GeriKişisel Bakım Göğüs bakımını ihmal etmeyin
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Göğüs bakımını ihmal etmeyin

"Ne yazık ki en çok ihmal ettiğimiz, en önemli ve güzel görünümlü organımız göğüslerimiz, günlerin ağırlığını hep üzerlerinde taşır. Bizse yüzümüze, hatta vücudumuza gösterdiğimiz ilgiyi onlardan hep esirgeriz. Boyun, dekolte, göğüsler. Artık bakım zamanı..."

Boyun ve dekolte

İlk yaşlanma ve kuruluk belirtileri için nemlendirici ve sıkılaştırıcı etki. Örneğin, Clarins tarafından üretilen ürünler arasında göğüs serisi ayrı bir yer tutuyor. Tonic Buste Super Tonifiant, Lait Buste Super Raffermissant, Gel Buste Multi Tenseur. Orlane' ın Ligne 21 serisinden boyun ve dekolte için sıkılaştırıcı kremi. Kombine etkiler için Decleor' dan çabuk lifting etkili boyun ve dekolte için sıkılaştırıcı jel. Sıkılık, nemlendirme ve yaşlanmayı önleme bu formüllerin ortak noktası.

Sıkı göğüsler

Etkili maddelerin de yardımıyla göğüsleri biçimleştirmek ve dirileştirmek. Bu ürünler göğüslerin sarkması yüzünden biçimsizleşen dekolteler için. Yepyeni: Valmont' tan büst sıkılaştırıcı konsantre. Bu ürün içindeki mentol ekstreleri sayesinde nemlendirici ve dirileştirici özelliğe sahip. Bu türün önemli klasikleri arasında Lancome' dan Energie Bustes, Sisley'den Phytobuste, Clarins' ten Multi tenseur büst jeli ve Lierac'tan şekillendirici göğüs bakımı. Bu dört bakım da düzenli olarak uygulamak için! Eğer yuvarlak ve aşağıdan yukarıya masajla birlikte uygularsanız daha da iyi sonuç veriyor.

Son dakika gerginliği

Bir gecelik zaman diliminde ani bir gerginlik. Etkili gerdirme hemen fark ediliyor. Lierac' tan Bust Lift ve Clarins'ten Tonic Bust hemen etki eden formüllerden ve göğüsleri anında diriltiyorlar.

Dekolte için ürünler
1. Orlane' dan B 21, boyun ve dekolte için sıkılaştırıcı serum.
2. Estee Lauder Revelation, dekolte ve boyun kremi.
3. Christian Dior, vücut için Hydratant Lumiere Hydrareflets.
4. Decleor, boyun ve dekolte için sıkılaştırıcı jel.

Vücutta pırıltılar

Boyuna, dekolteye ve kollara uygulayabileceğiniz Lancome' un Poudre Blanc Neige' i ile cildinizdeki sihirli ışıltıları keşfedebilirsiniz. Gecenin pırıltısı olmak için nemlendirici, ipek yumuşaklığında sedefli ürünler de var: Chirstian Dior' dan Hydro Reflets di Corps, Rochas' tan Fleur de Nuit ışıltılı nemlendiricili jel ve Avon, California serisinden Hollywood Glamour.Yeni ürün, Jean Paul Gaultier imzalı parfümlü bir talk pudrası. Teni bakır nüanslı sedef ışıltılarıyla donatıyor. Rochas' ın Vision d'Or' u aynı fırçayla yüz ve vücuda mat bir dore rengi kazandıran pudrası. Eğer jelleri tercih ediyorsanız vücut için özel güneş etkili ürünleri ve Guerlain' in anında bronzluk sağlayan jelini deneyin. Bu arada elbette Estee Lauder' in altın ışıltılı saten güneş yağını da unutmayın. Renginiz değişecek. Amaç ışıltılarla herkesi büyülemek...