GeriEv Dekorasyon Dekoratif tablo şıklığı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dekoratif tablo şıklığı

Dekoratif tablo şıklığı

"Evinizin şıklığını düşünmek için pahalı zevklere ya da kalabalık yapan aksesuarlara ihtiyacınız yok. Şimdi yeni moda; duvarlarınızı süsleyecek dekoratif tablolar..."

Sınırlı dekorasyon alternatiflerinden sıkılanlar için tekdüzelikten uzak, hareketli ve modern bir tasarım harikası olan dekoratif tablolar; çok çeşitli seçenekleriyle ev dekorasyonunda önemli bir konuma sahip. Klasik bir tablonun 3'lü ya da 5'li hali ve yaratıcı tasarımları sizi de büyüleyecektir.

Dekoratif tablo şıklığı


İster ruhunuzu dinlendirebilecek bir tablo, isterseniz de karşısına geçip saatlerce düşünebileceğiniz bir tablo ile kendi üslubunuzu duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza biraz daha renk katmak istiyorsanız, aynı şekilde bu tabloların saat tasarımlarını da bulmanız mümkün. Bir kısmı zamanı gösteren, bir kısmı ise zamanı durduran bu saatler de en son trendler arasında yerlerini alıyorlar.

Dekoratif tablo şıklığı

Daha büyük yer kaplamasını istiyorsanız geniş duvarlar için 5'li, gözümü fazlalıkla yoramam diyorsanız ise 3'lü dekoratif tablolar tam size göre. Salonunuzun, koridorunuzun ya da çocuk odanızın yoğun renklerine göre seçebileceğiniz binbir çeşit tabloyla, hem evinize orjinallik katın hem de 2012 dekorasyon modasından geri kalmayarak misafirlerinizin hayranlığını kazanın.

Dekoratif tablo şıklığı

Moda Editörü: Duygu ÇELİKKOL