli ve ev şıklığı şort ve pantalonlarla zenginleştirilmiş. Tüm sütyenlerinin içi; askı içleri dahil koton olarak tasarlanarak annelerin şıklığı yanında konforu da sağlanmış. Hamilelik ve sonrasında kilo alıp vermeler düşünülerek sütyen kancaları 6 seviyeli yapılmış. 2013 yılında çıkardıkları Every Women serisi ise tüm yaş aralığındaki kadınlara hitap eden harika bir koleksiyon.

En kaliteli malzemelerle tasarlanan HOTMILK ürünlerini www.e-momidea.net sitesinde veya İzmir Alsancak Momidea Mağazasında (Şair Eşref Bulvarı 58B) bulabilirsiniz.