MENÜ

dolabimi seviyorum

dolabimi seviyorum ile ilgili tüm haberleri ve son dakika dolabimi seviyorum haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 dolabimi seviyorum haberi bulunmuştur.

dolabimi seviyorum Haberleri

O kadar kırılgan ve hayata   o kadar kırgınım ki...

O kadar kırılgan ve hayata o kadar kırgınım ki...

“Acıdan duvarları tırmaladım... Bir anda saçlarımın önü bembeyaz oldu...” Bunlar ‘Miş Miş’ parçası YouTube’da 180 milyondan fazla izlenen, ismini pop müziğin yeni yıldızı Simge’ye ait...

Televizyona para için geçmedim

Televizyona para için geçmedim

Çoğu kişi “Bir İstanbul Masalı” ile onu tanıdı. Başka bir grup “1 Kadın 1 Erkek” dizisindeki Ozan karakteriyle... Ancak o, aynı zamanda usta bir tiyatrocu; hatta “Othello”yu oynayacak kadar da kalibreli bir oyuncu... Şimdiye kadar hiç modellik yapmayan Emre Karayel, Boxer dergisi için bir ilke imza attı; hem modellik yaptı hem kariyerini ve stilini anlattı.

10.01.2013Kelebek
Karım yarı Türk, Tommy Hilfiger markasında Türk tadı ve zevki var

Karım yarı Türk, Tommy Hilfiger markasında Türk tadı ve zevki var

Kimine göre bir pazarlama dahisi, kimine göre kendini sürekli yenilemeyi bilen bir tasarımcı. Ticarete yatkın bir zekası olduğu bir gerçek.

17.11.2009Ekonomi

Yazar Sonuçları

Sihirli Dilek Kutusuna gelenler

Hepinize teşekkür ederim. Ne çok iyi dilek okudum, ne kadar anlamlı dilekler okudum anlatamam.

29.12.2015

Benim gazetemde herkes benim istediğim her şeyi yapabilir

Gazetenin adı Bild. Dünyanın üçüncü büyük gazetesi. 4 milyon satıyor. 12 milyon insan tarafından da okunuyor. Bu cümleyi ben yeniden yazmak zorunda kalmayayım, siz kafanızın içinde birkaç kere tekrarlayın.

5.03.2006