Gündem Haberleri

  Tatlı Küçük Yalancılar Yeni Bölümüyle Bu Akşam Star Tv’de

  Hürriyet Haber
  13.07.2015 - 15:06 | Son Güncelleme:

  Dünyaca ünlü “Pretty Little Liars” adlı diziden uyarlanan ilk bölümüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölümüyle bu akşam 20.30’da Star Tv’de

  İlk bölümüyle oldukça beğeni toplayan başrollerini Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Şükrü Özyıldız gibi ünlü oyuncuların paylaştığı, dünyaca ünlü Pretty Little Liars adlı diziden uyarlanan “Tatlı Küçük Yalancılar” yeni bölümüyle bu akşam 20.30’da Star Tv’de ekrana gelecek.


  Tatlı Küçük Yalancılar yaşamlarının en güzel çağlarını yaşayan beş genç kızın bir anda değişen hayat hikayesini konu alıyor.


  OYUNCULAR


  BENSU SORAL:Küçük Kadınlar dizisi ile tanıdığımız sevilen oyuncu Hande Soral'ın kızkardeşi olan güzel oyuncu Vicdan ve Boynu Bükükler dizilerinin yanı sıra Murat Dalkılıç'ın 'Kader' isimli şarkısının klibinde oynamıştır.

  ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ: Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Oyunculuk eğitimi alan Şeref Meselesi, Benim Hala Umudum Var gibi dizilerde boy gösteren Şükrü Özyıldız Tatlı Küçük Yalancılarda Eren karakteriyle gündeme gelmektedir.


  BESTE KÖKDEMİR: Not Defteri dizisinde de Selin karakterine can veren, Çıplak Gerçek filminde oynayan Beste Kökdemir dizide Açelya karakterini canlandırıyor.


  DİLAN ÇİÇEK DENİZ: Miss Turkey 2014 ikincisi olan Dilan Çiçek Deniz “Güneşini Annem Sanırdım” adlı şiir kitabını 15 yaşında çıkarmış. Aynı zamanda tiyatro deneyimi de olan Deniz ilk oyunculuk deneyimini Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Ebru karakteriyle yaşıyor.

  2. Bölüm Özeti


  Selin, Aslı, Hande ve Ebru, A ile tanışmak üzere geldikleri yazlık evde, beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Belli ki, kendini açık etmeye niyeti olmayan gizli düşmanları, onlara bir oyun oynamıştır. Bu duruma sinirlenen ve iyice kafası karışan kızlar, A.’nın oyunlarına daha fazla alet olmamak için Selin’in aklına gelen fikri uygularlar. Ancak bu hamleleri, A’yı durdurmak yerine, işlerin daha da korkutucu bir hal almasına sebep olacaktır.

  Eren, A.’dan gelen tehditkar mesajın etkisiyle, Aslı’dan uzak durmaya karar verir. Ona karşı daha mesafeli bir tavır içerisine girer. Aslı, yakınlaşmalarından hemen sonra Eren’in ondan uzaklaşmasına, sanki hiçbir şey olmamış gibi davranmasına anlam veremez. Sonunda da patlar ve neden böyle davrandığını sorgular. Eren’i, Aslı’yı korumak için onun kalbini kırmak zorunda kalacağı yeni bir sınav beklemektedir.

  A’dan, onu yok sayarak kurtulamayacaklarını anlayan Selin, Aslı, Ebru ve Hande, polise başvurma noktasına gelirler. Ancak A’nın onlara engel olması zor olmaz. Gizemli düşmanlarıyla giriştikleri bu mücadelede birbirlerinden başka kimseleri olmadığını anlayan kızlar, farklı çözüm arayışlarına yönelirler. Selin, Toprak ve Janset’in peşine düşerken, Hande de okulda hacker olarak nam salmış Barış’a başvurur. Mesajları kimin attığını bulması için ondan yardım ister. Barış da onu geri çevirmez. Ancak bir şartı olacaktır.

  Hande bir yandan Barış’ın şartını kabul etmemek için direnirken, bir yandan da annesine destek olabilmek için, yakın arkadaşı Müge’nin yardımıyla, bir işe girer. Karşısına çıkan fırsatları da kullanarak Toprak’la arkadaşlık kuran Selin’in aradığı cevapları, başladığı iş sayesinde Hande bulacaktır.

  Okulun geleneksel balosunun yapılacağı gece, dört arkadaş için yeni gizemlere ve yeni sorulara gebedir. Kızlar, Açelya’nın katilinin kim olabileceğine dair bir ipucu ele geçirirken, A.’nın tahmin ettiklerinden de daha tehlikeli bir düşman olduğunu acı bir şekilde öğreneceklerdir.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı