Geriİyi Yaşam 8 Mart'a özel güvenli sürüş teknikleri söyleşisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

8 Mart'a özel güvenli sürüş teknikleri söyleşisi

"Dünya Rallisi'nde Türkiye'yi temsil eden tek Türk Bayan Ralli Ekibi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadın sürücülere özel 'Güvenli Sürüş Teknikleri' söyleşisi gerçekleştirecek."

Oltaş ile Profilo Alışveriş Merkezi'nin ortaklaşa düzenleyeceği söyleşide Continental sponsorluğunda yarışan Türkiye Bayanlar Ralli Şampiyonu Zeynep Merkit- Begüm Özkan trafikte güvenli sürüş için deneyimlerini paylaşacaklar.

Koç Topluluğu'na bağlı Oltaş tarafından Türkiye'de pazarlanan Continental lastikleri, Profilo Alışveriş Merkezi ile ortaklaşa 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel bir etkinlik gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Antalya'da gerçekleşen Dünya Rallisi'ne Continental'ın sponsorluğunda katılan Türkiye Bayanlar Şampiyonu Zeynep Merkit-Begüm Özkan ekibi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Profilo Alışveriş Merkezi'nde kadınlara özel ''Güvenli Sürüş Teknikleri'' konulu bir söyleşiye katılacaklar.

8 Mart 2003, Cumartesi günü saat 13.00'te Profilo Alışveriş Merkezi'nde düzenlenecek söyleşide kadın sürücülere yoğun trafikte, bozuk yol koşullarında, yağışlı ve karlı havada güvenli sürüş için öneriler sunulacak.