MENÜ

Colin Kroll

Colin Kroll ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Colin Kroll haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Colin Kroll haberi bulunmuştur.

Colin Kroll Haberleri

YouTube fenomenlerini yaratan mucit ölü bulundu

YouTube fenomenlerini yaratan mucit ölü bulundu

Bir zamanlar dünyanın en popüler uygulamalarından birini hayata geçiren ve bugünün YouTube fenomenlerinin ortaya çıkmasında büyük rolü olan Colin Kroll, kaldığı dairede ölü bulundu.

17.12.2018Teknoloji
Vineın yaratıcısı Colin Kroll evinde ölü bulundu

Vine'ın yaratıcısı Colin Kroll evinde ölü bulundu

Bir dönemin en popüler video paylaşım platformlarından Vine'ın yaratıcılarından Colin Kroll, 34 yaşında New York'taki evinde ölü bulundu.

17.12.2018Teknoloji
Vineın kurucusu Colin Kroll kimdir

Vine'ın kurucusu Colin Kroll kimdir?

Bir dönem sosyal medyada oldukça popüler olan Vine uygulamasının kurucularından Colin Kroll, Manhattan'daki evinde ölü bulundu. 34 yaşında hayata gözlerini yuman genç girişimcinin kim olduğu bu gelişmenin ardından merak konusu oldu. Peki, Vine'ın kurucusu Colin Kroll kimdir?

16.12.2018Dünya
Son dakika... Vineın kurucusu Colin Kroll ölü bulundu

Son dakika... Vine'ın kurucusu Colin Kroll ölü bulundu

Birkaç yıl önce milyonlarca kişi tarafından kullanılan Vine uygulamasının kurucularından Colin Kroll, ölü bulundu. Kroll'ın aşırı dozda uyuşturucudan dolayı öldüğü tahmin ediliyor.

16.12.2018Dünya
Vine kapanıyor, yerini Hype alıyor

Vine kapanıyor, yerini Hype alıyor!

Yolun sonuna gelen popüler uygulama Vine'ın geliştirilmesinde rol alan iki önemli isim, yeni uygulamaları Hype ile boşluğu doldurmayı amaçlıyor.

4.11.2016Teknoloji