MENÜ

Alpaslan Kavaklıoğlu

Alpaslan Kavaklıoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Alpaslan Kavaklıoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 189 Alpaslan Kavaklıoğlu haberi bulunmuştur.

Alpaslan Kavaklıoğlu 10 Mart 1962, Bor, Niğde doğumlu Türk siyasetçi. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 24. dönem ve 25. dönem Adalet ve Kalkınma Partisi Niğde milletvekilidir.

Alpaslan Kavaklıoğlu Haberleri

Türkiye Batman şehitlerine ağlıyor…

Türkiye Batman şehitlerine ağlıyor…

Batman’da hain saldırı sonucu şehit olan 8 asker için cenaze törenleri düzenlendi. Cenaze törenlerinde yürek yakan anlar yaşandı...

5.10.2018Gündem
Alpaslan Kavaklıoğlu kimdir

Alpaslan Kavaklıoğlu kimdir?

Cumhurbaşkanı başdanışmanlık ve bakan yardımcılıklarına yapılan atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı. Bu kapsamda Alpaslan Kavaklıoğlu Milli Savunma Bakan Yardımcılığı görevine atandı. Bu önemli gelişmenin ardından vatandaşlar, Alpaslan Kavaklıoğlu'nun kim olduğunu ve kariyerini öğrenmek adına araştırma yapmaya başladı. Peki, Alpaslan Kavaklıoğlu kimdir?

10.08.2018Gündem
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına atama

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına atama

Milli Savunma ve Ticaret Bakan Yardımcılıkları ile Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı ve İdari İşler Başkanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

9.08.2018Gündem
15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir mezarı başında anıldı

15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir mezarı başında anıldı

Niğde'de 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz kahramanı şehit astsubay Ömer Halisdemir, Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan’ın da katıldığı törenle mezarı başında anıldı.

11.07.2017Gündem
Huzurevinde iftar

Huzurevinde iftar

6.06.2017Niğde