GeriKitap Sanat 'fizy İstanbul Müzik Haftası'nda sahne alacak isimler açıklandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'fizy İstanbul Müzik Haftası'nda sahne alacak isimler açıklandı

 'fizy İstanbul Müzik Haftası'nda sahne alacak isimler açıklandı
Kenan Doğulu

fizy İstanbul Müzik Haftası, Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve SM Production Group organizasyonuyla, fizy ana sponsorluğunda ilk kez 18-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Zorlu PSM’de müzikseverlerle buluşacak.

Fizy İstanbul Müzik Haftası’nda yer alacak ilk isimler açıklandı. Athena, Ayhan Sicimoğlu, Bengü, Bülent Ortaçgil, Edis, Emre Altuğ, Kalben, Kenan Doğulu, MFÖ, Mor ve Ötesi, Nil Karaibrahimgil, ve Teoman gibi isimlerin sahne alacağı festival kapsamında yerli sahnenin isimlerinin yanı sıra Norveçli söz ve beste yazarı, indie folk/pop sanatçısı Erlend Øye & La Comitiva, Peter Kruder ve Richard Dorfmeister’ın ortak projesi Kruder & Dorfmeister ile birlikte konserlere imza atacak. Altı gün boyunca birbirinden farklı etkinliğe ev sahipliği yapacak fizy İstanbul Müzik Haftası’nın biletleri, biletix.com üzerinden satışta...

fizy İstanbul Müzik Haftası, 18-23 Eylül 2018 tarihlerinde, Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve SM Production Group organizasyonu ile Zorlu PSM’de müzikseverlerle buluşacak.

Fizy İstanbul Müzik Haftası, 21-23 Eylül 2018 tarihleri arasında müzik gündemini belirleyecek ve Türk Pop Festivali’ne de ev sahipliği yapacak. Alper Erözer, Athena, Baran Bayraktar, Bengü, Ece Seçkin, Edis, Emre Altuğ, Gökcan Sanlıman, Kenan Doğulu, MFÖ, mor ve ötesi, Nil Karaibrahimgil, Ömür Gedik, Sena Şener, Simge Sağın, Teoman, Tuna Kiremitçi ve daha pek çok sanatçının sahne alacağı Türk Pop Festivali, programıyla  müziksevere hitap edecek.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle