GeriMagazin Önce kendinizi mutlu edin
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Önce kendinizi mutlu edin

Önce kendinizi mutlu edin

Belçim Bilgin, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen “İyi Gelecek Festivali”ne katıldı.

Migros’un düzenlediği festivalde soruları yanıtlayan Belçim Bilgin, mutluluğun tanımıyla ilgili soruya, “Mutlu olmak için herkes bir sebep arıyor. Kimi zengin olmak istiyor kimisi başka bir şey. Ben hep pozitif düşünüyorum” yanıtını verdi.

Oyuncu “Çocuğunuzu nasıl mutlu edersiniz” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Biz mutlu olmadan çocuklar mutlu olmuyor. Uçakta da denilir ya, önce kendi maskenizi, ardından çocuğunuzun maskesini takın diye. Önce kendimizi mutlu edebilmeliyiz.”

Önce kendinizi mutlu edin

En önemli rol

“Hayatınızın en önemli rolü nedir” sorusunu yanıtlayan Belçim Bilgin, “Annemin Yarası’nda savaş yıllarında tecavüze uğrayan bir kadını oynadım. Hayatımda oynadığım en iyi rol o oldu. Çektiği acıları yüreğimde hissettim” dedi.

Belçim Bilgin, “Yapımcı olmaya karar verdim. Çünkü biz oyuncular olarak kendi ipimizi yapımcılara yönetmenlere vermiş durumdayız” diyerek yapımcılığa adım atacağını söyledi.

Önce kendinizi mutlu edin


 

HAFTANIN ÖNE ÇIKAN ETKİNLİKLERİNİ İZLEYİN!

Şehir şehir gezen etkinlikler! | Dikkat Etkinlik VarBu hafta İstanbul'a sıkışıp kalmak istemeyenlere Kayseri'den, Eskişehir'den ve Ankara'dan bahsedelim biraz.. Bu etkinlikleri kaçırmak istemeyeceksiniz! Koray Taşan'ın sunumuyla haftanın öne çıkan etkinlikleri bu videoda!
Yorumları Göster
Yorumları Gizle