GeriEv Dekorasyon Feminen & maskülen dekorasyon
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Feminen & maskülen dekorasyon

Feminen & maskülen dekorasyon

"Feminen ve maskülen tarz kombinasyonu dekorasyonun en vazgeçilmezleri arasında. Yeni sezonda daha çok göreceğimiz bu iki tarzı şimdiden mercek altına almakta fayda var..."

Feminen detaylar dekorasyonda her zaman daha fazla kullanılmıştır. Çünkü kadınların dekorasyondaki etkileri hiçbir zaman unutulamaz...

Dantelin nostaljisi, el yapımı oymalı eşyalar, renkli ve yuvarlak kesim mobilyalar ile dişiliği buram buram hissedeceğiniz dekorasyon detayları 2013'ün yıldız dekor fikirleri olacak.

Feminen & maskülen dekorasyon

Aynı zamanda bu feminen dokunuşları maskülen aksesuar ve dekoratif tamamlayıcılar ile birleştirerek iki zıt tarzın kusursuz uyumuna şahit olacaksınız...

Siyahlar kahverengiler, taba renkleri ve keskin çizgilerin hakim olduğu maskülen trendini pembeler, turuncular, morlar ile tamamlayan dişi mobilyalar, ortamda kadın ile erkeğin eşitliğini ve muhteşem birlikteliğini gözler önüne serecek gibi gözüküyor.

2013'de küçük de olsa mutlaka bu iki tarzı temsil eden aksesuar ve dekoratif eşyalara yaşam alanlarınızda yer verin. Belki de çok hoşunuza gidecek ve tüm mekana bu tarzı uygulamayı düşüneceksiniz.

Denemeye değer bir çarpıcı etkisi olduğunu görmezden gelemeyebilirsiniz. Maskülen ve feminen detaylara sahip tasarımlara ve mekanlara bir göz atmak hayalinizdeki görüntüyü sabitleyecektir.