GeriKampüs Avustralya’dan genç mühendislere müjde!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avustralya’dan genç mühendislere müjde!

Avustralya’dan genç mühendislere müjde!

Avustralya, yeni mezun mühendislere çalışma ve eğitim imkanı sağlıyor. Genç mühendisler “Yeni Mezun Mühendis Vizesi” ile cazip koşullarda ülkede iş deneyimi kazanabiliyor.

Üniversite mezunlarının yaşadığı problemlerin en önemlilerinden biri; iş bulma konusu. Çalışılan işin kalitesi de iş bulmak kadar önemli. Yeni mezun mühendislere kapılarını açan Avustralya, kariyer planlamalarını yapmak isteyen gençlere “Yeni Mezun Mühendis Vizesi” ile eğitim ve çalışma imkânı sağlıyor. Avustralya'da eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmeti veren HUB-EDU Eğitim, Kariyer ve Göçmenlik Danışmanlığı genç mühendisler ile Avustralya arasındaki iletişimi sağlıyor.

 

Çalışma süresi 18 ay

 

HUB-EDU Eğitim, Kariyer ve Göçmenlik Danışmanlığı Firma Direktörü Simon Boncukçu, Yeni Mezun Mühendis Vizesi'nin avantajlarını şöyle anlatıyor: "Avustralya, Türkiye’de ABET ve MUDEK akreditasyonu bulunan mühendislik lisans programlarından mezun genç mühendislere çalışma deneyimi kazanabilmeleri için 18 aylık yaşama ve çalışma fırsatı sunuyor. Yeni Mezun Mühendis Vizesi, genç mühendislerin Avustralya’da 18 ay herhangi bir kısıtlama olmadan tam çalışma hakkına sahip olması, eğitim alabilmesi ve yeterli puanı toplamaları halinde sınırsız oturum ve vatandaşlık gibi diğer programlara ‘’ülke içindeyken’’ geçiş yapabilmesini sağlıyor. Avustralya, öğrencilere küresel bir kariyer ve iletişim ağı vaat ediyor. Vize başvurusunun güncel ücreti ise 365 Avustralya doları."

 

Başvuru için gerekli şartlar

31 yaşın doldurulmamış olması
Mühendislik fakültelerinden mezun olunması
Akredite bir üniversiteye ait olan nitelikli mühendislik bölümlerinin birinden mezun olunması ve üzerinden iki yıldan daha az bir süre geçmiş olması.
İngilizce dil becerisinin kanıtlanması
Sağlık ve karakter gerekliliklerinin karşılanması
Yeni mezun mühendisler,

http://www.avustralyamuhendisvizesi.com/ adresinden detaylı bilgi alabilirler.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle