GeriModa Trendleri COS 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

COS 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

COS 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

"COS, fotoğraf sanatçısı Mark Borthwick imzalı İlkbahar Yaz 2019 kampanyasını tanıttı. Yeni ve çabasız bir zarafetle sunulan koleksiyonun çekiminde yer alan modeller Connie Valese ve Thilo Muller’in stil danışmanlığını ise Hannes Hetta üstlendi."

Suyun hareketi ve havanın hafifliği gibi doğal niteliklerin karşılık bulduğu koleksiyon, Plastira Gölü ile Bortwick’in minimal ama yoğun renklerdeki estetiğini ve sanatçının ışığı benzersiz bir şekilde kullanmasını buluşturarak mükemmel bir uyum yakalıyor.COS 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Doğa gibi stiller de kampanyanın içinde değişiyor ve esintiden durgunluğa, opaktan saydama kadar havanın değişken hallerini yansıtıyor. Kumaşların dokuları ve performansı tasarımda kilit bir rol oynuyor. Işık kırılmaları dayanıklı ripstop kumaşların ışıltılı ve transparan kombinasyonlarına ilham verirken muare akışkanlık hissi uyandırıyor.

Koleksiyon bu temaları yansıtan beklenmedik bir renk paletine sahip. Gökten denize, indigodan gece mavisine kadar çeşitli mavi tonlarından oluşan renk yelpazesi; saf beyaz, krem ve çakıl gibi açık renklerle tamamlanırken kırçıllı gri, fırtına grisi, bordo ve koyu kahverengi gibi koyu renkler de kontrast yaratıyor.

COS 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu