GeriGündem PTT ve Noter 30 Ağustos'ta (bugün) açık mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

PTT ve Noter 30 Ağustos'ta (bugün) açık mı?

PTT ve Noter 30 Ağustos'ta (bugün) açık mı?

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle pek çok kurum mesaisine ara verdi, PTT ve noterlerin çalışma saatleri merak konusu oldu. Çeşitli postane ya da noter işleri olan vatandaşlar, PTT ve Noter 30 Ağustos'ta (bugün) açık mı? sorusuna yanıt arıyor.

Noter ve PTT bugün açık mı olacak sorusu birçok kişinin sorguladığı önemli hususlar arasında yer alıyor. Ticari işlemlerin gerçekleştirildiği PTT ve Noter'de işlemleri bulunan vatandaşlar, PTT ve Noter bugün açık mı sorusuna yanıt arıyor. Peki, Noter ve PTT bugün açık mı olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

PTT VE NOTERLER 30 AĞUSTOS’TA AÇIK MI?

30 Ağustos Zafer Bayramı süresince, PTT şubelerinin açık olup olmadığı çok sayıda vatandaş tarafından merak ediliyor. 30 Ağustos Perşembe günü PTT'de her kamu kuruluşu gibi resmi tatil olduğu için çalışmayacak. PTT ile ilgili işleri olan vatandaşların, bu işlerini halletmek için bir gün sonrası olan 31 Ağustos gününü beklemesi gerekmektedir.

Öte yandan, noterler de 30 Ağustos'ta çalışmayacak. Bu kurumlarda işleri olan vatandaşların, bir gün sonrasını beklemesi gerekiyor.

PTT, yaz aylarında hafta içi her gün 08.30/12.30 ve 13.30/17.00 aralığında hizmet vermektedir. Bu saatler, kış aylarında ise 08.30/12.30 ve 13.30/16.30 şeklindedir. Saatler il ve ilçenin durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. (Bazı merkezlerde 08.30/17.30 şeklinde olabilmektedir.)

SİZE EN YAKIN PTT VE ÇALIŞMA SAATLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Yorumları Göster
Yorumları Gizle