Dünya Haberleri

DÜNYA

  'İstanbul'da soyguna uğradım' iddiası

  Hürriyet Haber
  11.06.2017 - 13:00 | Son Güncelleme:

  Hindistanlı ünlü aktris Saumya Tandon, İstanbul ziyareti sırasında bir taksici tarafından soyguna uğradığını duyurdu. 'Bhabi ji Ghar Par Hai!' isimli ünlü televizyon programı nedeniyle büyük bit şöhreti bulunan Hint kadın aktris, 'Hindustan Times' gazetesine verdiği ropörtajda İstanbul'da yaşadığını iddia ettiği olayların detayını anlattı.

  Hindustan Times'a konuşan ünlü oyuncu şu açıklamada bulundu: 

  "Taksici bir anda yolun ortasında aracını durdurdu. Birdenbire bana doğru bağırmaya başladı ve Ramazan ibadeti için geç kaldığını söyledi çünkü dövizimi değiştirmek zorundaydı. Ona taksimetreyi göstermesini istediğimde bana başka bir 'taksimetreyi' gösterdi ve üzerinde 50 lira yazıyordu. Ona para verdiğimde bana parayı geri verdi ve bunun 'yanlış para' olduğunu söyledi"

  BİN EURO'SUNUN ÇALINDIĞINI İDDİA EDİYOR

  Hint oyuncu, Türkiye'de lira ve euronun geçtiğini 'bildiği' için taksicinin euro istediğini düşünerek çantasını karıştırdığını ve o anda taksicinin birdenbire elini çantasına sokarak kendisine anlamadığı bir şeyler söylediğini aktardı. Saumya, taksiden ayrıldıktan sonra çantasından bin euro çalındığını fark ettiğini iddia etti. 

  İstanbulda soyguna uğradım iddiası

  İstanbulda soyguna uğradım iddiası

   

  Etiketler: istanbul , Hindistan
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı